Josef  Středula

kandidát na místo prezidenta - VOLBY 13. a 14. ledna 2023, wikipedia

Před volbami jsme se ptali:

  1. Kdo má dle vás vlastnit, spravovat a provozovat pro občany a stát strategické přirozené monopoly a peněžní toky z nich - vodárenství, plynárenství, energetiku a teplárenství?
  2. Kdo má mít v rukou vodu, infrastrukturu, dodávku vody, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou měst?
  3. Podpoříte vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a zacyklení peněz občanů ve vodárenství?
  4. Jste ochotná/ý se seznámit s principy petice VODA JE ŽIVOT a pokud s nimi budete souznít, tak ji podepsat, šířit a pomoct ji prosadit, případně ji doplnit, aby prioritou správy vody v ČR byly zájmy občanů a státu a ne koncernů a překupníků?

Pana Středulu jsme oslovili, informovali a požádali o stanoviska k vodě

Doručili jsme mu stejné důkazy a rozsudky o tom, co se ve vodárenství léta páchá, jako senátorům. Potvrzují důvodnost petice, oprávněnost požadavku nápravy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

Informace jsme p. Středulovi během 3 měsíců před volbami zaslali 3x a vždy jsme ho požádali o názor a odpověď na otázky k vodě.

NIKDY NEODPOVĚDĚL. NA ZASLANÉ DŮKAZY NEREAGOVAL.
PETICI VODA JE ŽIVOT NEPODEPSAL ANI V ODBORECH NEŠÍŘIL.

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Volme za prezidenta člověka, který  předem veřejně vyjádří a zaváže, že pomůže problémy kolem vody řešit.

S velkou pravděpodobností bude řešit problémy i v dalších důležitých odvětvích - plynárenství, energetika, teplárenství...

Člověk, který je nebo byl součástí "stranického" aparátu a dosud neprojevil odvahu věci řešit, se bude patrně stejně chovat i v roli prezidenta.

POMOZTE DOSTAT INFORMACE K VOLIČŮMjak se senátoři staví k vodě

Požádali jsme ho, ať se seznámí s peticí VODA JE ŽIVOT a pokud s ní souzní, ať se přidá. Začne ji šířit, aby společně s rozsudky rostl legitimní tlak občanů na nápravu.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT POLITIKY O TOM, CO SE PÁCHÁ A PAK ZVEŘEJNIT, CO PRO NÁPRAVU DĚLAJÍ ČI JAK O VODĚ HLASUJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬