Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici Zlína

PRAVOMOCNĚ - ÚSNESENÍ ÚSTAVNÍHO SOUDU 2011

ÚSTAVNÍ STÍŽNOST SPOLEČNOSTI VODOVODY A KANALIZACE ZLÍN SE ZAMÍTÁ. BYLA PODÁNÁ PO LHŮTĚ.

Věříte tomu, že p. Toman, majitel advokátní kanceláře Toman, Devátý, nezná lhůtu pro podání ústavní stížnosti? Nebo tomu, že ji zná a ví, že i když nakonec neuspěje, tak když napíše na nižší soudy, že nemají v kauzách rozhodovat, dokud Ústavní soud o stížnosti nerozhodne, tak tím nabytí právní moci rozsudků prokazující protiprávní komplot o roky oddálí a tím se řada činů promlčí?

LIDÉ PLATÍ, KONCERN TLESKÁ A SPRAVEDLNOST PLÁČE? KDO JE ZA TO ODPOVĚDNÝ? LIDÉ Z ODS, ČSSD A KDU?

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

VRCHNÍ SOUD NAŘÍDIL KRAJSKÉMU SOUDU  V ČERVENCI 2009 VYMĚNIT SOUDKYNI KLIMEŠOVOU, KTERÁ OPAKOVANĚ VYDÁVALA VADNÁ USNESENÍ.  NOVÝ SOUDCE WEINŠTUK, JIŽ V ÚNORU 2010 ROZHODL O NEPLATNOSTI VALNÉ HROMADY 30.4.2004, NA KTERÉ BYL PROTIPRÁVNĚ A NA HRANĚ PODVODU, SCHVÁLEN PROVOZNÍ TUNEL VAK ZLÍN.

Tunel městské vodárny Vak Zlín je řízený protiprávní komplot, který prováděla  organizovaná skupina po celé ČR. /pozn. dle nás jde i o závažnou trestnou činnost/.

Protiprávní jednání ve Zlíně prováděli politici“ města Zlín, vedení Vaku Zlín a koncern Veolia a to ve shodě. První krok začal v roce 2001, kdy Vak Zlín vyhlásil veřejnou obchodní soutěž, kterou provázely pletichy. I proto se obce na valné hromadě 17.4.2002 proti pohřbu Vak Zlín postavily, i když se politici města Zlín snažili tunel odhlasovat.

Nájezdníci proto již 26.4.2002 spustili záložní variantu. Protiprávní prodej akcií Vak Zlín Veolii. Umožnili ji obejít stanovy a vodárnu Zlín nemravně ovládnout. Poté do vedení Vaku 28.8.2002 nainstalovali lidi z Veolie - Švermu, Svobodu. ZDE. Ti se pokusili v roce 2003 eliminovat protiprávně obce, což opět potvrdil i soud.

Protože to nevyšlo, lidé z Veolie a města Zlín zevnitř vodárny připravili v roce 2004 vazalský smluvní systém, kterým byl na valné hromadě 30.4.2004 Vak Zlín, opět protiprávním jednáním, ekonomicky vykuchán. Soud nám dal zapravdu i v tomto. ZDE

PRAVOMOCNĚ - ÚSNESENÍ ÚSTAVNÍHO SOUDU 2011

prof. JUDr. Jan Musil, CSc

STÁHNOUT ZDARMA

Můj názor na tento krok je prostý. Tunel vodárny udržují v chodu, lumpárnu kryjí dál, každým možným způsobem. Na lidi i na vodárnu Zlín kašlou a udělají vše, aby tunel nebyl rozkryt nebo to nastalo co nejpozději a tunel jel co nejdéle. V tomto komplotu hrála roli ODS, ČSSD a KDU. Wikipedia informuje, že advokát p. Toman, řešil kauzy ODS... 

- Ing. Radek Novotný, spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Dle mého mínění - bylo cílem této ústavní stížnosti co nejvíce oddálit druhé rozhodování soudce Weinštuka o valné hromadě 30.4.2004 (kterou byl Vak Zlín protiprávně vytunelován). Jeho názor na nemravný komplot a tunel Vaku byl znám od  února 2010. Vrchní soud Olomouc mu kauzu v roce 2012 sice vrátil, že má doplnit dokazování, ale z důkazů bylo zřejmé, že to bez problému provede a rozsudek bude stejný.  - R. Novotný

Wikipedie, advokát p. Toman a jeho názor v roce 2004 a v roce 2011!

JUDr. Petr Toman

Jako člen ODS zajišťuje pro ODS některé služby. Ve sporu o vlastnictví obchodního domu Kotva zastupoval kyperskou společnost proti investičnímu fondu Trend Michaela Kocába. Zabýval se také obhajobou společnosti CME, vlastníka ČNTS, proti Aleši Rozehnalovi.[7] V roce 2008 byl zástupcem justičních funkcionářů v kauze tzv. justiční mafie.[8]

Lesy České republiky prodaly v roce 2010 (když byl Roman Boček v dozorčí radě) lukrativní pozemky v Kersku švýcarské firmě Unilink, kterou založil AK Toman & Partneři pro švýcarskou firmu Orvilink AG s anonymními vlastníky. AK Toman & Partneři společnost Unilink v roce 2019 majetkové převzala a do vedení dosadila Romana Bočka, který byl v roce 2010 v dozorčí radě Lesů České republiky.[9]

Předmětná valná hromada Vaku Zlín se konala 30.4.2004 a v roce 2004 p. Toman zastupoval minoritního "kyperského" akcionáře v městské vodárně H. Králové. Zde obdobně jako ve Zlíně, "politici" ODS a ČSSD vyváděli protiprávním jednáním zisky generující aktiva z městské vodárny na koncern Veolia.

Pan Toman v roce 2004 napsal obcím a vedení Vaku:

 

Závěr:

Pan Toman v roce 2004 zastupoval ve vodárně H. Králové minoritního akcionáře. V roce 2010 zastupoval vedení Vaku Zlín. Věděl, že ve Zlíně neproběhlo v roce 2004 žádné poptávkové řízení. Věděl, že akcionářům nebyly předány žádné analýzy dopadů navrhovaného modelu, které v okamžiku, kdy zastupoval minoritní akcionáře v Hradci - vyžadoval!

STÁHNOUT ZDARMA

Děkujeme, že nám pomáháte tyto kauzy rozkrývat, zveřejňovat a vodu bránit

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬

Prosazujeme vyšetřit, jak se cizinci dostaly k naší vodě a garanci práva občanů na vodu v Ústavě ČR. Proto dáváme dohromady 100.000 podpisů, aby požadavek na nápravu měl váhu. Přidjete se.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

Podpisy budeme sbírat, dokud nebude zjednána náprava 💦

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Lidé v kauze tunelu Vak Zlín

Město Zlín

Zdeněk Dostál

Martin Janečka

Jaromír Šebík

Milan Soldán

Zbyněk Domanský

Oldřich Kozáček

Tomáš Úlehla

Irena Ondrová

Miroslav Adámek

Jiří Korec

Aleš Dufek

Vodovody a kanalizace Zlín

Stanislav Mišák

Dalibor Maniš

Pavel Studeník

Martin Janečka

Jaromír Šebík

Milan Soldán

Martin Bernard

Josef Šverma

Pavel Svoboda

František Hubáček

Zbyněk Domanský

Oldřich Kozáček

Svatopluk Březík

Veolia, Moravská vodárenská

Philippe Guitard

Rostislav Čáp

František Krmášek

Martin Bernard

Josef Šverma

Petr Tejchman

Robert Tencer

Ivan Kosatík

Martin Tesařík

František Barák

Pavel Chudoba

Tomáš Paclík

Jaroslav Faltýnek

Michal Brož

Martin Major

Firmy, advokáti a "advokáti"

Milan Fritz

Robert Pergl

Zdeněk Strnad

Robert Piksa

Jaroslav Bažant

Milan Srb

Jan Dáňa

Stanislav Devátý

Petr Toman

Toman Devátý

Ondřej Knebl

HVH Legal

Dáňa, Pergl a Partneři