Zisk, který platíte Veolii v ceně vody za odběr kubíků vody v Ústeckém a Libereckém kraji a ani to nevíte

Severočeské vodovody a kanalizace (Veolia 50%), Severočeská vodárenská společnost (města) a nově Severočeská servisní (75% města : 25% Veolia - ale!)

OBČANÉ ÚSTECKÉHO A LIBERECKÉHO KRAJE ZAPLATILI V LETECH 1999-2018 V CENĚ VODY ZISK VE VÝŠI

6 001 341 000 Kč

Z toho cca 3 miliardy Kč odtekly na účty koncernu Veolia do zahraničí

Druhá polovina skončila v městské společnosti SVS, která peníze od lidí investovala zpět do infrastruktury. Na ní poté profitovala Veolia díky tomu, že si SČVAK pronajal tuto infrastrukturu od SVS k provozování.

Zisk se mezi Veolii a města se dělí 50:50 a investice 0:100?

Další zisk přibližně

1.000.000 000 Kč

inkasovala Veolia z prodeje 50.1% akcií SčVaK městské SVS. Prodejní cena cca 1.900.000.000 Kč byla před zastupiteli a veřejností dlouho tajena a původní pořizovací cenu cca 900.000.000 Kč, za kterou Veolia akcie nabyla, dodnes netuší 99,9% lidí v ČR.

Rarita 21. století - Potěmkinova vesnice na severu Čech

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. Tím pomáháte s nápravou.

Jak a díky komu ovládla Veolia SčVaK a prodej vody, když původně šlo o státní podnik? Díky politikům a vodařům původně státního podniku.

HistorieJak se prodej vody dostal do rukou fr. koncernu Veolia?

Po platbě cca 2 miliard za 50,1% akcií SčVaKu, zaplacené Veolii pod heslem vracíme vodu obcím, přišlo přemalování vizitek a Veolia dál řídí provozování, jen se stáhla z první linie do pozadí

Veolia dál drží opratě provozování. Nadále rozhoduje o provozování a prodeji vody a za to jí lidé z Ústeckého a Libereckého kraje platí.

Z firmy Severočeské vodovody a kanalizace (SčVaK), která nově patří pouze městům a obcím (neboli SVS), „vytekla“ nejvýznamnější část aktivit nezbytných pro údržbu a provozování trubek na severu Čech do třetí firmy - účelově nově vytvořené Severočeská servisní (SS).

V ní sice nemá Veolia 50.1% jako v SčVaku, má v ní  "jen" 25 % a s tímto podílem přesto stále o provozování rozhoduje - protože má nadpoloviční většinu v managementu.

Ze SčVaKu, koupeného za 2 miliardy, zůstala účtárna a klientské centrum. V nové firmě SČS jsou všichni, kdo mají know-how k provozování trubek a šéfuje jim dál Veolia.

Kouzlo - 2 miliardy fuč a Veolia zůstalato vše pod heslem vrátíme vodu do rukou měst

Dne 15.6.2017 se konala valná hromada SVS a její akcionáři 458 obcí, jednali o odkupu 51 % v společnosti SčVaK od Veolie

Tahle parta si koleduje o trestní stíhánícelý článek

Je třeba sebe a vodu bránit. Požadujeme garantovat právo lidí na vodu v ústavě a vodu spravovat jako službu lidem a ne byznys korporací.

Souhlasíte? Přidejte se.

Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v České republice. Je to i prostředek, který chrání dárce před útoky, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL UKONČIT KŠEFTOVÁNÍ S ČESKOU VODOU? PODPOŘTE NÁS

Děkujeme, že stále více lidí s námi sebe i vodu brání.

NFPOV chrání nejen nás a naše děti, ale i peníze nás všech, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváte. Toto financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo