KROMĚŘÍŽ

105.000 odběratelům vody na Kroměřížsku jsme pomohli z plateb za vodné a stočné ušetřit za období 2004-2019

524 - 549 mil. Kč

Každé 3 členné rodině na Kroměřížsku jsme tím ušetřili

15.686 Kč

V Kroměříži jsme pomohli ubránit vodu v rukou obcí opakovaně. Informovali jsme zastupitele, že se chystá tunel vodárny již v roce 2002. Zakladatel nadace podal žaloby na obranu vodárny a když zjistil, že část poliiků jde nájezdníkům na ruku, obrátil se i na policii. 

Vodu zde bránilo i část lidí z města Kroměříž a pár malých obcí.

Část měst na Kromřížsku, ale lidi zradila a protiprávně "vyvedla akcie" vodárny do rukou nájezdníků ( např. z Holešova a Hulín...).

Přišlo období, kdy lidi zradila i pár "Hadů" z Kroměříže. Proto vodárnu i lidi začal bránit zakladatel NFPOV i přes soudy a informování občanů. Kolaboranti ve volbách propadli  a voda zůstala v rukou obcí, které poté uzavřely dohodu, že voda zůstane v rukou obcí.

Pomohli jsme ubránit Vaku Kroměříž, který díky tomu čerpá dotace z EU

203 mil. Kč dotací z EU

Od roku 2005 platí lidé na Kroměřížsku za vodu méně než v sousedním Zlínsku, kde vodu prodává fr. koncern Veolia

Názor starostky Kroměříže a členky představenstva Vak Kroměříž, paní Hebnarové a názor starostky Sigmundové

Kroměříž rok 2001

+ 1,61 Kč/m3

Cena vody v Kroměříži dražší než ve Zlíně

Od 2004 prodává vodu ve Zlíně fr. Veolie a v Kroměříži městská vodárna. Ve Zlíně platili v tu dobu lidí za vodu o -1,74 Kč/m3 méně než v sousední Kroměříži.

Kroměříž rok 2013

-18,51 Kč/m3

Cena vody v Kroměříži levnější než ve Zlíně

Od 2001, kdy vodu ve Zlíně i v Kroměříži prodávaly městské vodárny, v Kroměříži platili lidé za vodu o +1,61 Kč/m3 více než v sousedním Zlíně.

Lidé ve vedení města Kroměříž si ověřili informace předložené zakladatelem NFPOV a lumpárně se postavili. Vyjma Malého Miloše (ČSSD), který zkusil hanebně vyvést zisky z vody na koncern. Zakladatel NFPOV doložil jeho lži a manipulace a když komplot pokračoval, tak se obrátil na soudy a policii.

Tuneláři dostali strach a tunel vodárny nebyl realizován. Poté přišla do vedení města p. Hebnarová (ODS), která Vak Kroměříž také bránila. Vak i díky tomu získal dotace z EU a nájezdníci museli z vedení Vak Kroměříž odejít. Poté jsme se dohodli na stažení žalob, aby vodárna mohla řešit vodu. 🙂

Nájezdníci se nově pokusili zastrašit obce křivým obviněním nového starosty Kroměříže. Neuspěli, státní zástupce absurdní křivé obvinění zrušil jako bezdůvodné.

Křivé obvinění je zrušenoKomplot anonymních Hadů skončil neúspěchem

Lidé v Kroměříži platí za vodu méně než tam, kde nás neposlechli a navíc Vak Kroměříž čerpá i stamiliónové dotace z EU na investice

Ve Zlíně nám dali soudy za pravdu:

"Rozhodnutí valné hromady, jako výsledek tohoto pokoutného procesu, soud považuje za mimořádně nemravné(viz ustanovení § 31 občanského zákoníku a ustanovení §1 odst. 2 obchodního zákoníku). Podobná jednání nahlodávají důvěru v obchodně závazkových vztazích, jako základ ekonomických vztahů ve společnosti …

Kolaborace ve Zlíně pokračuje. Vedení vodárny Zlín v čele s Březíkem, i poté, co prohrávají soudy 2016-2019 , které potvrzují protiprávní kompot a tunel vodárny, začali snižovat růst cen vody, aby tím o(h)loupili voliče, ale to, že se "krade méně" přece protiprávně nastavený systém nenapravuje a škody darebáci vědomě nechávají promlčet.

Kroměříž rok 2020

- 7,69 Kč/m3

Cena vody v Kroměříži levnější než ve Zlíně

Pravomocný rozsudekProtiprávní komplot nájezdníků ve Zlíně je prokázán

Doložili jsme na lživé sliby o inflačním růstu cen vody po uzavření smluv s koncernem

Nájezdníci lživě zastupitelům slibovali 30 let jen inflační růst cen vody, když správu vody předají do rukou koncernu. Zakladatel NFPOV doložil, že to je lež na příkladu v Olomouci.

V Pardubicích, Přerově, Slovácku, Kroměříži ... si dali zastupitelé obcí poradit a hlasovali PROTI tunelu městské vodárny. Voda zůstala v rukou měst, lidé platí za vodu méně a vodárny čerpají dotace na investice z EU.

V Olomouci o inflačním růstu cen lidé ani nesní, stamilióny z toho co platí, tečou do zahraničí a podvodné lži politiků anebo nájezdníků policie ani politici neřeší.

Jak by rostla cena, kdyby rostla o inflaci?

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Ve svobodném státě je neakceptovatelné, aby zájmy soukromých firem by nadřazeny zákonům a zájmům lidí. Proto sebe i vodu léta bráníme a prosazujeme vrácení zájmů lidí do správy vody, vymahatelnost práva a odpovědnost pachatelů.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život, ne zboží k dolování zisků

DÁVÁ VÁM TO SMYSL? PŘIDEJTE SE NEBO NÁS PODPOŘTE

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

🍀 Děkujeme

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

[op_testimonial_slider testimonial_title_font_size="20" font_size="22" style="4" animation_type="slide" animation_loop="n" slideshow_autostart="y" animation_speed="700" slideshow_speed="7000" title="" subtitle="" title_color="#022A51" background_color="#F2F9FF" columns="1"][op_testimonial_slide title="Pavel Novák" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Nesleduji jen vodu. Ale voda a půda jsou od starověku dvě nejzákladnější komodity. Vzpomeňme, z jednoho povedeného filmu, jak před bitvou u Thermopyl vyslanci z Persie říkali, že nechtějí po Sparťanech skoro nic, jen hrst půdy a trochu vody... Připadám si, že žiji v zemi, kde se ne pár, ale většina poblitiků z "moci Persie" podělala... Tož držím palce...[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Antonín Nešpor" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ] Stránka "Pravda o vodě" sleduje vývoj navracení investic do našich trubek a rour, kteréžto doposud odcházejí bez užitku do ciziny. Mě osobně zdejší zprávy dávají jakousi naději, že časem přestanu platit ve vodném a stočném pseudosvětové projekty Veolie nazvané: VODA PRO AFRIKU, CHYTRÁ DOMÁCNOST PRO KAŹDÉHO, CIRKULÁRNÍ EKONOMIKA V PRAXI, E-SHOP, VRAŤME VODU PŘÍRODĚ, NADAČNÍ FOND VEOLIA, KVALITA OVZDUŠÍ V BUDOVÁCH a možná i další o kterých ještě vůbec nevím.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Darina Bubenciková" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Jsem moc ráda, že se mohu dozvědět vše, co se týče - pravdy o vodě a děkuji p. Radkovi Novotnému za jeho dobrou práci, kterou koná, že nás informuje co se děje s naší vodou a našimi penězi v naší zemi... Určitě nám to nikomu není jedno, co se děje s naší vodou a kolik za ní budeme platit a hlavně komu. Budu moc ráda, když se podaří vodu zlevnit vodu,  drze za ní platíme. Doporučuji[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Tomáš Buroň" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Pan Novotný se problematikou okolo našich vodarenskych společností zabývá už několik let. Sledujte ho na FB, nebo na webu a zjistíte například kdo u nás většinou vlastní vodu, jak k tomu došlo, že nám zůstaly jen rezavé trubky, proč je voda tak drahá, kolik miliard ročně odtéká do zahraničí, kolik už bylo podáno žalob a jak si s něma náš stát vytírá pr...[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Alexandra Fňukalová" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]
[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jana Poklopová" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Spousta lidí stále ještě neví jak to s vodou je doopravdy. Tato stránka jim může vše osvětlit.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jiří Kadlec" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Důležité informace o správě vodovodů. Doporučuji.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Tomáš Čech" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Jo dobře vědět, jak se plundruje naše přírodní bohatství. Ve věci kšeftaření s vodou je tato stránka velmi přínosná.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Karel Beneš" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Doporučuji. Pokud si necháme líbit, že nám ukradli vodu, tak dalším krokem bude, že budeme muset platit za vzduch.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Dáša Schindlerová" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Na naší planetě je to nejcennější - ŽIVOT. Život v jakékoliv podobě. Ovšem k životu všichni potřebujeme důležitou věc a tou je voda. Pokud nebude voda - nebude ani život. Ovšem má to hodně háčků. Aby se voda dostala ke všem je zapotřebí infrastruktura a k jejímu zřizování a údržbě jsou zapotřebí peníze. Peníze, které v dřívějších dobách zůstávaly v rukou státu se dnes vyvádí kamsi do ciziny, aby si ti bohatí mohli pořídit další čísla na bankovních účtech. A nám zůstává na starosti z čeho dál opravovat a provozovat vodovody a čističky. Jistě, ale kde brát na to peníze ? No tak zvýšíme cenu vody. A začíná se roztáčet pekelné kolo. Kde skončí to neskutečné zdražování ? Jsem pamětnice z doby kdy kubík vody stál necelou korunu. A dnes ? Darmo mluvit. 😢[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Mirek Matucha" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Je to jediný ucelený informační zdroj o tom, jak někteří jedinci zneužili své funkce a udělali si z vodovodů vlastní penězovody.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Aurora Kelp" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Voda je život! Pouhá slova nestačí na poděkování a vyjádření vděčnosti za Vaši odvahu a množství času a energie, které věnujete tomuto tématu! Děkuji![/op_testimonial_slide][/op_testimonial_slider]