Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici Zlína

PRAVOMOCNĚ - VRCHNÍ SOUD V OLOMOUCI DNE 22.11.2016

SOUD PROHLÁSIL ZA PROTIPRÁVNÍ ZVOLENÍ LIDÍ Z VEOLIE DO VEDENÍ VAK ZLÍN NA VALNÉ HROMADĚ 28.8.2002 (ŠVERMA A SVOBODA) A ZA PROTIPRÁVNÍ VYPLACENÍ 978 TIS. KČ VEDENÍ VODÁRNY.

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Tunel městské vodárny Vak Zlín je ukázkový komplot, který prováděla  organizovaná skupina po celé ČR. Jde o protiprávní činnosti. /pozn. dle nás i trestná/.

Protiprávní jednání ve Zlíně prováděli politici“ města Zlín, vedení Vaku Zlín a koncern Veolia a to ve shodě. První krok začal v roce 2001, kdy Vak Zlín vyhlásil veřejnou obchodní soutěž, kterou provázely pletichy. I proto se obce na valné hromadě 17.4.2002 proti pohřbu Vak Zlín postavily, i když se politici města Zlín snažili tunel odhlasovat.

Nájezdníci proto již 26.4.2002 spustili záložní variantu. Protiprávní prodej akcií Vak Zlín Veolii. Umožnili ji obejít stanovy a vodárnu Zlín nemravně ovládnout. Poté do vedení Vaku 28.8.2002 nainstalovali lidi z Veolie - Švermu, Svobodu. ZDE. Ti se pokusili v roce 2003 eliminovat protiprávně obce, což opět potvrdil i soud.

Protože to nevyšlo, lidé z Veolie a města Zlín zevnitř vodárny připravili v roce 2004 vazalský smluvní systém, kterým byl na valné hromadě 30.4.2004 Vak Zlín, opět protiprávním jednáním, ekonomicky vykuchán. Soud nám dal zapravdu i v tomto. ZDE

V roce 2002 komplot vedoucí k vytunelování městské vodárny Zlín probíhal druhým rokem. Na jeho realizaci se spolupodíleli politici města Zlín, lidé z vedení Vak Zlín dosazení politiky města Zlín, Veolia a Česká spořitelna (ČS). Veolie potřebovala v druhém kroku kompotu dostat do vedení městské vodárny Vak Zlín své lidi, aby ti následně zevnitř vodárny připravili vyvedení ziskových aktiv na Veolii. Aby původní vedení drželo "basu", dostalo protiprávně vyplaceno "držhubné" ve výši 978 tis. Kč, z kapes občanů Zlína.

Šverma

V roce 2002 Veolie Vak Zlín ovládala, ale neměla potřebnou 2/3 většinu hlasů, aby si mohla odhlasovat uzavření vazalských provozních smluv. V roce 2002 proto přišel 2. krok řízené likvidaci monopolního postavení Vaku Zlín a poté jeho ovládnutí koncernem Veolia. Protiprávní instalace lidí z Veolie do představenstva přímého konkurenta Veolie, tzn. do Vak Zlín.

PROTO BYLA PROTI TÉTO NEKALOSTI PODANÁ ŽALOBA. PROTIPRÁVNOST SOUD POTVRDIL BOHUŽEL AŽ V ROCE 2016! VAK ZLÍN VZNIKLA I ŠKODA TÉMĚŘ 1 MIL. KČ ZA KTEROU NESOU ODPOVĚDNOST I SOUDCI.

PRAVOMOCNĚ - VRCHNÍ SOUD V OLOMOUCI DNE 22.11.2016

STÁHNOUT ZDARMA

Děkujeme, že nám pomáháte bránit vodu a prosadit dodržování zákonů

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬

Zkušenosti s koncerny a politiky v ČR

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme.

Tato lumpárna musí být odhalena a darebáci za ní musí nést odpovědnost.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice