Kdo je kdo? Politici Vodárny

Šok, Ministerstvo zemědělství hlasovalo PRO vyvedení zisků z vody na koncerny!

Požádali jsme o vysvětlení a doložení na základě čeho zástupci státu (Ministerstva zemědělství) hlasovali na valných hromadách městských vodáren PRO smlouvy s koncernem Veolia, které na desetiletí vyvedly zisky z vodného a stočného z městských vodáren na francouzský koncern Veolia, přes Smlouvy o nájmu a provozování vodovodů a kanalizací, tzv. provozní model/tunel.

Odpověď Ministerstva zemědělství (Mze) je šokující

Ministerstvo zemědělství si PŘED hlasováním o udělení souhlasu s uzavřením smlouv s Veolií v Olomouci, Hradci, Zlíně, Kladně nedělalo žádný rozbor.

Prostě si jen tak hlasovalo – PRO – a nevědělo pro co hlasuje?

Občany České republiky toto jednání stojí každoročně miliardy, které platímé v ceně vody. Koncern si je pošel na své účty do zahraničí. Politikům to je jedno. Pro koho tedy politici a lidé na Mze pracují?

 

MZE 1

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování lidí a obranu vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme🐬

 

Sledujte PRAVDU O VODĚ také na kanálu Youtube

Najdete zde videa s informacemi, tipy a návody ke všem tématům k “vodě” a řadu dokumentů, které např. ČT bohužel nevysílá

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Bráníme vodu a vracíme do správy vody zájmy lidí. Dává vám to smysl?

Pak to co děláme podpořte!

Transparentní účet u ČSOB

966665/0300

Podpořit obranu vody můžete i přímo zde:

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Odebírat novinky