Vladislav Vilímec za ODS - Klatovy

senátor - mandát 13.10.2018 - 13.10.2024

Hlasoval PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Cca 2 měsíce poté, co senátoři odhlasovali, že je petice údajně nedůvodná, (vše je vyřešeno), nám Vrchní soud i zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze dali za pravdu v kauze protiprávní instalace koncernu k naší vodě v Kladně.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

52.000 občanů peticí VODA JE ŽIVOT požaduje, aby senátoři začali řešit protiprávní stav ve strategickém odvětví vodárenství. Většině senátorů se řešit tento obrovský nevěstinec nechce. Proto zveřejňujeme, jak jednají a počet lidí, kteří požadují nápravu, stále roste. Přidejte se ZDE

 

Neznalost pana Vilímce jsme eliminovali předáním důkazů o tom, co se páchá. Potvrzují důvodnost petice a oprávněnost požadavku na dodržování zákonů.

BEZ REAKCE

ROZBOR ÚSTAVNÍ PASTInávrhu ústavního zákona k vodě

BEZ REAKCE

PUBLIKACE VODA JE ŽIVOTFakta, data, rozsudky, srovnání, čísla

1. díl publikace VODA JE ŽIVOT s důkazy a rozsudky o tom, co se ve vodárenství a kolem vodáren 20 let páchá

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. 20 dnů poté, co ho senátoři obdrželi, petiční výbor končí šetření petice. Na prostudování publikace - 90 stran s odkazy na rozsudky a důkazy cca 400 stran a ověření její pravdivosti jim stačilo 20 dnů? To rozhodně ne.

SOUDŮM TRVALO POCHOPIT, CO SE DĚJE VE VODÁRNÁCH  LÉTA A SENÁTORŮM 20  DNŮ? TĚŽKO. 

BEZ REAKCE

Doložili jsme důvodnost petice i vystoupením přímo v senátu

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Absurditu tvrzení, že petice je nedůvodná, protože je prý vše vyřešeno, potvrdil i senátor Goláň z ODS

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Zdokumentovali jsme krok za krokem např., jak Ostravské vodárny a kanalizace, a.s. ovládl koncern SUEZ a jak podezřele stávající zastupitelé Ostravy (ODS společně s ANO) prodloužili bez soutěže prodej vody přes koncern o 10 let.

Nikdy jsme ho nezaregistrovali mezi lidmi prosazující vrátit prodej vody a peněžní toky z vody do správy měst a jejich vodáren.

Stamilióny z vody na kontě SUEZU
Kdo je odpovědný za SUEZ v Ostravě?

Zájem p. Vystrčila (ODS) a jeho kolegů o informace k tomu, co se páchá ve vodárenství na jednání senátu vypadal takto. Chápete? My ne.

Odebírejte a šiřte, co vás zaujme, i tím pomáháte nápravě

Požádali jsme ho, aby doložil důkazy, na základě kterých tvrdí, že vše je vyřešeno a petice je nedůvodná. Neodpovídá.

BEZ REAKCE

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

ODS byla ve vládách téměř se všemi. S ČSSD uzavřela "opoziční" smlouvu. Její zakladatel V. Klaus spolu s M. Zemanem (ČSSD) působil v době totality v socialistickém PROGNOSTICKÉM ÚSTAVU ČSAV.

ODS a její působení ve vládách ČR a na ministerstvu zemědělství

Pak o rozdělení moci ODS a ČSSD

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK O NÁS HLASUJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬