KONTAKT
Nadační fond PRAVDA O VODĚ

sídlo: Na Drahách 247, 739 25 Sviadnov

IČ: 069 25 316

Transparentní účet: 966669/0300 ČSOB

Vypadá to jako drobnost, ale drobnost to není. 🙂

Když informace odebírá a šíří 1000 – 50000 – … lidí, tak manipulace s lidmi končí a tlak na nápravu roste. Každý člověk, který se zajímá, je pro nápravu důležitý.

%%_op_gdpr_consent_%%

privacy Neposíláme spam

Pokud najdete chybu v článku nebo na webu, budeme vděční, když nám napíšete kde (i s odkazem), stejně tak nám prosím napište, pokud vám některá funkce nefunguje e-mail: radek.novotny@pravdaovode.cz .

Pomůže, když do zprávy napíšete i typ zařízení, operační systém, název a verzi vašeho prohlížeče prohlížeče. Například iPad 3, iOS7, Chrome 43.

Web pravdaovode.cz, You tube kanál PRAVDA O VODĚ, FB pravda o vodě a voda lidem    provozuje NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ, Na Drahách 247, Sviadnov 739 25.

Co můžete udělat?
Odebírat videa

Mudr. Michal Chromec

FACEBOOK: MICHAL CHROMEC

člen správní rady Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

dlouholetý předseda představenstva okresní vodárny Vak Přerov

spoluzakladatel projektu PRAVDA O VODĚ

Dlouholetý předseda okresní vodárny Vak Přerov v rukou měst. 3x ubránil městskou vodárnu, před nájezdy organizované skupiny překupníků, jednající pod jednotným místem vedení, pro soukromé společnosti.

Jen díky tomu městský VAK reinvestuje peníze vybrané od lidí za vodné a stočné do obnovy, čerpal a investoval více než půl miliardy dotací z EU na rozvoj infrastruktury a přitom má léta jednu z nejlevnější cen vody na Moravě.

Ing. Radek Novotný

ekonom a specialista na praktiky politiků a koncernů ve vodárenství

radek.novotny@pravdaovode.cz

tel. 774 774 680

spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Ekonom a odborník na praktiky Hadů v oblecích. Odhalil kolaboraci "politiků", kteří protiprávně vyváděli monopol vody a vše, co generuje zisk, do rukou koncernů.

Pomohl řadu vodáren ubránit. Voda je v rukou měst, čerpají miliardové dotace, rozhodují o všem a peníze lidí reinvestují. Vak Přerov, Náchod, Pardubice, Kroměříž ... Přes soudy a KCP brání - Kladno, Zlín, Pardubice, H. Králové. Soudci mu dali zapravdu.

Více o projektu PRAVDA O VODĚ >>>

PODPOROVATELÉ NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ