Alena Vitásková

kandidátka na místo prezidenta - VOLBY 13. a 14. ledna 2023, wikipedia

Před volbami jsme se ptali:

  1. Kdo má dle vás vlastnit, spravovat a provozovat pro občany a stát strategické přirozené monopoly a peněžní toky z nich - vodárenství, plynárenství, energetiku a teplárenství?
  2. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou měst?
  3. Podpoříte vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a zacyklení peněz občanů ve vodárenství?
  4. Petici  VODA JE ŽIVOT jste podepsala 14.10.2020 pomáháte prosadit její principy. Pomůžete tyto principy prosadit, pokud se stanete prezidentkou ČR?

S paní A. Vitáskovou spolupracujeme v rámci Manifestu na prosazení vymahatelnosti práva v ČR, POMÁHÁ NÁM BRÁNIT VODU LÉTA. Je jedním z lidí, kteří své názory - NEJEN na VODU,  uvedli v publikaci Nadace PRAVDA O VODĚ, kterou dostali všichni politici ve sněmovna a v senátu již v roce 2021!

Její stanoviska v publikaci 1. díl VODA JE ŽIVOT - str. 36-38 -  jasně odpovídají na otázky, které jsme položili všem kandidátům a  potvrzují důvodnost petice, oprávněnost požadavku nápravy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

p. Vitásková podepsala Petici VODA JE ŽIVOT  již. 4.10.2020.

p. Vitásková - kandidát na prezidenta ČR

Volme za prezidenta odvážného člověka, který  předem veřejně vyjádří a zaváže, že pomůže problémy kolem vody řešit.

S velkou pravděpodobností bude řešit problémy i v dalších důležitých odvětvích - plynárenství, energetika, teplárenství...

Člověk, který je nebo byl součástí "stranického" aparátu a dosud neprojevil odvahu věci řešit, se bude patrně stejně chovat i v roli prezidenta.

POMOZTE DOSTAT INFORMACE K VOLIČŮMjak se senátoři staví k vodě

Naše vystoupení v senátu k vodě

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Požádali jsme ji, ať se seznámí s peticí VODA JE ŽIVOT a pokud s ní souzní, ať se přidá. Začne ji šířit, aby společně s rozsudky rostl legitimní tlak občanů na nápravu.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK O NÁS HLASUJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬