Prezident ČR, p. M. Zeman: Informace k „vodě“ a žádost o podporu ukončení kolonizace prodeje vody a nevymahatelnost práva v ČR

Další člověk na zásadním postu v České republice, který je v postavení, kdy může pomoci napravit často protiprávní stav v českém vodárenství a současně zastavit nevymahatelnost práva a porušování zákonů ČR koncerny, nájezdníky a pro ně pracujícími politiky, je prezident České republiky pan Miloš Zeman.

Díky 389 občanům, kteří podpořili projekt 500 rozhněvaných, aneb naše voda nepatří do rukou cizích korporací a díky cca 36.000 občanů, kteří podepsali petici VODA JE ŽIVOT, již prosazujeme vrácení zájmů občanů do správy vody na nejvyšších místech.

V 1. Díle publikace VODA JE ŽIVOT cca 350 lidem na klíčových postech řízení státu, kteří jsou v postavení, kdy mohou zjednat nápravu, dokládáme, co se páchá kolem vody, vodáren a vyvádění zisků z vody na koncerny. Dokládáme rozsudky prokazující, že jde často o organizované protiprávní jednání a požadujeme ukončit prodej vody přes překupníky a koncerny, potrestat lidi odpovědné za Trautenberky u našich studní a vrátit do správy a prodeje vody zájmy občanů.

Informace o tom, co se kolem vody páchá, jsme v rámci projednávání petice nejdříve zaslali poslancům a senátorům. Až poté ministrům, šéfredaktorům médií a např. Transparency International a Nadačnímu fondu proti korupci.

Informace spolu s žádostí o pomoc odešly také na pana prezidenta Zemana, tzn. na Pražský hrad.

V tomto případě se mnou dopis s informacemi k dění kolem „vody“ tvořily v zastoupení občanů i dvě ženy, kterým pan prezident Zeman udělil za jejich práci státní vyznamenání.

Novinářka, paní Jana Lorencová, která léta pomáhá nadaci pravda o vodě vodu bránit

„vodu“ se mnou hodnotí jako sofistikovanější LTO

 

bývalá ředitelka Energetického úřadu, paní Alena Vitásková, se kterou spolupracuji na prosazení vymahatelnosti práva v ČR, v rámci

MANIFESTU AI

„vodu“ se mnou hodnotí jako nevěstinec kolem solární energie

 

Jako dalších cca 350 lidí, kteří jsou v ČR v postavení, kdy mohou pomoci zjednat nápravu v pro stát strategickém odvětví vodárenství, jsme nejprve prezidenta Miloše Zemana informovali.

Požádali jsme prezidenta, aby věnoval vodě pozornost a podpořil řešení problému jako je kolonizace prodeje vody a nevymahatelnost práva v ČR.

Prezidentovi jsme zaslali i

1. díl publikace VODA JE ŽIVOT

Stáhnout zdarma ZDE
  1. Reakce z prezidentské kanceláře přišla 10.5.

966665/0300

nebo

Děkujeme????

Podobné články