NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

resp. jeho zakladatel odhaluje zločiny ve vodárenství proti občanům a státu přes soud již 21 let. Po čtyřech vítězstvích u Ústavního soudu ČR mu soudy daly za pravdu a konečně potvrdily protiprávnost i korupci těch, kteří umožnili  zahraničním koncernům ovládnout prodej vody ve městech. Tento nemravný systém stojí občany stamilióny každý rok. Zákonodárci to odmítli řešit a tak dáváme dohromady občanský odpor a nápravu prosazujeme.

UŽ CHÁPETE, PROČ VODU PŘES SOUDY BRÁNÍME?

Chceme žít ve svobodném státě, ne v kolonii, kde nám budou vodu na příděl prodávat koncerny a námi placení politici jim budou sloužit.

Protože stát, který nemá v rukou vodu, peněžní toky a zisky z vody, není svobodný stát, je kolonií toho, kdo toto v ruku má.

Žalobce vs. Darebáci: Bitva o miliardy z vody!

Instalace koncernů k miliardám z naší vody stojí na protiprávním jednání i v oblasti trestního práva

Kde není žalobce, není soudce ani rozsudek

Na tuto strategii vsadili nájezdníci a darebáci mezi politiky, kteří tento podovod spustili. V ČR jim nevyšla. Zakladatel nadace PRAVDA O VODĚ se darebákům postavil zveřejnováním dokumentů dokládájícími princip celé lumpárny a přes soudy již v roce 2002. A ty vyhrává.

Soudy potvrdily

Že instalace cizinců k české vodě proběhla často protiprávně, na základě lživých  informací předloženými nájezdníky a Českou spořitelnou zastupitelům. Ty přiměly podvedené zastupitele k provedení majetkové dispozice s akciemi vodárny, která byla následně vytunelována, když na valné hromadě, podvedení starostové odsouhlasili vazalské smlouvy s koncerny na 20-30 let.

Soudy potvrdily protiprávní jednání darebáků

Provozní tunely s Veolií vznikly obcházením zákonů. Nájezdníci a kolaborující politici jednali protiprávně. Soudci určili, že sankcí musí být opak cíle darebáků: skrytě ovládnout vodárnu, dosadit své lidi do vedení, účastnit se valných hromad a prosadit tunel, který vyvede monopol a zisky z vody na koncern.

PRAVOMOCNÝ ROZSUDEKVS v Olomouci 16.11.2016

Informace a žaloby zakladatele nadace pomohly zabránit vytunelování např. Vak Břeclav, Vak Přerov a dalších. V roce 2008 mu soud potvrdil, že hodnota akcií vodáren v ČR v roce 2002 byla min. 1200 Kč/akcii. Tím je doloženo, že "prodeje" akcií vodáren nájezdníkům za 160 Kč/akcii byly nekalé a hraničí s trestnou činností.

REPORTÉŘI ČT BOJ O VODU5.9.2016

 Stamilióny z kapes občanů končí v zahraničí, díky protiprávními jednání organizované skupiny nájezdníků a kolaboraci politiků s touto skupinou.

Soud o jednání těchto darebáků řekl:

Rozhodnutí valné hromady, jako výsledek pokoutného procesu, soud považuje za mimořádně nemravné.

PRŮLOMOVÝ ROZSUDEKKS v Brně soudce 11.2.2010

Ústavní soud navíc potvrdil i protiprávní jednání soudců Nejvyšší soudu

Někteří soudci Nejvyššího soudu v kauzách tunelování městských vodáren a vyvedení miliardových zisků z vody na zahraniční koncerny dlouhodobě porušují své zákonem dané povinnosti . Tím umožňují skupině lidí bez trestu porušovat zákony ČR a obohacovat se na úkor občanů. Prokázalo se dokonce, že ignorují rozhodnutí Ústavního soudu a práva občanů na soudní ochranu.

 

ÚSTAVNÍ SOUDpotvrdil soudní zvůli soudců NS

Katastrofální je "jednání a přístup" policie

Policie nekoná i když sami politici přiznávají, že korupce fungovala téměř v každém prodeji nebo pronájmu vodárny. Policie odmítá závažnou organizovanou hospodářskou trestnou činnost řešit, jde proti důkazům a vlastně i proti rozsudkům! V zahraničí přitom policie pachatele stejné činnosti odhalila a dostala za katr.

Zakladatel NFPOV financuje obranu vody a občanů přes soudy od roku 2002

Přehled soudní obrany vodáren v čase

 • Od roku 2002 brání Vak Zlín s cílem zabránit jejímu vytunelování.
 • Od roku 2002 brání Vak Kladno s cílem zabránit jejímu vytunelování.
 • V roce 2002 pomohl žalobami zabránit vytunelování Vak Břeclav.
 • Od roku 2002 3x pomohl zabránit vytunelování Vak Přerov.
 • V roce 2003 poprvé pomohl zabránit vytunelování Vak Kroměříži.
 • V roce 2004 podal žalobu proti vytunelování Vak Zlín a Vak Kladno
 • V letech 2005-2006 pomohl zabránit vytunelování Vaku Náchod.
 • V roce 2005 podal podnět na Komisi pro cenné papíry a žalobu proti vytunelování Vak H.Králové. KCP mu dala zapravdu, soudkyně šla proti důkazům a žalobu zamítla.
 • V roce 2006 podal žalobu proti tunelu Vak Chrudim a Vak Pardubice
 • V roce 2007 přes soud ubránil před vytunelováním Vak Pardubice.
 • V roce 2008 dosáhl pravomocný precedens dokládající, že tržní hodnota akcií vodáren ČR v roce 2002 byla min. na úrovni 1200 Kč/akcii. Městy schvalované "prodeje" akcií vodáren nájezdníkům za 160 Kč/akcii byly hanebné a hraničí s trestnou činností.
 • V roce 2009 pomohl podruhé zabránit vytunelování Vak Kroměříži.
 • V roce 2010 poprvé vyhrál soud na obranu Vaku Zlín
 • V roce 2012 vyhrál další soudy na obranu Vaku Zlín
 • V roce 2013 poprvé uspěl u Ústavního soudu ČR
 • V roce 2014 podruhé vyhrál soud na obranu Vaku Zlín
 • V roce 2014 podruhé uspěl u Ústavního soudu ČR
 • V roce 2016 pravomocně uspěl VS Olomouc v kauze Vak Zlín
 • V letech 2016-2017  3x uspěl u Ústavního soudu ČR v kauzách Vak Zlín a Vak Kladno
 • ... je rok 2023 a dál běží řada soudů

Kolik práce, času, příprav, shánění důkazů a argumentace je jen za jednou kauzou a jak šíleně dlouho musí člověk vydržet povrchní jednání soudců?

Nadace zdarma zpřístupňuje kauzy a rozsudky veřejnosti

Názory lidí, kteří oceňují nebo podpořili práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O  VODĚ

Cítíte nespravedlnost kolem naší vody? Pak podpořte nápravu! Voda nás spojuje. Vaše podpora udělá rozdíl. Přidejte se k obraně vody teď!

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬