NÁHUBKOVÁ ŽALOBA. ANG. SPLAPP -  STRATEGIC LAWSUIT AGAINST PUBLIC PARTICIPATION. FR. POURSUITES BAILLONS

VEOLIA SPUSTILA "ŽALOBU" NA NOVINÁŘE JANA SŮRU DNE 26.6.2017 A 16.10.2017 JI NA JEDNÁNÍ SOUDU STÁHLA

NOVINÁŘ ANI MAFRA SE NEMUSÍ
VEOLII OMLOVUVAT, NEMUSÍ NIC MAZAT, ANI JÍ PLATITI 100 tis. KČ ZADOSTIUČINĚNÍ!

Žalobu spustila Veolie 26.6.2017

 Skončila neúspěchem 16.10.2017

PAN SŮRA SE JAKO JEDINÝ NOVINÁŘ ČR VĚNOVAL LÉTA DĚNÍ VE VODÁRENSTVÍ ČR A INFORMOVAL I O PROTIPRÁVNÍM JEDNÁNÍ, O ROZSUDCÍCH A MILIARDÁCH, KTERÉ KONČÍ V ZAHRANIČÍ MÍSTO V OBNOVĚ ODVĚTVÍ.

PRAVOMOCNÝ ROZSUDEKProvozní model s Veolií byl realizován obcházením zákonů ČR

Stejně jako ekonom R.Novotný i novinář Jan Sůra odmítl své články smazat, odmítl cokoliv Veolii platit a odmítl se jí za cokoliv omlouvat

"Žalobu" považuje za pokus o zastrašení, aby neinformoval občany o skutečném dění ve vodárenství.

2.8.17 PODALA VEOLIA "ŽALOBU" NA MAFRU A NOVINÁŘE

Snažila se vykonstruovat, že novinář a Mafra v idnes.cz a deníku MF DNES zasahují do její dobré pověsti

"ŽALOBA" VEOLIE NA NOVINÁŘE

VEOLIA SE POKUSILA, ABY OBČANÉ NEMĚLI PŘÍSTUP K TĚMTO INFORMACÍM

Jak Veolia u soudu dopadla? Za 2 hodiny u soudu, který se pro ní nevyvíjel dobře  "žalobu" stáhla.

Novinář ani MAFRA nic mazat nemusí, nemusí se Veolii omlouvat, ani jí nemusí platit 100 tis. Kč!

PROTOKOL Z JEDNÁNÍ SOUDU

VEOLIA SE POKUSILA ZNEMOŽNIT, ABY LIDÉ NEMOHLI ČÍST ČLÁNKY O VODĚ NA IDNES. VÝSLEDEK NÁHUBKOVÉ "ŽALOBY"? ČLÁNKY TAM ZŮSTALY.

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Jana Svobodová, České Budějovice
Jana Svobodová, České BudějoviceČeské Budějovice
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže znovu děkuji a VYDRŽAŤ!!! Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí......nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, ...
Eva Halfarová
Eva Halfarová
Obdivuji Vaši odvahu říkat lidem pravdu, snad se český národ pohne a nebude jen pasivním příjemcem nepříjemných zpráv. Přeji Vám kromě zdraví, které je nejdůležitější, abyste ve svém úsilí dosáhl nejen podporu, ale i úspěchy, vždyť to, co děláte, neděláte jen pro sebe, ale pro nás, pro všechny. Jste statečný, máte moji úctu.
Jirka, Ohrazenice
Jirka, Ohrazenice
Děkuji za informaci a držím i nadále palce v boji za vodu. Obdivuji Vaši výdrž proti té mafiánské polistopadové sebrance, které vlastní zisky jsou nad všechno. Pro tohle jsem v listopadu 89 klíči na demonstracích neklinkal. A jistě nejsem sám. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za boj, který je bojem za nás za všechny!
Bohumil Kujal (85)
Bohumil Kujal (85)
Vážený pane Radku Novotný, k Vaším narozeninám přejí hodně zdraví a štěstí. Vaše bohulibá činnost mně způsobuje nesmírnou radost, neboť jsem celoživotní vodohospodář. Vím co se skrývá za pojmem pitná voda - nalezení zdroje, vyprojektování, vybudování souvisejících staveb a provozování všech objektů s tím souvisejících. Vše jsem si vyzkoušel a na vlastní kůži a prožil. Naprosto s vámi souhlasím, že voda je život a dar a ne zboží k dolování zisků.
Jana Svobodová
Jana Svobodová
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže děkuji a VYDRŽAŤ!Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, abychom ...
Anna Březovská
Anna Březovská
Voda je dar života bez vody není život proto ji chraňte.
Jana Lorencová
Jana Lorencovápřední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD
Před Radkem Novotným klobouk dolů. Je to člověk, který pro každého jednoho z nás udělal strašně moc. A tak prosím, podívejte na tento rozhovor.
Tomáš Andlík
Tomáš Andlík
Baví mě pracovat na projektech, které dávají smysl a mají pro lidi přínos. S Radkem a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ se skvěle spolupracuje a to co dělají, dělají opravdu dobře.
Jan Bartoš
Jan Bartoš
Radek a lidé kolem NFPOV se postavili bandě lhářů a zlodějů okrádající lidi pomocí vody. Nezlomilo je vyhrožování ani právníci a soudy. Rád pomohu tenhle boj dotáhnout až do konce.
Tomáš Bouzek
Tomáš Bouzek
Vynikající stránka s potřebnými informacemi pro veřejnost o krádežích vody oligarchy a jimi podplacenými politiky.
Tomáš Beňo
Tomáš Beňo
Velmi si vážím práce, kterou pro nás děláte. Mám hluboký obdiv k Vaší nezdolnosti a vytrvalosti, se kterou se věnujete nápravě a šíření povědomí se situací s vodou v naší republice. Je to pro mě něco nevídaného.

DÁVÁ VÁM SMYSL BRÁNIT SE A INFORMOVAT LIDI O TĚCHTO PRAKTIKÁCH?
PAK NÁS PODPOŘTE

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬