Cena vody Havlíčkův Brod 2024

Kdo o ceně rozhoduje? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Jak se vyvíjí cena vody na Havlíčkobrodsku od roku 2004?

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod je vodárna v rukou měst a obcí. Proto priority prodeje jsou zájmy občanů a ne dolování zisku z vody a jejich posílání do zahraničí.

Když se objevila pochybná nabídka České spořitelny, pracující pro překupníky, informovali jsme obce, co jsou zač a co je jejich cíl. Politici mysleli na lidi a ne na vlastní kapsu a k studnám koncerny nepustili.

Vodárny Hav. Brod ovládají z cca 90% městy a proto rozhodují o ceně vody. Vodárna peníze lidí vybrané ve vodném a stočném reinvestuje a proto je oprávněná i k čerpání dotací z EU na velké investice.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme.

Obchod s vodou, tzn. dodávka vody a její vyčištění  vody i rozhodování o ceně vody v Havlíčkově Brodě je zcela v rukou měst. Prioritou není dolovat zisky z vodného a stočného, ale investovat, obnovovat trubky a zajistit lidem čistou vodu! Podobně jako v Přerově.

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody na Havlíčkobrodsku, jak se cena vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje občany již cca 59.000 lidí. 🙂 Děkujeme za sdílení.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL VRACET PENÍZE OD LIDÍ ZA VODU DO VODÁRENSTVÍ A NEPOSÍLAT JE DO CIZINY NA UČTY KORPORACÍ? PAK INFORMACE SDÍLEJTE A OSVĚTU PODPOŘTE.

 Darujte na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬