NÁCHOD

77.000 odběratelům vody na Náchodsku jsme pomohli z plateb za vodné a stočné ušetřit za období 2004-2019

226 - 249 mil. Kč

Každé 3 členné rodině na Náchodsku jsme tím ušetřili

9.701 Kč

Informovali jsme vedení vodárny a zastupitele, že se chystá nájezd na vodárnu Náchod. Zastupitelům jsme doložili lži a falešné sliby koncernofilů - cena poroste pouze o inflaci, dotace z EU nejsou ohroženy, koncern bude investovat místo obcí... Rozumní lidé si naše informace ověřili a postavili se PROTI tunelu.

Lidé na Náchodsku díky tomu platí léta za vodu výrazně méně než v H. Králové, kde nás neposlechli a Hadi lumpárnu realizovali. Místo obrany lidí na nás a na lidi, kteří vodu bránili, útočili "žalobami".

Náchod rok 2005

- 6,73 Kč/m3

Cena vody byla o 6,73 Kč/m3 levnější než v Hradci

Do roku 2005 dodávaly vodu v Hradci i v Náchodě vodárny v rukou měst. V Náchodě platili lidé za vodu o 6,73 Kč/m3 méně než v sousedním Hradci

Náchod rok 2019

- 24,73 Kč/m3

Cena vody o 24,73 Kč/m3 levnější než v Hradci

Od roku 2005 je prodej vody v Hradci v rukou Veolie a v Náchodě je v rukou měst. V Náchodě platí v roce platí lidé za vodu o 24,73 Kč/m3 méně než v Hradci.

V Náchodě jsme pomohli zastupitelům odhalit lži a manipulace

I zde byl spuštěn komplot jako v Kladně, H.Králové a v Pardubicích ... I zde se zastupiteli manipulovali lidé zevnitř vodárny - člen představenstva a současně starosta města. Zástupci obcí, ale přicházeli na setkání s ním se znalostí faktů a manipulace p. Čtvrtečky (ODS) odhalili.

Naše informace a důkazy si zastupitelé ověřili a dali nám za pravdu. Díky tomu tunel Vak Náchod nebyl realizován a prodej vody zůstal v rukou obcí.

Lidé na Náchodsku proto platí léta za vodu o cca 20 Kč/m3 méně než v sousedním Hradci, kde bez ohledu na negativní dopady, správu vody vyvedeli do rukou fr. koncernu Veolia.

Názor starostky na informace od nás a na komplot, který se kolem Vak Náchod spustil

Když začaly tanečky kolem vodáren, začal zakladatel NFPOV bránit sebe, lidi i vodárny nejprve informováním zastupitelů.

Poslal zastupitelům téměř po celé ČR, tzn. v Hradci, Náchodě, M. Boleslavi, Pardubicích fakta o ekonomických dopadech tunelu již realizovaného v protiprávně "politiky" v Olomouci a doložil, že sliby o inflačním růstu cen jsou lži, stejně jako tvrzení, že smlouvy s koncerny neohrozí stamiliónové dotace z EU.

Pokud zastupitelé fakta nerespektovali, začal vodárny proti tunelářům bránit přes soudy - Zlín, Kladno, Pardubice, Hradec, Chrudim.

V Pardubicích soud vyhrál v roce 2007. Na Pardubicku lidem dál dodává vodu městská vodárna. Ušetřil obyvatelům Pardubického regionu cca půl miliardy korun (500.000.000.000 Kč), protože  zabránil zdražování, které by přišlo, stejně jako v Hradci, Zlíně, Kladně, kde vodu začal prodávat koncern.

ROZSUDEK PARDUBICEPOMOC LIDEM PŘES SOUD
KOMPLOT V PARDUBICÍCHPOMOC LIDEM PŘES AKTIVNÍ OBRANU VAKU

Předem jsme upozornili zastupitele, že dostávají lživé informace o tom, jaká bude cena vody po uzavření smluv s koncerny

Hadi v oblecích lživě slibovali zastupitelůmm jen inflační růst cen vody, když správu vody předají do rukou koncernu.

Zakladatel NFPOV předem doložil zastupitelům, že to je lež na příkladu v Olomouci, kde právě tyto lži vedly k nekalému vyvedení správy vody do rukou koncernu.

V Pardubicích, Náchodě, Přerově si dali zastupitelé obcí poradit, ověřili fakta předložená zakladatelem NFPOV a hlasovali proti tunelu vodárny Přerov.

V Hradci Králové nebo v Olomouci zastupitelé fakta ignorovali. Nestoudnou manipulaci se zastupiteli, prověřila Komise pro cenné papíry a ocenila ji pokutou 1.000.000 Kč pro vedení Vak H. Králové (později ji snížila na 700.000 Kč).

Realita a jak by vypadala cena, kdyby rostla o inflaci v Hradci Králové

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM SMYSL BRÁNIT SEBE A VODU? PAK SE PŘIDEJTE, VODU POTŘEBUJEME VŠICHNI.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬