VEOLIA PODALA STÍŽNOST ADVOKÁTNÍ KOMOŘE NA ADVOKÁTKU, KTERÁ SE V ČT VYJADŘUJE K PROTIPRÁVNÍ SITUACI VE ZLÍNĚ
CO ŘÍKALA O TOM, CO SE PÁCHÁ KOLEM VODY P. ŠTAUDEROVÁ V ČT?
VEOLIA POŽADOVALA, ABY ADVOKÁTNÍ KOMORA ZAHÁJILA S P. ŠTUDEROVOU KÁRNÉ ŘÍZENÍ

Veolie zde nepodala žalobu a použila rafinovanější taktiku.
Stížnost na advokátní komoru

V případě, že by Veolie uspěla, mohla by p. Štauderová přijít o advokátní licenci a tím o práci ... Veolie vytváří časový, finanční i psychický nátlak na advokátku, která se pod ním může podvědomě obávat dále se vyjadřovat veřejně ke kauze a k situaci ve vodárenství.

Místo p. Stranada (žaloba Veolie na p. Mišáka a město Otrokovice) a p. Tomana (žaloba Veolie na novináře Sůru), u kterých bylo odhaleno, že se účastnili řady transakcí kolem městských vodáren na straně Veolie nebo firem se sídlem Václavské nám. 47, Praha 1 a poté podávali "žaloby" na lidi, kteří bránili protiprávnímu jednání a bránili městské vodárny, Veolia najala novou advokátní kancelář PETERKA PARTNERS, resp. společníka této AK - Přemysla Marka.

Jde o obranu dobrého jména nebo rafinovaný zastrašovací útok bílých límečků? Názor si uděláte sami.

vše ZDARMA ke stažení

OSOČENÍ E. ŠTAUDEROVÉ

Co si myslíte o této "stížnosti" a jednání Veolie?

REAKCE P. ŠTAUDEROVÉ na tento atak Veolii a dění kolem Vak Zlín?
ZÁVĚR ADVOKÁTNÍ KOMORYna podnět/atak Veolie

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný

Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé se postavili protiprávní komercionalizaci vody v ČR přes soudy a ty potvrzují, že máme pravdu. Dějí se nemravné komploty na úkor lidí a státu.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Jana Svobodová, České Budějovice
Jana Svobodová, České BudějoviceČeské Budějovice
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže znovu děkuji a VYDRŽAŤ!!! Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí......nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, ...
Eva Halfarová
Eva Halfarová
Obdivuji Vaši odvahu říkat lidem pravdu, snad se český národ pohne a nebude jen pasivním příjemcem nepříjemných zpráv. Přeji Vám kromě zdraví, které je nejdůležitější, abyste ve svém úsilí dosáhl nejen podporu, ale i úspěchy, vždyť to, co děláte, neděláte jen pro sebe, ale pro nás, pro všechny. Jste statečný, máte moji úctu.
Jirka, Ohrazenice
Jirka, Ohrazenice
Děkuji za informaci a držím i nadále palce v boji za vodu. Obdivuji Vaši výdrž proti té mafiánské polistopadové sebrance, které vlastní zisky jsou nad všechno. Pro tohle jsem v listopadu 89 klíči na demonstracích neklinkal. A jistě nejsem sám. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za boj, který je bojem za nás za všechny!
Bohumil Kujal (85)
Bohumil Kujal (85)
Vážený pane Radku Novotný, k Vaším narozeninám přejí hodně zdraví a štěstí. Vaše bohulibá činnost mně způsobuje nesmírnou radost, neboť jsem celoživotní vodohospodář. Vím co se skrývá za pojmem pitná voda - nalezení zdroje, vyprojektování, vybudování souvisejících staveb a provozování všech objektů s tím souvisejících. Vše jsem si vyzkoušel a na vlastní kůži a prožil. Naprosto s vámi souhlasím, že voda je život a dar a ne zboží k dolování zisků.
Jana Svobodová
Jana Svobodová
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže děkuji a VYDRŽAŤ!Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, abychom ...
Anna Březovská
Anna Březovská
Voda je dar života bez vody není život proto ji chraňte.
Jana Lorencová
Jana Lorencovápřední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD
Před Radkem Novotným klobouk dolů. Je to člověk, který pro každého jednoho z nás udělal strašně moc. A tak prosím, podívejte na tento rozhovor.
Tomáš Andlík
Tomáš Andlík
Baví mě pracovat na projektech, které dávají smysl a mají pro lidi přínos. S Radkem a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ se skvěle spolupracuje a to co dělají, dělají opravdu dobře.
Jan Bartoš
Jan Bartoš
Radek a lidé kolem NFPOV se postavili bandě lhářů a zlodějů okrádající lidi pomocí vody. Nezlomilo je vyhrožování ani právníci a soudy. Rád pomohu tenhle boj dotáhnout až do konce.
Tomáš Bouzek
Tomáš Bouzek
Vynikající stránka s potřebnými informacemi pro veřejnost o krádežích vody oligarchy a jimi podplacenými politiky.
Tomáš Beňo
Tomáš Beňo
Velmi si vážím práce, kterou pro nás děláte. Mám hluboký obdiv k Vaší nezdolnosti a vytrvalosti, se kterou se věnujete nápravě a šíření povědomí se situací s vodou v naší republice. Je to pro mě něco nevídaného.

Děkujeme, že nám stále více lidí pomáhá sebe a vodu bránit

Obranu  vody a lidí financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nedostáváme ani korunu. Proto můžeme odhalovat protiprávní jednání politiků.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🐬