NEJVYŠŠÍ SOUD 2019: PROTIPRÁVNÍ TUNEL MĚSTSKÉ VODÁRNY KLADNO-MĚLNÍK

NEJVYŠŠÍ SOUD KONEČNĚ V ROCE 2019 POTVRDIL, ŽE MÁME PRAVDU. NEKALÉ SMLOUVY S PŘEKUPNÍKY NASTRČENU ČESKOU SPOŘITELNOU NEPOŽÍVAJÍ PRÁVNÍ OCHRANY. UMOŽŇOVALY ZLIKVIDOVAT VKM JAKO PRODEJCE VODY.

Zisk z vody na Kladensku
Výroční zprávy VKM Kladno
Cena vody Kladensko
Soudy a státní zástupci
Ústavní nález Kladno

Instalace Veolie k stamiliónovým ziskům z vody na Kladensku, byla realizována protiprávně. Šlo o jednání, které nese i znaky organizované trestné činnosti. Vede ke stamiliónovým škodám. Proto jsme se tomu postavili od roku 2004 i přes soudy.

OBRANA VYTUNELOVANÉ MĚSTSKÉ VODÁRNY KLADNO-MĚLNÍK PŘES SOUDY, PROBÍHÁ OD ROKU 2004

POZOR! NEJVYŠŠÍ SOUD (NS) ODMÍTAL LÉTA TUNEL VKM POSOUDIT. NAPOMÁHAL TÍM PROTIPRÁVNÍ STAV UDRŽOVAT. DAL NÁM ZA PRAVDU AŽ POTÉ, CO ÚSTAVNÍ SOUD POTVRDIL SOUDNÍ ZVŮLI NS.

Soudci Nejvyššího soudu ODMÍTALI téměř 10 let posoudit nekalost smluv a plných mocí v kauzách léta tunelovaných vodáren v ČR.

Absurdního jednání Nejvyššího soudu (NS) nás při obraně vody a občanů přinutilo se obrátit na Ústavní soud (ÚS). Ten již v roce 2014  a poté v roce 2015 potvrdil, že ČS/nájezdníci/koncern k protiprávní eliminaci městské vodárny jako prodejce vody na Zlínsku (stejný systém v na Kladensku), použili "smlouvy a plné moci", obcházející zákony České republiky. Proto nepožívají právní ochrany a jsou neplatné.

NS toto opakovaně léta odmítal posoudit. Po vydání ústavních nálezů v letech 2014-2015 dokonce NS odmítal plnit to, co nařídil ÚS. Proto jsme se museli na ÚS obrátit znovu a žádali jsme, aby mimo jiné posoudil,  zda nejde ze strany NS o jednání nesoucí znaky soudní zvůle, neboli praktiky justiční mafie.

Soudci Nejvyššího soudu kteří ODMÍTALI posoudit nekalost smluv

Ústavní soud odhalil a konstatoval dlouholeté porušování práv občanů, neplnění povinností a soudní zvůli části soudců Nejvyššího soudu

Čtyřikrát jsme museli uspět s ústavní stížností na jednání soudců Nejvyššího soudu, jednou dokonce soudci Nejvyššího soudu nerespektovali nejen práva občana, ale ani nález Ústavního soudu.

Ústavní soud:

... i nyní - shodně se svými předchozími nálezy - uvádí, že ve věci nejde pouze o zákonná práva stěžovatele jako akcionáře VKM, ale též o jeho ústavní právo vlastnit majetek podle č.11 odst. 1 Listiny, související s povinností státu poskytnout menšinovým akcionářům náležitou ochranu, a to především před zneužitím postavení většinového akcionáře."

Až poté, co jsme opakovaně uspěli s ústavními stížnostmi na jednání soudců Nejvyššího soudu, v roce 2019 konečně posoudil řádně důkazy a dal nám za pravdu

Česká spořitelna (ČS), najatá nájezdníky a za nimi stojícím koncernem, (přímý konkurent městských vodáren), prováděla v ČR greenmalingový nájezd na městské vodárny s cílem je protiprávně ovládnout, tzn. mimo jiné eliminovat přímého konkurenta a tím hospodářskou soutěž.

Lživé informace předložené nájezdníky a ČS přiměly nejprve zastupitele k provedení majetkové dispozice s akciemi městské vodárny. V pozadí stojící koncern díky tomu poté nainstaloval do vedení městské vodárny své lidi a ti zevnitř městské vodárny připravili pro koncern provozní smlouvy.

Následovala pokoutná valná hromada, kde opět podvedení starostové odsouhlasili  koncernu provozní smlouvy na 30 let. Vyvedli na něj často pod cenou zásadní zisková aktiva – část aktiv byla vyvedena dokonce zcela  bezúplatně. Koncern na desetiletí ovládl peněžní toky a stamiliónové zisky z prodeje vody. Městská vodárna přišla o jediné zisky generující podnikání a tím i o stamiliónové dotace z EU.

Kdo a jak na protiprávním jednání politiků/vodařů/nájezdníků a velmi podivném jednání některých soudců léta profituje?

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

Požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Děkujeme, že nám stále více lidí pomáhá sebe a vodu bránit

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬