Cena vody Břeclav 2022

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Břeclavsku od roku 1997?

center>

Břeclavsko má vyšší cenu vody oproti jiným vodárnám. Jedno je ale třeba vědět a chápat. Podstatné je totiž to, že peníze od lidí vybrané za vodu, končí v obnově trubek a ne v zahraničí.

Vodovody a kanalizace Břeclav je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárnu Břeclav jsme pomáhali ubránit, když začal nájezd International water. Informovali jsme obce i vedení Vak o co jde. Ředitele Vaku, p. Starého, který se odmítl na tomto podílet, těsně před důchodem z Vaku vyhodili. Nahradili ho člověkem, který nedělá problém a udělá to, co řeknou. Zde jsme proto vodu bránili i přes soudy.

Vodárny Břeclav ovládají z cca 90% městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody na Břeclavsku je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Důvod vyšší ceny vody v Břeclavi je financování velkých investic. V Břeclavi peníze od lidí končí v stamilióných investicí do obnovy infrastruktury a na jejich vybudování díky tomu, že jsou městaká vodárny čerpají i dotace z EU.

Tam, kde díky pochybným smlouvám např. s Veolií města přišla o zisky i o dotace, tam tak velké investice realizovat nemohou a peníze od lidí tečou z velké části do zahraničí, místo do trubek.

Podívejte se na Hradec. Zde www.pravdaovode.cz/cena-vody-Hradec-Kralove a pak v menu klikněte na www.pravdaovode.cz/hradec-kralove-zisk a pochopíte o čem mluvím. Hradec, kde je koncern, má cenu vody ještě vyšší a nemůže čerpat dotace. Vyplácí zisky do ciziny - lidé to časem poznají na trubkách...

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Břeclavsku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již přes 53.400 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL DRŽET SPRÁVU VODY V RUKOU MĚST, KTERÉ HÁJÍ ZÁJMY LIDÍ A NE CIZÍCH KORPORACÍ? PAK PROSÍM PODPOŘTE OSVĚTU.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

Osvětu i obranu vody přes soudy financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Dr. Václav Pecka
Dr. Václav Pecka
„Chci poděkovat za zaslání knihy i možnost seznámit se podrobněji s názory ing. Novotného, kterého jsem viděl i v Debatním klubu internetové TV. Jeho kniha "Kde končí Vše peníze za vodu?" je stručná, ale zajímavá a ilustruje problematiku na srozumitelných faktech.“

 

Děkujeme🐬