Cena vody Uherské Hradiště 2022

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Slovácku od roku 2004?

Slovácká vodárna a kanalizace, je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárnu jsme pomáhali ubránit informováním obcí a vedení Vaku. Když se objevila pochybná nabídka České spořitelny, pracující pro překupníky, informovali jsme obce, co jsou zač a co je jejich cíl. Na Slovácku politici mysleli na lidi a ne na vlastní kapsu a k studnám koncerny nepustili a to ani přes pokoutné snahy naháněčů koncernů a tzv. poptávkové řízení. I zde jsme politiky informovali o co ve skutečnosti jde.

Slovácké vodárny ovládají z cca 90% městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody na Slovácku a okolí je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Slovácku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již přes 53.400 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL DRŽET SPRÁVU VODY V RUKOU MĚST, KTERÉ HÁJÍ ZÁJMY LIDÍ A NE CIZÍCH KORPORACÍ? PAK PROSÍM PODPOŘTE OSVĚTU.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

Osvětu i obranu vody přes soudy financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

 

Děkujeme🐬