Cena vody Břeclav 2021
Cena kubíku vody v Břeclavi od roku 1997

Kolik stojí kubík vody? Vodné stočné? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Kubík vody cena?

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s., Vak Břeclav

Prodej vody v Břeclavi zajišťuje vodárna Vak Břeclav v rukou měst, které rozhodují o všem i o ceně vody. Vodárna peníze od lidí reinvestuje a proto čerpá i dotace z EU na investice.

Vodárnu Břeclav jsme pomáhali ubránit, když začal nájezd International water. Informovali jsme obce i vedení Vak o co jde. Ředitele Vaku, p. Starého, který se odmítl na tomto podílet, těsně před důchodem z Vaku vyhodili. Nahradili ho člověkem, který nedělá problém a udělá to, co řeknou. Zde jsme proto vodu bránili i přes soudy.

Břeclavsko má vyšší cenu vody oproti jiným vodárnám. Jedno je ale třeba vědět a chápat. Podstatné je totiž to, že peníze od lidí vybrané za vodu, končí v obnově trubek a ne v zahraničí.

Pravda o vodě v Břeclavi

Vodovody a kanalizace Břeclav jsou v rukou měst a obcí. Priority prodeje a čištění vody jsou zájmy občanů, ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí

Důvod vyšší ceny vody v Břeclavi je financování velkých investic. V Břeclavi peníze od lidí končí v stamilióných investicí do obnovy infrastruktury a na jejich vybudování díky tomu, že jsou městaká vodárny čerpají i dotace z EU.

Tam, kde díky pochybným smlouvám např. s Veolií města přišla o zisky i o dotace, tam tak velké investice realizovat nemohou a peníze od lidí tečou z velké části do zahraničí, místo do trubek.

Podívejte se na Hradec. Zde www.pravdaovode.cz/cena-vody-Hradec-Kralove a pak v menu klikněte na www.pravdaovode.cz/hradec-kralove-zisk a pochopíte o čem mluvím. Hradec, kde je koncern, má cenu vody ještě vyšší a nemůže čerpat dotace. Vyplácí zisky do ciziny - lidé to časem poznají na trubkách...

Dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody v Břeclavi je v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Jako v Přerově.

Odebírejte videokanál a informujte známé

PŘIDEJTE SE K LIDEM, KTEŘÍ INFORMACE ŠÍŘÍ A TÍM SEBE A VODU BRÁNÍ

Facebook je velmi účinný při informování a pro organizaci obrany vody

CHCI SE PŘIDAT

Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují

Dr. Václav Pecka
Dr. Václav Pecka
„Chci poděkovat za zaslání knihy i možnost seznámit se podrobněji s názory ing. Novotného, kterého jsem viděl i v Debatním klubu internetové TV. Jeho kniha "Kde končí Vše peníze za vodu?" je stručná, ale zajímavá a ilustruje problematiku na srozumitelných faktech.“

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v České republice. Je to i prostředek, který chrání dárce před útoky, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT LIDI, ABY NEDOŠLO K INSTALACI CIZINCŮ K VODĚ A UDRŽET VE SPRÁVĚ VODY ZÁJMY LIDÍ? PAK NÁM S TÍM POMOZTE...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme💧