VODA JE ŽIVOT A O NAŠEM ŽIVOTĚ NEMAJÍ ROZHODOVAT NADNÁRODNÍ KORPORACE
1. DÍL PUBLIKACE VODA JE ŽIVOT

Zpracovali, vytiskli a doručujeme ji fyzicky osobám na klíčových postech, které o nás a o vodě v ČR rozhodují. Mají totiž kompetence napravit absurdní stav, kdy naši vodu z našich studní prodávají lidem koncerny. A to po nich požaduje 32.000 lidí podepsaných pod peticí VODA JE ŽIVOT.

V polovině roku 2020 jsme do senátu předali petici, kterou podepsalo přes 32 tisíc občanů, kteří požadují garanci práva vody v ústavě a ukončit prodej naší vody přes korporace a překupníky. 

Osoby, pro které předání informací k "vodě" senátorům a jejich otevřené projednání, znamená nebezpečí, dělají vše možné, aby takové jednání za účasti veřejnosti a médií neproběhlo. Aby se soudy potvrzené informace k senátorům nedostaly. Zatím se jim to daří.

Proto jsme se rozhodli předat informace lidem na klíčových místech formou, kterou žádní lobbisti a oligarchové nezastaví a současně tím bude zajištěno, že je všichni, kdo o nás a o vodě rozhodují, informace mají.

 

Zpracovali jsme 1. díl publikace VODA JE ŽIVOT

Dáváme ji k dispozici i vám. Pokud vás zajímá, jak se cizinci dostali k prodeji naší vody a jak to jde napravit, projděte si ji.

Na podzim 2020 byl o naše informace v poslanecké sněmovně zájem.
Přišla veřejnost i média. Zde je část záznamu.

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

V senátu v lednu 2021 chtěli o petici jednat za zavřenými dveřmi. Veřejnost ani zástupci médií přijít nesměli. Toto bylo presentováno jako VEŘEJNÉ slyšení. Po poradě s právníky jsme se takové formy jednání odmítli účastnit a informace předáme senátorům, médiím i veřejnosti otevřenou formou.   

Abychom informace k senátorům dostali a poté již nemuseli vysvětlovat, co se páchá a kdo to páchá a rovnou řešili nápravu, spustili jsme darovací výzvu. Ti lidé, kteří mohou zjednat nápravu informace prostě dostanou.

Petici podepsalo již přes 32.000 občanů

Podpisy sbíráme dál níže a budeme je sbírat dál, dokud nebude zjednána náprava. Čím víc podpisů je pod peticí, tím větší váhu a respekt má požadavek nápravy u politiků.

DÁVÁ VÁM SMYSL SE LUMPÁRNĚ BRÁNIT? PAK SE PŘIDEJTE.

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo