Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici Zlína

Pravda o vodě ve Zlíně v roce 2017

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

"POLITICI" ZLÍNA PROTI VŠEM, JEN NE PROTI CIZINCŮM!

Stamilióny od občanů Zlínska na účtech koncernu v zahraničí. Občané Zlínska platí léta nejdražší cenu vody v kraji. Vodárna Zlín ani města nemohou díky smlouvám s Veolií čerpat 600 miliónů dotací z EU. Již 6 let přitom existuje rozsudek, který umožňuje toto ukončit, ale vedení města Zlín a Vaku Zlín udržují v chodu pro lidi nevýhodný systém, nastavený ve prospěch zahraničního koncernu. Celková škoda způsobená Vaku Zlín a občanům Zlínska se odhaduje již na 1,2 miliardy korun. Od roku 2010, kdy byl vydán první rozsudek, který umožňoval protiprávní a stav ukončit, poslali lidé na Zlínsku do zahraničí:

cca 530.000.000 Kč

 Kdo je za to odpovědný?

Vedení Statutárního města Zlín a Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s.

V roce 2015 ČT2 natočila pořad NEDEJ SE PLUS - MEGAPODVOD S VODOU

Den poté zasedá mimořádně Rada města Zlína

Již 23.3.2015 předložil primátor Adámek Radě města Zlín materiál a v něm přiznal, že město Zlín usilovalo v letech 01-04 o provozní model, ten je pro města nevýhodný a v případě nabytí právní moci rozsudku o protiprávnosti valné hromady, která umožnila realizovat provozní tunel hrozí, že město Zlín bude muset hradit stamiliónové škody.

Vedení město Zlín ví, že provozní tunel je pro Vak Zlín nevýhodný. Rada města dne 23.3.2015 - zde.

Vedení města ví, že odpovídá za stamiliónové škody vzniklé Vaku Zlín a lidem na Zlínsku

Vedení města Zlín, chce udržet tunel v chodu - udělejte vše, aby žalobci stáhli žaloby Dopis zaslaný p. Adámkem vedení Vaku Zlín - zde.

Pořad o "vodě" REPORTÉŘI ČT v roce 2017


Koncem roku 2016 Vrchní soud v Olomouci potvrdil protiprávnost nemravné valné hromady Vaku Zlín, konané dne 30.4.2004, kterým byly zisky z vody vyvedeny do rukou Veolie. Česká televize (ČT) proto chtěla natočit pořad ve kterém se ptá, jak bude tunel Vaku Zlín ukončen a obrátila se m.j. i na primátora města Zlína, p. Adámka (STAN). Reportéři mu předem poslali otázky.

  • Bude SMZ požadovat po společnosti Veolia, resp. Moravská vodárenská, navrácení provozních práv do městské vodárny Vak Zlín, včetně neoprávněného obohacení, ke kterému došlo neoprávněným inkasem společnosti Veolia Voda ČR od roku 2004?
  • Jak budete reagovat na výzvu žalobců, aby ukončil tunelování Vaku Zlín a převzal vodu a její správu zpět do rukou Vaku Zlín a aby okamžitě začal vymáhat neoprávněného obohacení na našem majetku od roku 2004...

Reportér ČT požádal o stanoviko k "vodě" primátora Zlína

Zaslal p. Adámkovi (STAN), dne 21.12. 2016 dotazy a požádal ho, aby v rozhovoru sdělil své názory a odpověď na dotaz:

"Budete za statutární město Zlín požadovat na základě rozsudku po společnosti Veolia, resp. Moravská Vodárenská, navrácení provozních práv do městské vodárny VAK Zlín, včetně neoprávněného obohacení, ke kterému došlo neoprávněným inkasem společnosti Veolia Voda ČR od roku 2004?"

Primátor Zlína, Adámek (STAN) na schůzku s ČT nepřišel. Poslal za sebe p. Z. Dvořáka, tiskového mluvčího města a p. Oldřicha Hlaváčka, "advokáta" města Zlín a současně člena dozorčí rady Vaku Zlín.

Po dotazu reportéra ČT: "Kde je primátor na dohodnutý termín rozhovoru?

Dvořák spustil předem připravený scénář pokusu o podvod, kterým se snažil:

  • Zamaskovat neochotu Adámka odpovídat na otázky k protiprávnímu tunelování Vaku Zlín.
  • Znedůvěryhodnit ČT a pořad NEDEJ SE PLUS.
  • Zmanipulovat zastupitele Zlínska a občany celé ČR.

P. Adámek nedorazil, asi si domlouval vypouštění kapříků

Hlaváček s Dvořákem, předložili reportérovi falešně upravený důkaz. Reportér to odhalil. Pánové jsou natolik hloupí, že své počínání v sestříhané verzi dokonce zveřejnili.

Reportérovi lživě tvrdili, že z dopisu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) plyne povinnost ČT vůči městu Zlín, kterou ČT nesplnila. Proto pro město Zlín není pořad NEDEJ SE + partner.

Lež má krátké nohy

Tiskový mluvčí Zlína postavil svůj předem připravený výstu na llživém tvrzení o tom, co ČT porušila, nedodržela vůči městu Zlín, nařízené jednání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Proto tedy primátor Zlína Adámek (STAN) nebude s ČT hovořit a město nebude na nic ČT odpovídat.

Reportér ČT je slušně, ale důrazně upozornil, že lžou.

Darebáci začali šermovat falšeným papírem, z kterého údajně plyne, co říkají. Usvědčili se sami ze lži. Dokument, kterým šermovali nedostalo město Zlín, ale Vak Zlín a advokát s tisk. mluvčím z něho vymazali hlavičku Vaku Zlín.

Z dopisu adresovaném Vak Zlín, ČT neplynula žádná povinnost vůči městu Zlín, což podvodníci dobře věděli a proto hlavičku s adresou Vaku Zlín vymazali.

Poté, co byli usvědčeni z podvodného jednání, rychle sundali  mikrofony, na otázky odmítli odpovídat a z natáčení s ostudou odešli.

Vymazáno

Uložit

originál

Uložit

Celý dopis RRTV zaslaný Vaku Zlín. Vedení města Zlín z něho záměrně vymazalo hlavičku Vak Zlín.

Vedení města Zlín se s plným vědomím rozhodlo, že použije směrem k ČT a k občanům podvodnou argumentaci a nebude odpovídat

Sestříhaný záznam a falešný dokument

Rozhovor s reportérem ČT natáčel další zástupce města Zlín, patrně advokát města Oldřich Hlaváček. Záznam sestříhali a umístili na oficiální stránky Statutárního města Zlín (SMZ) s nadpisem: Hajzlíci! Dostanete kouř! ...

Na stránku vložili i údajný důkaz o tom, že reportér činí cos hanebného. Dokument s vymazanou hlavičkou Vaku Zlín:

Hadi na radnici

Toto se děje na příkaz koho? Kdo velí městu Zlín? Kdo velí mluvčímu a právníkovi ve Zlíně? Pochybuji, že by tito pánové toto činili na vlastní pěst, bez pověření svých konšelů.

Zdeněk Dvořák fotomluvčí města Zlín

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

čt . J. GasiorovičJiří Gasiorovič, reportér ČT pořadu NEDEJ SE +

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Celý a na stránkách města Zlín nezveřejněný rozhovor manipulátorů Hlaváčka a tisk. mluvčího Zlína s ČT

7:50 min

Manipulátory sestříhaný a na stránkách města Zlín zveřejněný rozhovor - Hlaváček a tisk. mluvčí Zlín s reportérem ČT

3:46 min

Vedení města Zlín podvodně informuje občany

Požadujeme garantovat právo lidí na vodu v ústavě a vodu spravovat jako službu lidem a ne byznys cizinců. Přidejte se. Děkujeme.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Občan neví, že ho politici podvádí!

Reportér za ČT: Jiří Gasiorovič

Reportér pod sestříhané video umístil komentář:

"Toto je účelově a manipulativně sestřihaný záznam. Každý vidí, že děj neplyne plynule. Máme záznam úplný, má kolem 6 minut a pro město je samozřejmě nelichotivý. Jsem překvapen, kam až jednání oficiálních zástupců Zlínské radnice kleslo. Nic víc, nic míň."

PRAVDA O VODĚ: Radek Novotný

Jako autor projektu PRAVDA O VODĚ, jsem požádal Televizi Zlín, na jejichž stránkách byl odkaz města Zlín umístěn: "Prosím vás, nechť radnice města Zlín u vás zveřejní celý záznam. Určitě nemá důvod něco stříhat. Léta mne zajímá, kdo je a kdo není ve Zlíně Had na radnici a toto je možná cesta, jak to zjistit. Všem doporučuji se podívat na fr. dokument VODA VYDĚLÁVÁ ANEB JAK KORPORACE BOHATNOU NA VODĚ - O praktikách Hadů na radnicích je zde řečeno vlastně vše."

Pod video jsem vložil odkazy dokládající, jak město a vedení Vaku Zlín jedná s akcionáři a zastupiteli na valných hromadách Vaku Zlín, kdy nejsou pod dohledem televizních kamer a na očích veřejnosti.

TELEVIZE ZLÍN

Mé komentáře zablokovala. Přede mnou vypadaly, že jsou zobrazené, ale lidé je neviděli. Pod tlakem občanů nakonec zveřejněny byly. V pododkazu na komentář, byl zveřejněn také celý záznam, ale o tom se nikdo z lidí nedozví, protože odkaz není vidět.

Vidíte někde odkaz na nesestříhaný záznam rozhovoru město Zlín x ČT?

klikněte na obrázek

Samo se nic nenapraví a je skvělé, že to chápe čím dál více lidí a s námi sebe i vodu brání. Přidejte se...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬