SENÁTNÍ VÝBOR PRO PETICE, SENÁTOŘI, POSLANCI, MINISTŘI, STÁTNÍ ZÁSTUPCI

ŽÁDNÝ POLITIK V SENÁTU A VE SNĚMOVNĚ NEMŮŽE TVRDIT, ŽE NEVÍ, CO SE PÁCHÁ KOLEM VODY A TUNELŮ VODÁREN. DOSTALI OD NÁS I ROZSUDKY.

Snahy zabránit nám předat informace v plném rozsahu jsme eliminovali. Doručili jsme se senátorům poštou s dodejkou, včetně vítězných rozsudků. Doručili jsme je celkem 350 lidem na klíčových postech, kteří o vodě pro 10 mil. občanů ČR rozhodují.

Důkazů a rozsudků za 20 let obrany vody a boje s lidmi pracujícími pro koncerny máme hodně. Rozdělili jsme je do 4 úrovní - mateřská školka, základní, střední a vysoká škola. Předali jsme první. O další nebyl v senátu zájem!

Stejné důkazy přitom přesvědčily soudce, že máme pravdu - 4x soudce Ústavního soudu ČR.

STÁHNOUT ZDARMA DŮKAZY A ROZSUDKY

Informovali jsme senátory také přímo na jednání senátu

Bránit vodu a lidi by měly vlády, politici a ministerstva. Protože to nedělají, tak sebe a vodu bráníme léta sami.

DOPIS SENÁTORŮMzde máte důkazy i rozsudky

Kdo předal politikům informace o tom, co se páchá kolem vody a vodáren? Advokát, ekonom, zastupitelé z různých stran, starostové, dlouholetý předseda představenstva okresní vodárny, bývalá ředitelka Energetického úřadu.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Lidé, kteří léta voda a lidi brání a kteří v 1. díle doporučeně s dodejkou doručili 1. díl informací o tom, co se ve vodárenství páchá senátorům, poslancům, ministrům i členům vlády.

Politiky informujeme léta

 1. Již v roce 2002 jsme zaslali ministrům vnitra, zemědělství a financí rozbor, dokládající, jak koncernoví naháněči protiprávně skupují městské vodárny, které se chystají ekonomicky vykuchat. Podali jsme první žaloby na obranu vodáren - Zlín, Kladno. - Nepomohl nikdo.  Darebáci zapálili zakladateli nadace auto a garáž.
  zapalené-auto-5 STEX-j
 2. V roce 2003 jsme ministrům doložili, jako koncerny postupují, když protiprávně skupují městské vodárny a pak je likvidují a nahrazují v pozici osob ovládající monopol prodeje vody. - Nepomohl nikdo. Darebáci napadli zakladatele nadace fyzicky.fyzický útok 18.8.03 1
 3. V roce 2005 jsme s městy a obcemi na Zlínsku požádali o pomoc před protiprávními nájezdy koncernu ministry a předsedu vlády. - Nepomohl nikdo.
 4. V roce 2005 dokonce přišlo křivé obvinění a štvavá mediální kampaň. Za 19 dnů státní zástupce křivé obvinění zrušil jako protiprávní a konstatoval velmi nestandartní jednání policisty. - Média odmítla o tom veřejnost informovat.Ono je to jinak !
 5. V roce 2006 jsme začali informovat veřejnost o tom, co se ve vodárenství páchá ve spolupráci s VODÁRENSTVÍ COM
 6. V roce 2006 jsme pomohli ubránit před vytunelováním Vak Pardubice (informace a soud) a Náchod (informace). - Média o tom neinformují.
 7. V roce 2007 jsme poprvé vyhráli soud s darebáky z vedení Vak Zlín. - Tunel jede dál.
 8. V roce 2008 poté, co se vedení státu ovládlo ODS, jsme informovali nové ministry o tunelech městských vodáren a opět jsme je požádali o pomoc. - Nepomohl nikdo.
 9. V letech 2004-2010 jsme pomohli opakovaně zabránit vytunelování Vak Přerov (informace) a Vak Kroměříž (informace a soudy) a dalším regionům. Média o tom neinformují.
 10. V roce 2010 jsme poprvé vyhráli zásadní soud v kauze tunelu Vak Zlín. - Tunel jede dál
 11. V roce 2012 jsme začali systematicky informovat veřejnost o tom, co se ve vodárenství páchá přes projekt PRAVDA O VODĚ 
 12. V roce 2014 jsme podruhé vyhráli zásadní soud v kauze tunelu Vak Zlín - Tunel jede dál.
 13. V roce 2014, poté co se vedení státu ovládlo ČSSD, jsme informovali předsedu vlády Sobotku a nové ministry o tunelech městských vodáren a opět jsme se požádali o pomoc. - Nepomohl nikdo.
 14. V roce 2014 nám poprvé dává za pravdu Ústavní soud ČR, navíc potvrzuje soudní zvůli některých soudců Nejvyššího soudu. Více ZDE
 15. V roce 2016 jsme se spolu s občany obrátili na poslance a senátory s informacemi o pomoc a řešení vody i s rozsudky, kde nám o tunelech vodáren dávají za pravdu soudy v rámci CHARTY VODA 300.  Kromě poslankyně Jany Lorencové - Nepomohl nikdo.
 16. V roce 2016 jsme definitivně vyhráli 4 soudy v kauze tunelu Vaku Zlín - kolaborace politiků a nemravný tunel dál pokračuje. Více ZDE - Tunel jede dál
 17. V roce 2016 jsme začali organizovat aktivní obranu lidských práv ve vodárenství. Aby občané byli chránění proti útoků Hadů v oblecích, tak jsme založili nadaci PRAVDA O VODĚ a proto obrana vody a lidí probíhá pod ní.
 18. V roce 2017 přichází pokus uplatit zakladatele nadace částkou 49 mil. Kč za portál www.pravdaovode.cz a převzetí soudních sporů s tím, že zůstane všeho tváří. Je to maskováno do odměny za to, co již vykonal.
 19. Zakladatel nadace se nenechal koupit. Přišel 1. a 2. žalobní útok Veolie na zakladatele nadace za údajné poškozování dobrého jména a nekalé konkurenční jednání. Více ZDE
 20. V roce 2017 nám počtvrté dává za pravdu Ústavní soud ČR - více ZDE
 21. V roce 2019 nám 4 x dává za pravdu Nejvyšší soud, čímž potvrzuje, že cca 10 let zabránil nastolení spravedlnosti a pomáhal tím udržovat v chodu protiprávní tunely vodáren.
 22. V roce 2019 Veolie stahuje žaloby na zakladatele nadace a soud jí v roce 2020 nařizuje zaplatit trojnásobek nákladů za "žaloby" na zakladatele nadace. Více ZDE
 23. V červnu 2020 jsme Senátu ČR předali petici VODA JE ŽIVOT. Každý senátor i poslanec k ní dostal i ROZBOR návrhu ústavního zákona o vodě, který dokládá, že jde o past na peněženky lidí a veřejné rozpočty.
 24. V září 2020 jsme ve sněmovně v rámci semináře o nevymahatelnosti práva v ČR informovali o tom, co se léta páchá ve vodárenství, jak nefungují soudy, které nám dávají za pravdu až po 15-20 letech a jak nekoná policie ani politici. - Nepomohl nikdo.
 25. V říjnu 2020 18 předtím námi informovaných poslanců předkládá ve sněmovně k 1. čtení ústavní past v podobě návrhu ústavního zákona o vodě s tím, že původní materiál ministerstva zemědělství vydávají vlastní za poslanecký návrh. Více ZDE
 26. 31.12.2020 jsme 18 poslanců písemně vyzvali, aby vysvětlili, proč předložili pro občany nevýhodný návrh zákona k vodě a kde je v něm to, že kromě povinnosti vše financovat budou mít občané také právo inkasovat profit z investic, které předtím zaplatí. Více a o koho jde ZDE.  - Neodpověděl nikdo!
ROZBOR NÁVRHUústavního zákona je past

Víme, co čekat od nájezdníků, koncernů, soudců i od politiků a říkáme to veřejně v médiích i např. na podzim 2020 přímo ve sněmovně

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

 1. V lednu 2021 se zákulisní hráči v senátu pokusili "projednat" petici za zavřenými dveřmi. Údajné veřejné slyšení bylo změněno na neveřejné. Nesměli se ho účasti občané ani zástupců médií, počet pozvaných zástupců petentů byl minimální, o to větší byl počet pozvaných posluhovačů koncernů. Po poradě s právníky jsme se odmítli této pasti a šaškárny účastnit. Více ZDE
 2. Informace proto předáváme lidem na klíčových postech ve státě, kteří o vodě rozhodují každému doporučeně - to zákulisní mafie neovlivní ani nezastaví.
 3. A informace jsme současně předali také:
 • cca 36.400 občanům, kteří podepsali petici,
 • cca 55.800 lidem, kteří sledují vodu na FB VODA LIDEM,
 • šéfredaktorům veřejnosprávních i alternativních médií,
 • protikorupčním organizacím v ČR a v zahraničí,
 • Evropské komisi
 • dostanou je i obce a města

Za informace poděkoval jediný senátor, který řekl, že senátoři dle něj nebudou informace číst, že si neudělají čas a jedna senátorka přímo řekla, že teď  řeší důležitější věci než "VODU".

Odpověděli jsme:

 1. Nemůžeme chtít nápravu po někom, kdo nemá informace. Proto jsme je předali a nyní žádáme nápravu, po těch, kdo ji mohou zjednat.
 2. Máte šanci pomoct vyřešit "vodu" a změnit názor veřejnosti na senát.
 3. Lidé volí politiky, kteří skutky vodu brání a nadace v tom lidem pomáhá. Na www.pravdaovode.cz zveřejňuje činy politiků. Př. ZDE, ZDE, a platí to nejen pro senát ZDE
 4. Paní jsme řekli, že to je její svobodné rozhodnutí, ale ať zváží, co je skutečně důležité. Stačí tři dny bez vody a již ji žádná jiná věc důležitější než voda připadat nebude.
 5. Co uděláte je na vás.

Prosazujeme: Vyšetření, jak se cizí koncerny dostaly k naší vodě. Zastavení odtékání peněz občanů ČR mimo ČR a garanci práva občnů na vodu v Ústavě ČR.
Jsme za půlkou.👏  Přidejte se. Děkujeme.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Informace jsme na radu investigativní novinářky J. Lorencové senátorům zaslali 27.4.2021 a to každému osobně doporučeně poštou, aby bylo nevyvratitelné, že ví, co se páchá

Těmto politikům v senátu informace nadace nedoručuje, je to mrhání podpory občanů.

Senát ve službách koncernu

Informace jsme 29.4.2021 zaslali i většině poslancům, opět proti potvrzení o převzetí

Těmto poslancům informace neposíláme. Pomoc lidí, kteří předloží vědomě špatný návrh ústavního zákona neočekáváme. Někteří léta hájí zájmy koncernů a udržují pochybný systém v chodu.

Pokud se mýlíme, tak si informace zajistí od kolegů a pak činy prokáží, že se mýlíme. V tom případě zmýlíme rádi. Nečekáme, že např. p. Faltýnek (Prostějov), Gazdík nebo p. Gajdůšková (Zlín) pro lidi něco udělají.

Ing. Václav Votava

kontakt

votavav@psp.cz

https://josefkott.cz/kontakt

MUDr. Jiří Běhounek

kontakt

Mgr. Roman Sklenák

kontakt

Mgr. Kateřina Valachová

kontakt

PaedDr. Alena Gajdůšková

kontakt

JUDr. Jan Chvojka

kontakt

DÁVÁ VÁM SMYSL SEBE A VODU BRÁNIT? PAK SE PŘIDEJTE.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬