Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici Zlína

PRAVOMOCNĚ - VRCHNÍ SOUD V OLOMOUCI DNE 22.11.2016

PROHLÁSIL ZA PROTIPRÁVNÍ USNESENÍ VALNÉ HROMADY VAK ZLÍN, KTERÝM PODVEDENÍ STAROSTOVÉ 11.12.2003 "SCHVÁLILI" ZMĚNU STANOV VAK ZLÍN - V ZÁJMU NÁJEZDNÍKŮ.

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Tunel městské vodárny Vak Zlín je ukázkový komplot, který prováděla  organizovaná skupina po celé ČR. Jde o protiprávní činnosti. /pozn. dle nás i trestná/.

Protiprávní jednání ve Zlíně prováděli politici“ města Zlín, vedení Vaku Zlín a koncern Veolia a to ve shodě. První krok začal v roce 2001, kdy Vak Zlín vyhlásil veřejnou obchodní soutěž, kterou provázely pletichy. I proto se obce na valné hromadě 17.4.2002 proti pohřbu Vak Zlín postavily, i když se politici města Zlín snažili tunel odhlasovat.

Nájezdníci proto již 26.4.2002 spustili záložní variantu. Protiprávní prodej akcií Vak Zlín Veolii. Umožnili ji obejít stanovy a vodárnu Zlín nemravně ovládnout. Poté do vedení Vaku 28.8.2002 nainstalovali lidi z Veolie - Švermu, Svobodu. ZDE. Ti se pokusili v roce 2003 eliminovat protiprávně obce, což opět potvrdil i soud.

Protože to nevyšlo, lidé z Veolie a města Zlín zevnitř vodárny připravili v roce 2004 vazalský smluvní systém, kterým byl na valné hromadě 30.4.2004 Vak Zlín, opět protiprávním jednáním, ekonomicky vykuchán. Soud nám dal zapravdu i v tomto. ZDE

V roce 2003 komplot vedoucí k vytunelování městské vodárny Zlín probíhal již třetím rokem. Na jeho realizaci se společně podíleli politici města Zlín, Veolia a Česká spořitelna (ČS).

V roce 2002 Veolie Vak Zlín ovládala, ale neměla potřebnou 2/3 většinu hlasů, aby si mohla odhlasovat uzavření vazaslkých smluv. V roce 2003 proto přišel další krok, k řízené likvidaci monopolního postavení Vaku Zlín a jeho ovládnutím konkurentem - Veolií.

PROTO JSME PROTI TÉTO NEKALOSTI PODALI ŽALOBU NA OBRANU VAK ZLÍN.

SOUD TUTO NEKALOST A PROTIPRÁVNOST POTVRDIL. BOHUŽEL AŽ V ROCE 2016.

Soudy v takto zásadnách kauzách trvají v ČR 15-17 let. Darebáci díky tomu VAK ZLÍN protiprávně vykuchali přes tzv. provozní tunel, přesně tak, jak Veolie řekla v roce 2003!  ZDE. Vyvedli na 30 let peněžní toky a zisky z vody /miliardy z kapes občanů Zlínska/ do rukou Veolie.

V cizině mezi tím skončila miliarda, kterou zaplatili občané Zlínska v ceně vody.

Tunel 2004

Vrchní soud v Olomouci:

"Jednání JV, ČS a města Zlín je jednáním nedovoleným nemůže tedy požívat právní ochrany. I když zákon nestanoví sankci za takové jednání, je nutno dovodit, je touto sankcí musí být opak toho, čeho chtěly uvedené subjekty svým nedovoleným jednáním dosáhnout, tj. účastnit se (i skrytě) valných hromad Vak Zlín a prosadit provozní model."

PRAVOMOCNĚ - VRCHNÍ SOUD V OLOMOUCI DNE 22.11.2016

STÁHNOUT ZDARMA

Děkujeme, že nám pomáháte bránit vodu a prosadit dodržování zákonů

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬

Zkušenosti s koncerny a politiky v ČR

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme.

Senátoři odmítli řešit protiprávní působení cizinců u naší vody a potrestání osob za to odpovědných. Prý nápravu nepožaduje dost lidí. Nápravu proto požaduje již 56 tis. lidí a bude jich min. 100 tis..

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice