V PARDUBICÍCH SE NĚKTEŘÍ "POLITICI", POKUSILI PROTIPRÁVNĚ VYVÉST PRODEJ VODY A ZISKY Z VODY DO RUKOU KONCERNU VEOLIA

POSTAVILI JSME SE TOMUTO HANEBNÉMU JEDNÁNÍ INFORMOVÁNÍM ZASTUPITELŮ A PŘES SOUD

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Oproti Kladnu a Zlínu lidé kooperující zevnitř vodárny Vak Pardubice s koncernem upravili taktiku. Místo protiprávního odkupu akcií vodárny přes nastrčenou Českou spořitelnou zabalili nemravný pokus instalovat mezi lidi a vodu koncern a vyvést na něj zisky z vody, do "poptávkového řízení".

Podvod s výsledkem hlasování o smlouvách s Veolií na valné hromadě městské vodárny?

Vedení vodárny Vak Pardubice manipulovalo s výsledky hlasování na valné hromadě Vak Pardubice dne 22.6.2006, kde starostové neschválili smlouvy s Veolií. Na valné hromadě byl přítomen i spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, Radek Novotný.

Díky zkušenostem s pokoutnými manipulacemi s akcionáři ve Zlíně, Kladně, Hradci atd. věděl, že v Pardubicích může dojít k nějaké lumpárně. A došlo.

V Pardubicích se obdobně jako v roce 2000 v Olomouci manipulovalo s výsledky hlasování na valné hromadě. 

Člověk řídící valnou hromadu nejprve prohlásil, že usnesení schvalující smlovu s Veolií nebylo přijato a valnou hromadu ukončil!

Akcionáři (z 90% starostové obcí) začali s úlevou odcházet.

A to neměli dělat.

Kolem představenstva Vaku Pardubice a lidí z firmy CENTIN, kteří vedli valnou hromadu  se shlukli "právníci" koncernu a najednou člověk, který předtím valnou hromadu ukončil vstal a

již ukončenou valnou hromadu znovu zahájil!

Poté lživě vyhlásil, že valná hromada udělila souhlas s uzavřením smlouvy o nájmu a provozováním mezi Vak Pardubice a společností z koncernu Veolie.

PROTOŽE ŠLO O POKUS O PODOVODtak se R.Novotný obrátil na soud

Obrana vodárny Pardubice trvala 3 roky

2005-2007

Spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ začal Vak Pardubce bránit již v roce 2005, když začal komplot kolem vodárny.

Lidi a zástupce obcí na Pardubicku začal nejdříve informovat. Podvodu s hlasováním na valné hromadě se postavil přes soud. Ten mu dal za pravdu a hanebné hlasování prohlásil za protiprávní a neplatné.

Vodárnu bránili s R. Novotným i rozumní zastupitelé Pardubického regionu. Rozsudek znamenal zachování správy vody v rukou měst, což umožnilo získat vodárně stamiliónové dotace z EU.

Právníci, soud a pomoc obcím stála zakladatele NFPOV v Pardubicích za tři roky:

340.000,- Kč

Nároku na náhradu těchto nákladů se i přes výsledek soudního řízení vzdal, aby usnadnil rozumným lidem vyhnat z vedení vodárny Pardubice darebáky

Správa monopolu vody díky vyhranému soudu zůstala v rukou měst. Vodárna Paradubice rozhoduje o ceně vody, má k dispozici zisky z vody a čerpá stamiliónové dotace z EU na obnovu vodáresnkých sítí. Cena vody na Pardubicku je léta o 10-15 Kč/m3 levnější než v sousedním Hradci, kde darebáci přes lži správu vody do rukou koncernu vyvedli.

Rozsudek v kauze tunelu Vak Pardubice od Krajského soudu v Hradci Králové ze dne 17.4.2007

SOUHLAS K UZAVŘENÍ SMLOUVY O PROVOZOVÁNÍ MEZI VAK PARDUBICE A VEOLIÍ BYL VYDÁN V ROZPORU SE ZÁKONEM

Naše pomoc při obraně vody v Pardubicích přinesla lidem, vodárně a starostům tento prospěch

Toto by nenastalo a nebylo odhaleno, kdybychom sebe, lidi a vodu nebránili

Léta levnější vodu o 10-14 Kč/m3 než v Hradci a díky tomu lidé na Pardubicku ušetřili 

ÚSPORA 535.000.000 Kč Každé 3 členné rodině na jsme ušetřili 10.064 Kč

Vodárna Pardubice díky námi vyhranému soudu čerpá dotace z EU na obnovu vodárenských sítí

DOTACE 312.000.000 KčInvestice nemusí financovat obce

Závěry soudce v kauze okresní vodárny Pardubice

Po provedeném dokazování soud dospěl k závěru, že usnesení valné hromady Vak Pardubice konané dne 22.6.2006 je potřeba považovat za NEPLATNÉ s odkazem na § 131 odstavec 1 věta prvá Obchodního zákoníku, neboť toto usnesení, týkající se smlouvy o nájmu a provozování vodárenské infrastruktury nebylo valnou hromadou přijato v souladu se zákonem § 186 odst. 2 a 6.“

NFPOV: V Pardubicích proběhl mimo jiné pokus podvést zástupce měst a obcí na valné hromadě (VH). Po ukončení VH, kdy řada akcionářů odešla, předsedající ukončenou VH protiprávně znovu začal. Původní závěr představenstva, usnesení schvalující smlouvy s Veolií NEBYLO přijato, bylo změněno na - BYLO přijato.

Představenstvo vědělo, že PRO nehlasovalo zákonem požadované kvorum akcionářů. Někteří akcionáři nevěděli, že představenstvo rozhodnutí VH protiprávně změnilo. Dozvěděli se to, až z rozsudku v roce 2007, na který se při obraně Vaku Pardubice obrátil spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, protože pochopil, že se připravila půda pro obrovský komplot.

Soud potvrdil, protiprávnost tohoto jednání a usnesení schvalující instalaci Veolie na pozici Vak Pardubice přijato NEBYLO. Voda a její správa zůstala díky tomu v rukou obcí a Vak díky tomu vyčerpal cca 1 miliardu Kč z dotací z EU na obnovu vodárenské infrastruktury, kt. by po podpisu smluv nikdy nedostala.

Reference od lidí, kteří nám pomáhají vodu bránit

Jana Svobodová, České Budějovice
Jana Svobodová, České BudějoviceČeské Budějovice
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže znovu děkuji a VYDRŽAŤ!!! Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí......nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, ...
Eva Halfarová
Eva Halfarová
Obdivuji Vaši odvahu říkat lidem pravdu, snad se český národ pohne a nebude jen pasivním příjemcem nepříjemných zpráv. Přeji Vám kromě zdraví, které je nejdůležitější, abyste ve svém úsilí dosáhl nejen podporu, ale i úspěchy, vždyť to, co děláte, neděláte jen pro sebe, ale pro nás, pro všechny. Jste statečný, máte moji úctu.
Jirka, Ohrazenice
Jirka, Ohrazenice
Děkuji za informaci a držím i nadále palce v boji za vodu. Obdivuji Vaši výdrž proti té mafiánské polistopadové sebrance, které vlastní zisky jsou nad všechno. Pro tohle jsem v listopadu 89 klíči na demonstracích neklinkal. A jistě nejsem sám. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za boj, který je bojem za nás za všechny!
Bohumil Kujal (85)
Bohumil Kujal (85)
Vážený pane Radku Novotný, k Vaším narozeninám přejí hodně zdraví a štěstí. Vaše bohulibá činnost mně způsobuje nesmírnou radost, neboť jsem celoživotní vodohospodář. Vím co se skrývá za pojmem pitná voda - nalezení zdroje, vyprojektování, vybudování souvisejících staveb a provozování všech objektů s tím souvisejících. Vše jsem si vyzkoušel a na vlastní kůži a prožil. Naprosto s vámi souhlasím, že voda je život a dar a ne zboží k dolování zisků.
Jana Svobodová
Jana Svobodová
Čím víc mám roků, tím víc si považuji charakterů lidí a moc mě povzbuzuje v mých snahách pomáhat lidem, kde jsem schopna, když vidím, že je nás víc, kteří nejsou jen slepé ovce. Proto jsem nevydržela a musela jsem Vám napsat, kterak si Vás vážím. Taky proto, že o Vás vím už dlouho. Takže děkuji a VYDRŽAŤ!Obdivuji to, co děláte. Mějte vždy po ruce někoho, kdo i Vás povzbudí a podpoří, i když s naší vládou to není jednoduché, stejně jako s národem, který ještě spí nebo čeká, až to druzí zařídí, aby se svezl. No, důležité je to, abychom ...
Anna Březovská
Anna Březovská
Voda je dar života bez vody není život proto ji chraňte.
Jana Lorencová
Jana Lorencovápřední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD
Před Radkem Novotným klobouk dolů. Je to člověk, který pro každého jednoho z nás udělal strašně moc. A tak prosím, podívejte na tento rozhovor.
Tomáš Andlík
Tomáš Andlík
Baví mě pracovat na projektech, které dávají smysl a mají pro lidi přínos. S Radkem a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ se skvěle spolupracuje a to co dělají, dělají opravdu dobře.
Jan Bartoš
Jan Bartoš
Radek a lidé kolem NFPOV se postavili bandě lhářů a zlodějů okrádající lidi pomocí vody. Nezlomilo je vyhrožování ani právníci a soudy. Rád pomohu tenhle boj dotáhnout až do konce.
Tomáš Bouzek
Tomáš Bouzek
Vynikající stránka s potřebnými informacemi pro veřejnost o krádežích vody oligarchy a jimi podplacenými politiky.
Tomáš Beňo
Tomáš Beňo
Velmi si vážím práce, kterou pro nás děláte. Mám hluboký obdiv k Vaší nezdolnosti a vytrvalosti, se kterou se věnujete nápravě a šíření povědomí se situací s vodou v naší republice. Je to pro mě něco nevídaného.

Darujme.cz je největší online aplikace pro darování v České republice. Je to i prostředek, který chrání dárce před útoky, protože umožňuje podpořit obranu vody anonymně.

DÁVÁ VÁM SMYSL SEBE A VODU BRÁNIT? PAK SE PŘIDEJTE.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

Děkujeme🐬