Cena vody Pardubice 2022

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Pardubicku od roku 2000?

Vodovody a kanalizace Pardubice je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárnu Pardubice jsme pomáhali obcím ubránit proti nájezdníkům i přes soud. Informovali jsme obce a konzultovali jsme dění i s některými zastupiteli a členy vedení Vak. Na valné hromadě jsme odhalili podvod s hlasováním a podali jsme žalobu na její neplatnost, kterou jsme vyhráli. Tunel skončil a naháněči koncernu museli vedení Vak opustit. Vše kolem vody je díky tomu v rukou měst.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody na Pardubicku je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Vodárnu Pardubice ovládají z cca 90% městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Pardubicku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již přes 53.400 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL DRŽET SPRÁVU VODY V RUKOU MĚST, KTERÉ HÁJÍ ZÁJMY LIDÍ A NE CIZÍCH KORPORACÍ? PAK PROSÍM PODPOŘTE OSVĚTU.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

Osvětu i obranu vody přes soudy financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Dr. Václav Pecka
Dr. Václav Pecka
„Chci poděkovat za zaslání knihy i možnost seznámit se podrobněji s názory ing. Novotného, kterého jsem viděl i v Debatním klubu internetové TV. Jeho kniha "Kde končí Vše peníze za vodu?" je stručná, ale zajímavá a ilustruje problematiku na srozumitelných faktech.“

 

Děkujeme🐬