Jaký zisk platíte fr. koncernu Veolie v ceně vody za odběr kubíků vody v Olomouci?

Veolia Olomouc, Středomoravská vodárenská, a.s., Moravská vodárenská a.s. a Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s., VHS

Fr. koncern Veolia inkasoval od občanů Olomouce, Prostějova a Zlína v ceně vody za období 2000-2019 celkem zisk

1.600.117.000 Kč

Většina odtekla do zahraničí, kde lidé z Olomouce, Prostějova a Zlína žádnou vodu neodebírají a města ani obce žádné trubky nevlastní.

3 městské vodárny Olomouc, Prostějov a Zlín ze stejných smluv s Veolií, kdy musí jako vlastník hradit většinu investic, inkasovaly zisk pouhých:

412.793.000 mil. Kč

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Srovnání zisků dosahovaných na základě politiky protiprávně uzavřenými provozních smluv s Veolií je pro města a občany katastrofický

Je třeba, aby toto lidé věděli. Souhlasíte? Pak klikněte na: To se mi líbí a informace šiřte na FB.

Peníze lidí se do rukou koncernu dostaly díky protiprávnímu jednání politiků a vedení městských vodáren, někteří mají posty v Moravské vodárenské (Veolia)

Moravská vodárenskáorgány
VHS Olomoucorgány

V Olomouci vedení VHS Olomouc (Procházka, Tesařík, Czmero, Grézl, Kostík), dosazené "politiky" Olomouce, drží vše v chodu, bez ohledu na ekonomické dopady, důkazy a stanoviska soudu. Obdobně ve Zlíně a Prostějově.

Protiprávní hlasování zástupce Fondu národního majetku na valné hromadě VHS Olomouc v roce 2001

Zástupce fondu národního majetku se zlatou akcií, byl pověřen NEhlasovat pro provozní smlouvy s Veolií. Zisky z vody by Veolie neovládla. Na VH se nejdříve zdržel. Ale pak byla valná hromada přerušena a zcela mimo program jednání proběhlo druhé hlasování ke stejnému bodu a p. Skácel "změnil názor" a hlasoval PRO, v rozporu s pověřením z FNM.

Jednání bývalého zastupitele Olomouce, p. Procházky (KDU), při vyvedení monopolu vody na Veolii popsala MF DNES takto:

Akcionáři se dozvěděli, že vedení VHS Olomouc vyvedlo zisky tvořící aktiva a celý byznys s vodou na koncern v roce 2000, až na valné hromadě v roce 2001. Hospodaření s vodou a zisky z vody měl léta z 100% v rukou francouzský koncern Veolia a stále ho ovládá

DÁVÁ VÁM SMYSL BRÁNIT SE A UKONČIT KŠEFTOVÁNÍ S ČESKOU VODOU? PAK SE PŘIDEJTE...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬