PŘEROV

130.000 odběratelům vody na Přerovsku jsme pomohli z plateb za vodné a stočné ušetřit za období 2004-2019

647 - 681 mil. Kč

Každé 3 členné rodině na Přerovsku jsme tím ušetřili

15.708 Kč

Informovali jsme vedení vodárny a zastupitele, že se chystá tunel Vak Přerov, na který lidé doplatí. Doložili jsme lži, kterými nájezdníci o(h)lupují zastupitele - cena vody poroste pouze o inflaci, dotace z EU nejsou ohroženy, koncern bude investovat místo obcí. Na Přerovsku si rozumní lidé ověřili naše informace, postavili se PROTI tunelu 3x a vodárnu v rukou měst ubránili.

Lidé na Přerovsku platí léta za vodu výrazně méně než v sousedním Zlíně či Prostějově, kde nás politici neposlechli a vodu ovládl koncern

Přerov rok 2004

+ 1,00 Kč/m3

Cena vody o 1,00 Kč/m3 dražší než ve Zlíně

Od cca 1/2 roku 2004 prodává vody v Zlíně koncern Veolie. V Přerově města. V Přerově platili lidé za vodu o 1 Kč/m3 více než v sousedním Zlíně.

Přerov rok 2020

- 10,98 Kč/m3

Cena vody o 10,98 Kč/m3 levnější než ve Zlíně

Prodej vody ve Zlíně je protiprávně v rukou Veolie. V Přerově je dál v rukou měst a lidé zde platí za vodu o 10,98 Kč/m3 méně než ve Zlíně.

Pomohli jsme ubránit Vaku Přerov, který díky tomu čerpá dotace z EU

429 mil. Kč pro vodárnu Přerov

V Přerově jsme pomohli zastupitelům ubránit vodárnu před nájezdníky

I zde byl spuštěn komplot přes Českou spořitelnu. Doložili jsme lži. Ve vedení Vak Přerov byl SLUŠNÝ a ODVÁŽNÝ člověk p. M. Chromec, který za vodu a lidi bojoval. První nájezd odrazil sám, další i s pomocí našich informací. Zástupci obcí znali  pravdu a lživé nabídky smetli ze stolu.

Názor p. Chromce, předsedy představenstva Vak Přerov a zastupitele měst Přerov na informace od nás a na komploty kolem vody

Upozornili jsme předem na lživé a podovodné informace o tom, jaká bude cena vody po uzavření smluv s koncerny

Trojské koně po celé republice podváděli zastupitele, když jim lživě slibovali 30 let jen inflační růst cen vody, když správu vody předají do rukou koncernu. Zakladatel NFPOV zastupitelům doložil, že to je lež.

V Pardubicích, Náchodě, Přerově ... si zastupitelé dali poradit. Ověřili si, že jim říká pravdu a hlasovali PROTI tunely městské vodárny.

V Hradci Králové, Kladně, Zlíně kolaboranti a povedení zastupitelé pravdu ignorovali.

Lživou manipulaci prověřila např. v Hradci  Komise pro cenné papíry  a ocenila ji pokutou 1.000.000 Kč pro vedení Vak H. Králové (později ji snížila na 700.000 Kč). Ve Zlíně soud potvrdil, že proběhl protiprávní komplot...

Realita a slibovaný inflační růst cen vody

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM SMYSL BRÁNIT SEBE A VODU? PAK SE PŘIDEJTE, VODU POTŘEBUJEME VŠICHNI.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬