Cena vody Domažlice 2024

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Chodsku?

center>

Chodské vodárny a kanalizace jsou v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Vodárny ovládají městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Na Chodsku končí peníze za vodu od lidí v investicí do obnovy infrastruktury.  Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově nebo v Pardubicích.

Podívejte se na cenu vodu v Kladně. Pak v menu klikněte na ZISKY V KLADNĚ a pochopíte o čem mluvíme. Kladno, kde je koncern, má cenu vody vyšší a nemůže čerpat dotace. Vyplácí zisky do ciziny - lidé to časem poznají na stavu vodárenských trubek...

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje občany již cca 59.000 lidí. 🙂 Děkujeme za sdílení.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL VRACET PENÍZE OD LIDÍ ZA VODU DO VODÁRENSTVÍ A NEPOSÍLAT JE DO CIZINY NA UČTY KORPORACÍ? PAK INFORMACE SDÍLEJTE A OSVĚTU PODPOŘTE.

 Darujte na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬