ŠOK: HYGIENA POVOLILA KONCERNU ZVÝŠENÍ MNOŽSTVÍ PESTICIDŮ V PITNÉ VODĚ

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Údajně nebyly peníze na investice, ale to není pravda, protože peníze na potřebnou investici se od lidí vybraly ve vodném a stočném, ale koncern je místo vodárně v nájemném sám sobě vyplatil jako zisk a poslal stamilióny do zahraničí.

Kolik peněz odteklo do zahraničí místo do řešení jedů ve vodě?

Stav pesticidů v pitné vodě nastavuje řadu otázek

Pesticidy jsou jed a máme je ve více než v polovině vod v ČR - problém neřešíme.

Zákonné limity pesticidů pro pitnou vodu jsou: * 0,5 µg/l celkové pesticidy (suma všech) * 0,1 µg/l pro jednotlivé pesticidy (tj. 0,0001 mg/l)

Zákonné limity ovšem o ničem nevypovídají. Vliv koktejlu pesticidů, mikroplastů a léčiv v pitné vodě na lidské zdraví není prozkoumán a navíc na základě žádosti provozovatelů hygienické stanice limity zvyšují. Konkrétní příklad? Rozhodnutí hyg. stanice č.j. KHSZL 01887/2016 Prý to není zdraví škodlivé! Proč tedy máme nějaké limit?

Krajská hyg. stanice schválila Veolii vyšší obsah pesticidů Tech. řešení nebylo realizováno údajně protože nebyly peníze, ale to je blbost, protože témeř 90 mil.Kč/rok z plateb za vodu odteklo do ciziiny!

Reference lidí, kteří se přidali k obraně vody i finanční podporou

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v ČR, která chrání dárce, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL LIDI INFORMOVAT A TRVAT NA TO, ŽE PRODEJ VODY MÁ BÝT SLUŽBA A NE BYZNYS SOUKROMÝCH FIREM ? PAK SE PŘIDEJTE...

Chceme vodu i pro nás a naše děti

Děkujeme, že stále více lidí chápe, že samo se nic nenapraví a proto s námi sebe i vodu brání.

NFPOV chrání nejen nás a naše děti, ale i peníze nás všech, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváte. Toto financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo