Petr Orel za KDU-ČSL a Stranu zelených - Nový Jičín

senátor - mandát: 15.10.2016 - 15.10.2022

Hlasoval PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Cca 2 měsíce poté, co senátoři odhlasovali, že je petice údajně nedůvodná, (vše je vyřešeno), nám Vrchní soud i zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze dali za pravdu v kauze protiprávní instalace koncernu k naší vodě v Kladně.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

52.000 občanů peticí VODA JE ŽIVOT požaduje, aby senátoři začali řešit protiprávní stav ve strategickém odvětví vodárenství. Většině senátorů se řešit tento obrovský nevěstinec nechce. Proto zveřejňujeme, jak jednají a počet lidí, kteří požadují nápravu, stále roste. Přidejte se ZDE

 

Jeho neznalost o tom, co se kolem vody páchá, jsme předem eliminovali. Doručili jsme mu důkazy i rozsudky. Potvrzují, že zásadní věci kolem vody nejsou řešeny. Přesto hlasoval proti nápravě, prý je vše vyřešeno. VÍ, ŽE NENÍ.

1. díl publikace VODA JE ŽIVOT s důkazy a rozsudky o tom, co se ve vodárenství a kolem vodáren 20 let páchá

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. 20 dnů poté, co ho senátoři obdrželi, petiční výbor končí šetření petice. Na prostudování publikace - 90 stran s odkazy na rozsudky a důkazy cca 400 stran a ověření její pravdivosti jim stačilo 20 dnů? To rozhodně ne.

SOUDŮM TRVALO POCHOPIT, CO SE DĚJE VE VODÁRNÁCH  LÉTA A SENÁTORŮM 20  DNŮ? TĚŽKO. 

BEZ REAKCE

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Zástupci Zelených v senátu, p. Rabas a Orel 1.7.21 hlasovali PROTI petici VODA JE ŽIVOT. Dne 16.8.2021 zasílá strana zelených zakladateli nadace PRAVDA O VODĚ prosbu o finanční podporu na VOLBY!

Pan Orel nikdy nereagoval na námi předané důkazy, rozsudky, rozbor nevýhodného návrhu ústavního zákona k vodě ani na obsah 1. dílu publikace Voda je život. Chápete, proč? My ne.

Požádali jsme p. Orla o důkazy na základě kterých hlasoval PROTI např. vyšetření tunelů vodáren. Řekl, že nemá důvod nevěřit kolegyním a že jsme my měli přesvědčovat senátory na jednání. DŮKAZY NEMÁ.

Přesvědčovat hluché nemá smysl

Lživé tvrzení, že vše je vyřešeno, potvrdil i senátor Goláň ODS

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Pana Orla informují o tom, co se kolem vody a vodáren páchá i média

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Půběh projednávání petice v senátním výboru byl formální a povrchní. Petiční výbor senátu tvoří nepravdivé zápisy z jednání o petici.

Zápis o jednání petičního výboru senátu neobsahuje skutečný průběh jednání.

Což dokazuje zvukový záznam z jednání, který se nám podařilo získat. 

Jak jednotliví senátoři hlasovali ?

PRO návrh p. Vítkové z KDU, odmítnout petici, protože je prý vše již vyřešeno - hlasovalo 51 senátorů - převážně ze stran odpovědných za tunely vodáren  - ODS - KDU - STAN - TOP 09, ale i např. ze strany zelených

Veřejně žádáme p. Orla o doložení důkazů, prokazující správnost jeho hlasování, kterým znemožnil např. prosazení dodržování zákonů ČR. NEDOSTALI JSME NIC.

BEZ REAKCE

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK SE CHOVAJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬