Zisk, který platí lidé cizincům v ceně vody za odběr kubíků vody v Hradci Králové

Veolie Hradec Králové, Královéhradecká provozní, a.s., KHP a Vodovody a kanalizace Hradec Králové, Vak H. Králové

Občané Královéhradecka zaplatili v letech 2006-2019 v ceně vody Veolii zisk ve výši

576.352.000 Kč

Z toho velká část odtekla na účty koncernu Veolia do zahraničí

kde lidé žádnou vodu neodebrali a města žádné trubky nevlastní. Cca třetina skončila v městské společnosti Vak H. Králové, která peníze od lidí investovala zpět do infrastruktury. Na ní profituje Veolia díky tomu, že od Vak H.Králové získá infrastrukturu k provozování.

Zisk se mezi Veolii a města se dělí v poměru 34:66 a investice 0:100? Vlastně je to geniální, že?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Investice financuje městská vodárna. Zisk z vody, který končí v zahraničí, je neuvěřitelný. Zavedení tohoto provázelo protiprávní jednání. Vlády ani města neženou k odpovědnosti ty, kteří to způsobili. Proč?

Jak zisky ovlivňují cenu vody?

Do roku 2005 platili občané v ceně vody zisk pouze městskému Vak H. Králové, který záměrně tvořil minimální zisk.

V roce 2005 anti-politici instalovali mezi lidi a vodárnu soukromou společnost a od té doby lidé platí v ceně vody zisky dvou společností - Veolie a Vak H.Králové.

Zisk se do té doby pohyboval do cca 10 mil. Kč/rok, po roce 2005 narostl v součtu obou společností na cca 100 mil.Kč.

Drahá cena vody v Hradcia lživé sliby inflačního růstu

Zahraniční know-how Veolie, o kterém lidé neví a média neinformují

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Bývalý člen představenstva VEOLIE, se stal ředitel městské vodárny Vak HK, která má provozní smlouvu s Veolií a sedí i v orgánech koncernové KHP!

František Barákkdo je a pro koho pracuje

Lidé platí Baráka 2x?

Po uzavření smluv s Veolií lidé platí odměny a bonusy členům orgánů dvou společností. Pan Barák, je bývalý člen představenstva Veolie a nyní působí v orgánech představenstva Vak H. Králové a současně v představenstvu Královéhradecké provozní (Veolie). Koho zájmy tedy hájí?

Jak a díky komu ovládla Veolia prodej vody na Královéhradecku, když původně vše ovládala města přes Vak H. Králové? Díky politikům a vodařům Vaku.

Proces kolem vyvedení monopolu vody a ziskových aktiv z Vaku Hradec Králové na fr. koncern Veolia, provázelo protiprávní jednání. Odhalilo to řízení u Komise pro cenné papíry.

Zjištění Komise pro cenné papíry

Vedení Vak H. Králové dostalo mnohasettisícovou pokutu za to, že porušilo zákon o podnikání na kapitálovém trhu, když použilo klamavé a zavádějící informace o budoucím vývoji společnosti...

Manipulovalo s akcionáři, poskytovalo nepravdivé a neúplné informace, podstatné skutečnosti tajilo a předkládalo lživé sliby, jen aby ohloupení starostové schválili smlouvy s Veolií...

Královéhradecká provozní- fr. Veolie je od roku 2005 prodejce vody na místo původní městské vodárny.

Městský Vak Hradec Králové "pouze" vlastní vodárenské sítě, které ovšem nepoužívá, protože je pronajímá k provozní společnosti KHP ovládané Veolií.

Vak H. Králové přišel díky smlouvám s Veolií o dotace z EU. Hadi na radnici lživě tvrdili pravý opak.

Chcete pomoct? Pak přidejte svůj podpis k 31.000 lidem, kteří požadují přes petici v senátu ukončit prodej vody přes koncerny a překupníky

Odkaz na petici šiřte přes sociální sítě a e-maily 💦

Pravda o vodě na Královéhradecku

Prodej vody zde ovládá Veolia

Lidé platili léta neoprávněné náklady

Byli i politici, kteří s námi Vak H.Králové bránili

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

[op_testimonial_slider testimonial_title_font_size="24" font_size="22" style="4" animation_type="slide" animation_loop="n" slideshow_autostart="y" animation_speed="700" slideshow_speed="7000" title="" subtitle="" title_color="#022A51" background_color="#F2F9FF" columns="1"][op_testimonial_slide title="Tomáš Beňo" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ] Velmi si vážím práce, kterou pro nás děláte. Mám hluboký obdiv k Vaší nezdolnosti a vytrvalosti, se kterou se věnujete nápravě a šíření povědomí se situací s vodou v naší republice. Je to pro mě něco nevídaného.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Vlastimil Tvrzský" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Jsem zarputilý pravićák. Právě proto vím, že u přirozených monopolů nefunguje neviditelná ruka trhu. Tady angažmá soukromého subjektu vždy skonćí zestátněním nákladů a privatizací zisků. Tomu pokušení jeśtě nikdy nikdo neodolal. Přeji Vám mnoho zdaru v tomto nelehkém boji.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Tomáš Bouzek" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Vynikající stránka s potřebnými informacemi pro veřejnost o krádežích vody oligarchy a jimi podplacenými politiky.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jan Bartoš" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Radek a lidé kolem NFPOV se postavili bandě lhářů a zlodějů okrádající lidi pomocí vody. Nezlomilo je vyhrožování ani právníci a soudy. Rád jim pomohu tenhle boj dotáhnout až do konce.

 

[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Tomáš Andlík" company="www.pravdaovode.cz/o-co-jde-soudy-pardubice/" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Baví mě pracovat na projektech, které dávají smysl a mají pro lidi přínos. S Radkem a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ se skvěle spolupracuje a to co dělají, dělají opravdu dobře.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Helena Hesova" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]S něčím tak drahocenným se nekšeftuje. Správa vodního hospodářství má být jen záležitostí našeho státu.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Vladimír Falc 1000 Kč " company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Moře se skládá z kapek, jednu posílám.[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Ludvík Fritscher 100 Kč" company="https://www.darujme.cz/projekt/1201498" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Naprosto souhlasím. Je třeba se začít efektivně bránit a ne se nechat ohlupovat politickými hrátkami, nezodpovědných politických bohapustých žvanilů. Děkuji[/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Jana Lorencová" company="přední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Před Radkem Novotným klobouk dolů. Je to člověk, který pro každého jednoho z nás udělal strašně moc. A tak prosím, podívejte na tento rozhovor - https://youtu.be/Jb3tyg0a3qE. [/op_testimonial_slide][op_testimonial_slide title="Anna Brezovska" company="" image="" button_color="#4881F5" button_text="Read story" href="" header_color="#00b7e2" background_color="" columns="1" ]Voda je dar života bez vody není život proto ji chraňte.[/op_testimonial_slide][/op_testimonial_slider]

DÁVÁ VÁM SMYSL PROSADIT UKONČENÍ KŠEFTOVÁNÍ S VODOU? PŘIDEJTE SE...

Děkujeme, že stále více lidí s námi sebe i vodu brání.

NFPOV chrání nejen nás a naše děti, ale i peníze nás všech, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváte. Toto financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo