Zisk, které platíte fr. koncernu Veolie v ceně odebraných kubíků vody v Prostějově

Veolia Prostějov, Středomoravská vodárenská, a.s., Moravská vodárenská a.s. a Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s., Vak Prostějov

Fr. koncern Veolia inkasoval od občanů Olomouce, Prostějova a Zlína v ceně vody za období 2006-2019 celkem zisk

1.476.324.000 Kč

Většina odtekla do zahraničí, kde lidé z Olomouce, Prostějova a Zlína žádnou vodu neodebírají a města ani obce žádné trubky nevlastní.

3 městské vodárny Olomouc, Prostějov a Zlín ze stejných smluv s Veolií, kdy musí jako vlastník hradit většinu investic, inkasovaly zisk pouhých:

388.346.000 mil. Kč

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Srovnání zisků dosahovaných na základě politiky protiprávně uzavřenými provozních smlouv s Veolií je pro města a občany fatální...

Peníze lidí se do rukou koncernu dostaly díky protiprávnímu jednání politiků a vedení městských vodáren, z nichž mnozí mají posty v Moravské vodárenské (Veolia)

Moravská vodárenskáorgány
Vak Prostějovorgány

Tok zisků z vody do zahraničí znemožnil čerpání dotací EU na obnovu infrastruktury a vedení Vaku Prostějov (Hanák, Faltýnek, Pospíšil), dosazené "politiky" Prostějova, udržují toto v chodu

Názor státního zástupceVak Prostějov je vytunelován

Pravda o vodě v Prostějově

Hospodaření s vodou a zisky z vody měl léta ze 100% v rukou francouzský koncern Veolia a stále ho ovládá

Akcionáři dostalli od vedení Vak Prostějov lživé informace a na základě nich rozhodovali o smlouvách s Veolií. Toto říká právník prý Vaku Prostějov!

Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují

REFERENCE

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT LIDI O TOM, CO POLITICI PÁCHAJÍ , CO SE DĚJE A POŽADOVAT NÁPRAVU? PAK TO POJĎTE S NÁMI NAPRAVIT.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬