Vak Náchod a odpovědi na vaše otázky. Výroční zprávy Vodovody a kanalizace Náchod.

Prodej vody je služba lidem a ne zdroj zisků koncernu

Toto nemusíte řešit

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Vak Náchod, prodej vody i infrastruktura je zcela v rukou měst a obcí

1) Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu zajišťuje v okrese Náchod společnost Vodovody a kanalizace Náchod, a.s., se sídlem Náchod, Kladská 1521, PSČ 547 01.

Byla založena podle par. 172 obch. zák. Zakladatelem společnosti byl Fond národního majetku ČR . Zakladatel splatil 100 % základního jmění společnosti, které je představováno cenou vkládaného hmotného a dalšího majetku uvedeného v zakladatelské listině.

2) Hlavním předmětem podnikání společnosti je provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu. V roce 2014 činil základní kapitál společnosti 725 954 000,- Kč

3) Osoby odpovědné za stav v okrese Náchod: Zastupitelstva měst Náchod, Nové Město n. Metují, Teplice nad Metují, Broumov, Hronov 1998-2002, 2002-2006, 2006-20102010-2014 2014-2018

4) Vak Náchod díky svému postavení okresní vodárny pod plnou kontrolou města a obcí čerpá dotace z EU i od státu a tím spolufinancuje obnovu a rozvoj vodárenské infrastruktury a nezatěžuje občany vysokým vodným a stočným.

5) Jde o společnost, která přes velké investice má společně s Vak Trutnov dlouhodobě nejnižší cenu vodného a stočného v Královéhradeckém kraji.

6) Nejdražší vodné stočné v kraji má Vak H. Králové, resp. KHP, z koncernu Veolia, která tím ukazuje své know-how a priority.

7) V Hradci se koncern dostal k vodě díky tom, že politici a část vedení Vaku H. Králové protiprávním jednáním realizovali komplot. Lživými sliby, např. růstu cen vody o inflaci, zmanipulovali zastupitele a ti hlasovali pro Veolii i když jsme je předem informovali, stejně jako v Náchodě, kde hlasovali proti Veolii.

V Hradci převládly osobní zájmy, zrada a faleš. Naše informace v Hradci ignorovali.

I Vak Náchod byl cílem ataku. Pomohli jsme rozumným politikům, kteří hájili zájmy lidí, odhalit lži Trojských koňů a ubránit prodej vody v rukou vodárny Náchod.

I v Náchodě proběhlo několik pokusů vyvést prodej vody a tím zisky z vody na zahraniční koncern a ve vodárně Náchod nechat trubky a tím povinnost je financovat.

V letech 2004-2005 bylo zavedení soukromého penězovodu do Vaku Náchod na spadnutí, ale naše informace pomohly zastupitelům poznat, o co jde. Slušným starostů jsme lži odhalit a prodej vody zůstal v rukou měst. Vak Náchod je dál smíšená vodárna.

To znamená, že vlastní vodárenskou infrastrukturu a tu provozuje. Je řízená českými vodárenskými odborníky, pracujícími pro města, nikoliv pro koncern. Je pod plnou kontrolou měst a obcí okresu Náchod.

Dominantní postavení ve společnosti mají města Náchod, Nové Město nad Metují, Hronov a Broumov. Čerpá dotace z EU.

Na Náchodsku máte slušné politiky, kteří hájí zájmy lidí a ne koncernů

Paní Eva Mucková, bývalá starostka Meziměstí

77.000 odběratelům vody na Náchodsku jsme pomohli z plateb za vodné a stočné ušetřit za období 2004-2019

226 - 249 mil. Kč

Pomoc Náchodu

Již v listopadu 2005 dokonce byla založena Náchodská provozní. Slupka bez zaměstnanců, bez podnikání ... vydávaná za strategického investora

Pozor, toto ještě stále existuje!

Celý výpis z rejstříku

Kde najdete odpovědi na vaše otázky? Z velké části ve výročních zprávách vodárny.

Na jaké otázky najdete odpovědi ve výročních zprávách?

Kde končí zisky, které platí lidé v ceně vody? Investují se u vás do obnovy sítí? Kdo vám vodu prodává? Jak hospodaří městská vodárna? Komu a co platíte v ceně vody?

Čerpá region dotace z EU nebo vše platí lidé a obce? Kdo je v orgánech? Kdo na vodě vydělává a kolik? Kdo financuje investice? 

A můžete to konfrontovat např. s tímto:

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Výroční zprávy, účetní závěrky, rozvahy, výsledovky od roku 1994

Porovnání informací z výročních zpráv za jednotlivé roky umožňuje sledovat dění, priority a jednání kolem vody v regionu i porovnat okolní vodovody a kanalizace mezi sebou.

ke stažení:

Vodovody a kanalizace Náchod - Výroční zprávy 3

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.
Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.
Vlastník společnosti
Města a obce okresu Náchod
Města a obce okresu Náchod
ROK
VÝROČNÍ ZPRÁVY
ÚČETNÍ ZÁVĚRKY
2014
2013
VZ . . .
UZ . . .
2012
VZ . . .
UZ . . .
2011
VZ . . .
UZ . . .
2010
VZ . . .
UZ . . .
2009
VZ . . .
UZ . . .
2008
VZ . . .
UZ . . .
2007
VZ . . .
UZ . . .
2006
VZ . . .
UZ . . .
2005
VZ . . .
UZ . . .
2004
VZ . . .
UZ . . .
2003
VZ . . .
UZ . . .
2002
VZ . . .
UZ . . .
2001
VZ . . .
UZ . . .
2000
VZ . . .
UZ . . .
1999
VZ . . .
UZ . . .
1998
VZ . . .
UZ . . .
1997
VZ . . .
UZ . . .
1996
VZ . . .
UZ . . .
1995
UZ . . .
1994
UZ . . .

Další roky najdete zde

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT LIDI, ABY NEDOŠLO K INSTALACI CIZINCŮ K VODĚ A UDRŽET VE SPRÁVĚ VODY ZÁJMY LIDÍ? PAK NÁM S TÍM POMOZTE...

 

Děkujeme🐬