Cena vody Hradec Králové 2024

Kdo o ceně rozhoduje? Jak se vyvíjí cena vody od roku 2003? Kde končí peníze, které platíte za vodu?

Zdroj: Výroční zprávy Vak Hradec Králové a kalkulace nákladů vodného a stočného od soukromé společosti Královéhradecká provozní, a.s. přes Ministerstvo financí

Díky pokoutnému jednání "politiků" z Hradce Králové, Chlumce nad Cidlinou... a státu, prodává vodu v Hradci Králové fr. koncern Veolia. Realita dokazuje, že slib inflačního růstu vodného a stočného byl lež a podvedené zastupitelé na základě ní souhlasili s uzavřením smluv s Veolií. Koncern dík ní ovládl  zisky z vody.

Aby zastupitelé hlasovali v roce 2005 pro smlouvy s koncernem, bylo jim lživě slibováno, koncern zajistí růst cen vody pouze o inflaci a budou i dotace z EU. Nastal pravý opak a nikdo podvod neřeší.

Celá lživá presentacek podvedení zastupitelů

Čím nehoráznější lži, tím snáze instalace koncernu k ziskům z vody prošla

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.

Zastupitelé na hradecku byli předem opakovaně informováni, že tzv. vstup "strategického investora" do Vak HK, není žádný vstup investora. A slib růstu cen vody o inflaci, dotací jsou lži a to osobami, které vodu bránili.

Celý rozbor zaslaný zastupitelůmměst na Královéhradecku v roce 2004

Pár politiků pochopilo, že jde o lumpárnu

Informace a důkazy byly zaslány všem zastupitelům, přes e-maily a velkým městům i dopisem. Z celého Královéhradecka na důkazy o lžích a manipulacích se zastupiteli, reagovali pouze poslankyně H. Orgoníková, starosta Blešna, p. Kopelent, zastupitel města H. Králové, p. Štěpán a zastupitel města Nový Bydžov, p. Neumann.

Politici si po našem upozornění zpracovali vlastní rozbor. Lži odhalili i starosta Blešna, p. Kopelent, který rovněž zastupitele informoval

Nekalost toho, co se děje, pochopila z našich informací i poslankyně H. Orgoníková (ČSSD). Zastupitelé Hradce upozornila, že to, co Trojské koně realizují s Veolií, připraví Vak a města o dotace z EU a ovládání vody. Ti ji ignorovali.

Vedení města H. Králové, v čele s p. Divíškem (ODS), místo nápravy spustilo na poslankyni žalobní útok. Skončila po cca 3 letech PROHROU Divíška a jeho party

Rozhodnutí KS v Brně celé stanovisko soudce
Pravomocně VS v Prazecelé stanovisko soudců

Zakladatel NFPOV odhalil komplot kolem Vak H.Králové ji v roce 2004. Začal Vak, vodu a lidi proti protiprávnímu jednání bránit informováním a přes Komisi pro cenné papíry, která začala lumpárnu vyšetřovat

Vedení Vak H. Králové, v čele s Vlasákem (ODS), podalo na zakladatele nadace POV "trestní" oznámení. Protiprávní komplot dokumentoval a vše zveřejňoval.

Policie snahu o zastrašní formou trestního oznámení uložila jako bezdůvodné!

Protiprávního jednání a manipulacemi se naopak dopouštělo vedení Vak H. Králové

Komise pro cenné papíycelé stanovisko
Prezídium Komise pro CPcelé stanovisko

Pod peticí VODA JE ŽIVOT se spojují lidí, kteří prosazují prodej vody bez zahraničních firem a ukončení dolování zisků z vody.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

V Hradci mají "politici" na Veolii zcela jiný názor než v Paříži. Že by posty ve vedení vodárenských sdružení, které koncerny ovládají?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody, jak se vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje občany již cca 59.000 lidí. 🙂 Děkujeme za sdílení.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL VRACET PENÍZE OD LIDÍ ZA VODU DO VODÁRENSTVÍ A NEPOSÍLAT JE DO CIZINY NA UČTY KORPORACÍ? PAK INFORMACE SDÍLEJTE A OSVĚTU PODPOŘTE.

 Darujte na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬