ANALÝZA MĚSTSKÉ VODÁRNY PO PROTIPRÁVNÍM UZAVŘENÍ SMLUV VYVÁDĚJÍCÍ PRODEJ A ZISKY Z VODY DO RUKOU KONCERNU VEOLIA

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáhate nápravě.

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici

Analýza přinesla odpovědi na řadu logických otázek a potvrdila to, co do počátku říkáme - je to nemravný tunel.

Analýzu objednalo vedení města Zlín a stála 540 tis. Kč a zaplatili občané. Vedení města ji pak strčilo do šuplíku a tunel dál krylo.

 

  • Analýza spolu s rozsudky dokládá, co jsou nájezdníci a s nimi kooperující politici za darebáky, jak a kým byl Vak Zlín vytunelován a jak byl tunel realizován.
  • Analýzu nechali zpracovat sami pachatelé tunelu Vaku Zlín, komunální politici města Zlín, v té době v čele s Adámkem (STAN) a Dufkem (KDU).

Vedení města Zlín Analýzu zastupitelům a veřejnosti tajilo.

"Politici" ani vedení Vaku Zlín, v čele se Soldánem (KDU), Šebíkem a Březíkem neudělali od roku 2004, kdy byl tunel ralizován, žádný krok k ukončení tunelu, k vymáhání stamiliónových škod a k vydání neoprávněného obohacení.

Naopak protiprávní stav léta kryjí. Do roku 2017, kdy nabyly právní moc rozsudky, které jsme dosáhli, dělali vše proto, aby rozsudky dosaženy nebyly nebo byly dosaženy co nejpozději.

ZDARMA

Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v ČR, která chrání dárce, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL LIDI INFORMOVAT A TRVAT NA TO, ŽE PRODEJ VODY MÁ BÝT SLUŽBA A NE BYZNYS SOUKROMÝCH FIREM ? PAK SE PŘIDEJTE...

Děkujeme, že stále více lidí chápe, že samo se nic nenapraví a proto s námi sebe i vodu brání.

NFPOV chrání nejen nás a naše děti, ale i peníze nás všech, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváte. Toto financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo