OHLASY A RECENZE NA PRÁCI NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ

Zajímá vás, jaký dopad má naše práce na veřejný prostor? Jak naši práci v oblasti boje proti neetickému a protiprávnímu obchodování s vodou hodnotí občané a politici? Tak vás zveme a  podívejte se na jejich reference.

Nahlédněte do spektra recenzí od uživatelů, politiků, novinářů, vodařů a odborníků. Posuďte, zda jejich hodnocení dokládají kvalitu a užitečnost naší práce, její transparentnost a prospěšnost námi zveřejňované dokumentace.

RECENZE OBČANŮ, KTEŘÍ SLEDUJÍ NAŠE INFORMACE PŘES GOOGLE

Informace o vodě, o vodárenských kauzách a o nápravě pochybného systému správy vody, které ve veřejném zájmu poskytuje nadace přes datový portál www.pravdaovode.cz veřejnosti ZDARMA od roku 2018, každý rok použije přes 250.000 občanů. Jak hodnotí námi poskytované informace a to, co děláme, komentují v RECENZÍCH NA GOOGLE. Svůj názor zde napsalo přes 830 občanů a hodnocení nadace je 5/5.

PŘES 830 RECENZÍ NA GOOGLEnázory občanů

REFERENCE OD POLITIKŮ, KTEŘÍ NÁM POMÁHAJÍ VODU BRÁNIT

Reference a názory politiků, kteří s námi vodu a občany brání a prosazují vrácením zájmů lidí do správy a prodeje vody

PŘÍNOS PRO OBČANYNižší cena vody, vyšší investice a dotace z EU

RECENZE A OHLASY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Stali jsme se silným a důvěryhodným zdrojem informací? Naše komunita na Facebooku roste - v roce 2022 nás sledovalo již 68 tisíc lidí. Má od roku 2018 904 referencí a celkové hodnocení 5 z 5. Porovnání? Nadace Transparency International, založená v roce 2005, má 35 tisíc sledujících a hodnocení 3,8 z 5. HNUTÍ DUHA bylo zapsáno v roce 2014 a má 24 tis. sledujících.

PŘES 900 RECENZÍ názory uživatelů FB komunity

REFERENCE V PODOBĚ ROZSUDKŮ, KTERÉ NÁM DÁVAJÍ ZA PRAVDU

Soudní rozhodnutí, která potvrzují naše názory a postupy, jsou mimořádně silnou referencí. Rozsudky od Nejvyššího, Vrchního a Krajských soudů přicházejí po letech intenzivního úsilí a boje za spravedlnost, a potvrzují pravdivost našich tvrzení. Tato rozhodnutí dokazují naši integritu a odbornost. Navíc ukazují, že naše práce je v souladu s právními normami a směřuje k nápravě neetického a protiprávního stavu.

Pardubicenázor soudců
Zlínnázor soudců
H. Královénázor soudu
Prostějovnázor státního zástupce

NÁZORY INFORMACÍ Z NAŠEHO YOU TUBE KANÁLU

YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ má přes 9.000 odběratelů. Jen za rok 2022 shlédlo informace na tomto kanále 253,4 tis. lidí. Níže je několik reakcí, kde občané vyjadřují svůj názor na námi poskytované informace na YOU TUBE.

YOU TUBE PRAVDA O VODĚNázory uživatelů

NÁZORY LIDÍ, KTEŘÍ NAŠI PRÁCI PODPORUJÍ

Přes aplikace DARUJME.CZ podpořilo v roce 2022 vodárenské projekty NFPOV  1.553 pravidelných dárců. Níže jsou jejich názory na naši práci a důvody, proč se ji rozhodli podpořit.

DARUJME.CZNázory podporovatelů

NÁLEZY ÚSTAVNÍHO SOUDU

2014ústavní soud
2015ústavní soud
2017ústavní soud
2017ústavní soud

BOJ SE ZLOČINCI A ÚTOKY MAFIE I TO JE REFERENCE

Cesta k spravedlnosti v oblasti správy vody je drsná. Když zakladatel naší nadace v roce 2002 zaslal ministerstvům analýzu o nezákonném skupování městských vodáren, shořelo mu 4. ledna 2003 u jeho domu auto i garáž. Následně přišel dokonce fyzický útoku a jeho rodina byla vystavena výhrůžkám. Tyto incidenty potvrzují, že obrana vody podvodníky ohrožuje a jsou ochotni riskovat i kriminální činy, aby nás zastrašili.

SPECIÁLNÍ REFERENCE - NÁHUBKOVÉ ŽALOBY A KŘIVÁ OBVINĚNÍ

Střet s agresivními praktikami nájezdníků je další referencí. Praktiky zahrnují křivá obvinění a náhubkové žaloby s cílem obránce vody dehonestovat, bránit jim v informování veřejnosti a zastrašit jejich příznivce. Podobné útoky "bílých límečků", jsou v zahraničí označované jako SLAPP - Strategic Lawsuit Against Public Participation, jsou v řadě zemích protiprávní.

Křivá obvinění státní zástupce zrušil a koncern své žalobní útoky stáhl

Můj příběh

Připojte se k nám v boji za čistou a dostupnou vodu. Vaše finanční podpora nám  pomáhá pokračovat v této důležité práci.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬