SENÁT JE UŽITEČNÝ, POKUD V NĚM JSOU ODVÁŽNÍ LIDÉ, KTEŘÍ PROBLÉMY ŘEŠÍ. PŘEVLÁDAJÍ-LI V NĚM TRAFIKANTI, KTEŘÍ KRYJÍ "DENÍČKY" LUMPŮ ZE SNĚMOVNY, PAK JE SENÁT ZBYTEČNÝ A ZADARMO DRAHÝ.

Klíč k výběru odvážných lidí do senátu, stojí mimo jiné na tomto:

  • Člověk není v senátu, aby držel basu s lidmi, kteří si ve sněmovně vedou deníčky o tom, co jim kde skrytě patří. Je v senátu, aby rozhodoval odvážně, správně, spravedlivě a v zájmu občanů.
  • Proto jsme zdokumentovali, jak se stávající senátoři staví k řešení problému s vodou, což je dobrý indikátor. Je-li odvážný ve vodě, není stádní typ a pak je šance, že bude odvážný i v jiných tématech.
  • S dosavadními senátory máme reálnou zkušenost a díky tomu máme klíč, jak odvážného senátora poznat. Podívejte se na hlasování senátora k nápravě vodárenství (je v něm obdobný nevěstinec, jako s energií, teplem a plynem).
  • Pokud petici podepsal nebo pomáhá prosadit její principy, pak chce, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků.

Neznalost stávajících senátorů o tom, co se kolem vody páchá, jsme 6 let eliminovali důkazy a rozsudky. Potvrzují důvodnost požadavku nápravy.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme.

Stejné důkazy předáváme novým kandidátům do senátu.

Ještě před volbami se ptáme kandidátů a žádáme je o odpověď na tyto otázky:

  1. Kdo má dle vás vlastnit, spravovat, provozovat a ovládat pro občany a stát strategické přirozené monopoly a peněžní toky z nich - vodárenství, plynárenství, energetiku a teplárenství?
  2. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou měst?
  3. Podpoříte vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a zacyklení peněz občanů ve vodárenství?
  4. Jste ochotná/ý se seznámit s principy petice VODA JE ŽIVOT a pokud s nimi budete souznit, tak ji podepsat, šířit a pomoct ji prosadit, případně ji doplnit, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků?

Člověk, který vám neodpoví před volbami, vám s velkou pravděpodobností po zvolení odpovídat nebude dál. Bude se o to více rozčilovat, že máte tu drzost se ho na něco ptát.

Volme do senátu odvážné lidi, kteří  se předem veřejně zavážou, že pomohu problémy řešit.

S velkou pravděpodobností budou řešit problémy i v dalších důležitých odvětvích - plynárenství, energetika, teplárenství.

Trafikanty, zbabělce a politické ovce, které jsou součástí "stranického" stáda je zbytečné živit.

Většina stávajích senátorů řešit vodárenství nechce. Část kandidátů do senátu ovšem petici podepsala a přidali se k 54.000 občanům pod petici VODA JE ŽIVOT a požadují, aby senát protiprávní stav ve vodárenství řešit začal.

Odpovědi kndidátů zveřejňujeme a neodpověď je také odpověď

Vodárenství, stejně jako plynárenství, energetika a teplárenství, jsou pro stát strategická odvětví, a proto má být spravováno jako služba občanům a ne zdroj zisků koncernů. Souhlasíte?

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Jak o nápravě hlasovali stávající senátoři ?

Zveřejňujeme, kdo je kdo. Váš dar pomáhá lidi informovat a tím roste tlak na nápravu, protože informovanými nelze manipulovat. Děkujeme.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬