Jaký zisk platíte městské vodárně Vak Přerov v ceně vody za odběr kubíků vody?

Je prioritou Vaku zisk nebo investovat? Jaký zisk si kalkuje Vak do vodného a stočného? Kde končí?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřtem co vás zaujme.

Prodej vody na Přerovsku ovládají města přes Vak Přerov. Zisk není cíl, přednost mají investice a čistá voda. Za období let 2003 -2019 dosáhl zisk součtu, kteri si Veolie vytáhne v ceně vody od lidí ve Zlíně za 2-3 roky:

178.271.000 Kč

Prioritou městské vodárny není poslat zisky do zahraničí. Zisk z vodného a stočného, končí v regionu. V řešení sucha a v obnově trubek a ne v cizině. Končí tam, kde lidé vodu odebírají a města vlastní trubky.

Pravda o vodě v Přerově

vodárna i prodej vody je zcela v rukou měst a obcí

Zkušenosti v zahraničí

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřtem co vás zaujme.

Kde politici protiprávně instalovali mezi vodu a lidi koncern, tam je cíl zisk a jeho vyvedení do ciziny. Příklad: Vak Zlín, Vak Prostějov, VHS Olomouc a fr. koncern Veolia.

V Přerově proběhl pokus vyvést zisky z vodného a stočného do rukou zahraničních koncernů 3x a zde jsme pomáhali rozumným politiků a vodařům, aby vodu v rukou městské vodárny ubránili

Předseda představenstva Vak Přerov je velmi moudrý muž a jsme rádi, že je člen správní rady Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Mudr. Michal Chromec Mudr. Michal Chromec, předseda představenstva Vak Přerov, a.s. a člen zastupitelstva města Přerov

My se známe díky vodárnám nebo díky vodárenství. Myslím, že to bude přes dvanáct roků. Jak jsem tohoto člověka poznal? Když jsem se spolu s dalšími lidmi začal bránit tomu, aby se s našimi vodárnami stalo to, co se stalo s jinými. Zoufale jsem hledal argumentaci. Některé věci jsem sice byl schopen vypočítat, ale bylo lepší, když čísla poskytne inženýr, ne doktor. Tak jsem inženýra hledal a našel. Aniž bych ho vyzval, tak jsem dostal text, který přesně odpovídal mým potřebám a propočtům. Byl od inženýra Novotného.

Co se dělo nejen kolem Vak Přerov?

Nájezdníci protiprávně ovládli cca 26% akcií pro koncern přes Českou spořitelnu roce 2002 -2003. Ale poté se již námi informovaní zastupitelé měst spojili vodárnu ubránili.

Pokus dostat se k vodě za každou cenu prováděla skupina firem kolem R. Pergla, koncernu Veolia, skupiny PENTA známé z kauzy GORILA na Slovensku a šp. koncernu AQUALIA.

Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v ČR, která chrání dárce, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT LIDI, ABY NEDOŠLO K INSTALACI CIZINCŮ K VODĚ A UDRŽET VE SPRÁVĚ VODY ZÁJMY LIDÍ? PAK NÁM S TÍM POMOZTE...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🍀