SENÁT JE UŽITEČNÝ, POKUD V NĚM JSOU ODVÁŽNÍ LIDÉ, KTEŘÍ PROBLÉMY ŘEŠÍ. PŘEVLÁDAJÍ-LI V NĚM TRAFIKANTI, KTEŘÍ KRYJÍ "DENÍČKY" LUMPŮ ZE SNĚMOVNY, PAK JE SENÁT ZBYTEČNÝ A ZADARMO DRAHÝ.

Klíč k výběru odvážných lidí do senátu, stojí na tomto:

  • Člověk není v senátu, aby držel basu s lidmi, kteří si ve sněmovně vedou deníčky o tom, co jim kde skrytě patří. Je v senátu, aby rozhodoval odvážně, správně a spravedlivě.
  • Proto jsme zdokumentovali, jak se stávající senátoři staví k řešení problému s vodou, což je dobrý indikátor. Je-li odvážný ve vodě, není státní ty a je šance, že bude odvážný i v jiných tématech.
  • S dosavadními senátory máme reálnou zkušenost a díky tomu máme klíč, jak odvážného senátora poznat. Podívejte se na hlasování senátora k nápravě vodárenství (je v něm obdobný nevěstinec, jako s energií, teplem a plynem).
  • Pokud podepsal petici a pomáhá ji prosadit, pak chce, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků. Pak není trafikant.

Neznalost stávajících senátorů o tom, co se kolem vody páchá, jsme 6 let eliminovali důkazy a rozsudky. Potvrzují důvodnost požadavku nápravy.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme.

Stejné důkazy předáváme novým kandidátům do senátu.

Ještě před volbami se ptáme kandidátů a žádáme je o odpověď na tyto otázky:

  1. Kdo má dle vás vlastnit, spravovat, provozovat a ovládat pro občany a stát strategické přirozené monopoly a peněžní toky z nich - vodárenství, plynárenství, energetiku a teplárenství?
  2. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou měst?
  3. Podpoříte vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a zacyklení peněz občanů ve vodárenství?
  4. Jste ochotná/ý se seznámit s principy petice VODA JE ŽIVOT a pokud s nimi budete souznit, tak ji podepsat, šířit a pomoct ji prosadit, případně ji doplnit, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků?

Člověk, který vám neodpoví před volbami, vám s velkou pravděpodobností po zvolení neodpoví už tím tuplem. Maximálně se bude rozčilovat, že máte tu drzost se ho na něco ptát.

Volme do senátu odvážné lidi, kteří  se předem veřejně zavážou, že pomohu problémy řešit.

S velkou pravděpodobností budou řešit problémy i v dalších důležitých odvětvích - plynárenství, energetika, teplárenství.

Trafikanty, zbabělce a politické ovce, které jsou součástí "stranického" stáda je zbytečné živit.

Většina stávajích senátorů řešit vodárenství nechce. Část kandidátů do senátu ovšem petici podepsala a přidali se k 54.000 občanům pod petici VODA JE ŽIVOT a požadují, aby senát protiprávní stav ve vodárenství řešit začal.

Odpovědi kndidátů zveřejňujeme a neodpověď je také odpověď

Vodárenství, stejně jako plynárenství, energetika a teplárenství, jsou pro stát strategická odvětví, a proto má být spravováno jako služba občanům a ne zdroj zisků koncernů. Souhlasíte?

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Jak o nápravě hlasovali stávající senátoři ?

Zveřejňujeme, kdo je kdo. Váš dar pomáhá lidi informovat a tím roste tlak na nápravu, protože informovanými nelze manipulovat. Děkujeme.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬