Cena vody Kroměříž 2024

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Kroměřížsku od roku 1993?

Vodovody a kanalizace Kroměříž je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárnu jsme pomáhali 3x ubránit proti nájezdníkům a politikům ochotným jim jít na ruku a to i přes soudy. Informovali jsme obce a obranu jsme konzultovali i s některými členy vedení Vak. Největší koncernomil byl p. Miloš Malý (ČSSD). Jeho jednání vedlo téměř ke ztrátě postavení Vaku jako oprávněné osoby k čerpání stamilionových dotací z EU, proto jsme se obrátili na soudy i na policii.

Vodárnu Kroměříž ovládají města a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody na Kroměřížsku a okolí je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Kroměřížsku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje občany již cca 59.000 lidí. 🙂 Děkujeme za sdílení.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL VRACET PENÍZE OD LIDÍ ZA VODU DO VODÁRENSTVÍ A NEPOSÍLAT JE DO CIZINY NA UČTY KORPORACÍ? PAK INFORMACE SDÍLEJTE A OSVĚTU PODPOŘTE.

 Darujte na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬