Josef Skála

kandidát na místo prezidenta - VOLBY 13. a 14. ledna 2023, wikipedia

Před volbami jsme se ptali:

  1. Kdo má dle vás vlastnit, spravovat a provozovat pro občany a stát strategické přirozené monopoly a peněžní toky z nich - vodárenství, plynárenství, energetiku a teplárenství?
  2. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou měst?
  3. Podpoříte vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a zacyklení peněz občanů ve vodárenství?
  4. Jste ochotná/ý se seznámit s principy petice VODA JE ŽIVOT a pokud s nimi budete souznít, tak ji podepsat, šířit a pomoct ji prosadit, případně ji doplnit, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků?

Pana Skálu jsme oslovili, informovali a požádali o stanoviska k vodě

Doručili jsme mu stejné důkazy a rozsudky o tom, co se ve vodárenství léta páchá, jako senátorům. Potvrzují důvodnost petice, oprávněnost požadavku nápravy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

Odpověď zveřejníme zde, pokud na otázky odpoví. Podepiše-li petici a pošle-li podepsaný petiční arch, zveřejníme ho zde.

???

Volme za prezidenta odvážného člověka, který  předem veřejně vyjádří a zaváže, že pomůže problémy kolem vody řešit.

S velkou pravděpodobností bude řešit problémy i v dalších důležitých odvětvích - plynárenství, energetika, teplárenství...

Člověk, který je nebo byl součástí "stranického" aparátu a dosud neprojevil odvahu věci řešit, se bude patrně stejně chovat i v roli prezidenta.

POMOZTE DOSTAT INFORMACE K VOLIČŮMjak se senátoři staví k vodě

Naše vystoupení v senátu k vodě

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

O co přicházíme?
Stanovisky soudů
Jak lze zjednat nápravu?
Co děláme pro nápravu?

Požádali jsme ho, ať se seznámí s peticí VODA JE ŽIVOT a pokud s ní souzní, ať se přidá. Začne ji šířit, aby společně s rozsudky rostl legitimní tlak občanů na nápravu.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Tunelů, které místo státu řešíme přes soudy je mnohem více

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK O NÁS HLASUJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬