Cena vody Pardubice 2024

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Pardubicku od roku 2000?

Vodovody a kanalizace Pardubice je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárnu Pardubice jsme pomáhali obcím ubránit proti nájezdníkům i přes soud. Informovali jsme obce a konzultovali jsme dění i s některými zastupiteli a členy vedení Vak. Na valné hromadě jsme odhalili podvod s hlasováním a podali jsme žalobu na její neplatnost, kterou jsme vyhráli. Tunel skončil a naháněči koncernu museli vedení Vak opustit. Vše kolem vody je díky tomu v rukou měst.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody na Pardubicku je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Vodárnu Pardubice ovládají z cca 90% městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Pardubicku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již cca 59.000 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL VRACET PENÍZE OD LIDÍ ZA VODU DO VODÁRENSTVÍ A NEPOSÍLAT JE DO CIZINY NA UČTY KORPORACÍ? PAK INFORMACE SDÍLEJTE A OSVĚTU PODPOŘTE.

 Darujte na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬