Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Historie a výroční zprávy
Soudy a Vak Zlín
Podvodníci na radnici Zlína

PRAVOMOCNĚ - KRAJSKÝ SOUD V BRNĚ  8.3.2007

SOUD STANOVUJE: VEDENÍ VAK ZLÍN JE POVINNO VYDAT AKCIONÁŘI KOPIE NOTÁŘSKÝCH ZÁPISŮ, PŘÍLOHY K ZÁPISŮM Z VALNÝCH HROMAD A LISTINY PŘÍTOMNÝCH NA VH A MŮŽE SI ÚČTOVAT 1,5 Kč A NE NEHORÁZNÝCH 5 Kč/STRÁNKU.

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Tunel městské vodárny Vak Zlín je ukázkový komplot, který prováděla  organizovaná skupina po celé ČR. Jde o protiprávní činnosti. /pozn. dle nás i trestná/.

Protiprávní jednání ve Zlíně prováděli politici“ města Zlín, vedení Vaku Zlín a koncern Veolia a to ve shodě. První krok začal v roce 2001, kdy Vak Zlín vyhlásil veřejnou obchodní soutěž, kterou provázely pletichy. I proto se obce na valné hromadě 17.4.2002 proti pohřbu Vak Zlín postavily, i když se politici města Zlín snažili tunel odhlasovat.

Nájezdníci proto již 26.4.2002 spustili záložní variantu. Protiprávní prodej akcií Vak Zlín Veolii. Umožnili ji obejít stanovy a vodárnu Zlín nemravně ovládnout. Poté do vedení Vaku 28.8.2002 nainstalovali lidi z Veolie - Švermu, Svobodu. ZDE. Ti se pokusili v roce 2003 eliminovat protiprávně obce, což opět potvrdil i soud.

Protože to nevyšlo, lidé z Veolie a města Zlín zevnitř vodárny připravili v roce 2004 vazalský smluvní systém, kterým byl na valné hromadě 30.4.2004 Vak Zlín, opět protiprávním jednáním, ekonomicky vykuchán. Soud nám dal zapravdu i v tomto. ZDE

Závěr soudce - Vak Zlín musí akcionářům vydat informace

Vedení Vak Zlín ve složení - Svoboda, Šverma, (lidé z Veolie), Marčík, Bernard, (lidé, kt. skončili na vrcholných postech Veolie), Šebík, Soldán, ("politici" Zlína) a Maniš ("politik" V. Klobouků) - poté, co se do něj po 28.8.2002 dostali lidé z koncernu - roky protiprávně odmítalo akcionářům vydat zásadní informace.

Více než 2,5 roku, kde byl protiprávně schválen provozní model, na valné hromadě 30.4.2004, představenstvo Vak Zlín odmítalo vydat akcionářům přílohy k zápisu z valné hromady především - LISTINU PŘÍTOMNÝCH AKCIONÁŘŮ.

Spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ se proto obrátil na soud a ten mu dal zapravdu, nekalé jednání utnul a darebáci museli informace vydat, což vedlo k odhalení nechutného komplotu s hlasováním na valných hromadách Vak Zlín v letech 2002-2004.

PRAVOMOCNĚ - KRAJSKÝ SOUD V BRNĚ  8.3.2007

STÁHNOUT ZDARMA

Děkujeme, že nám pomáháte bránit vodu a prosadit dodržování zákonů

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬

Tato lumpárna musí být odhalena a darebáci za ní musí nést odpovědnost.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ