Jaký zisk platíte městské vodárně Vak Kroměříž v ceně vody za odběr kubíků vody?

Je prioritou Vaku zisk nebo investovat? Jaký zisk si kalkuje Vak do vodného a stočného? Kde končí?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejtevideo kanál a šiřte, co vás zaujme.

Prodej vody na Kroměřížsku ovládají města přes Vak Kroměříž. Přednost mají investice, čistá voda a dotace na velké projekty. Za období let 2003 -2019 dosáhl zisk Vaku součtu, který je Veolie schopna inkasovat v ceně vody od lidí ve Zlíně za 3-4 roky a pošle ho do ciziny:

215.948.000 Kč

Prioritou městské vodárny není poslat zisky do zahraničí. Zisk z vodného a stočného, končí v regionu. V řešení sucha a v obnově trubek a ne v cizině. Končí tam, kde lidé vodu odebírají a města vlastní trubky.

Pravda o vodě v Kroměříži

vodárna i prodej vody je zcela v rukou měst a obcí

Zkušenosti v zahraničí

Na Kroměřížsku lidé rozhodně neplatí v ceně vody stamilióny, které končí v jachtách potentátů. Infrastruktura, prodej vody a svobodné rozhodování o všem kolem vody je zcela v rukou měst a obcí.

I zde proběhlo několik pokusů vyvést zisk z vodného a stočného do rukou koncernu

Pomohli jsme vodu ubránit v rukou měst, díky tomu, že jsme začali bránit Vak Kroměříž přes žaloby, odhalili jsme kolaboraci starosty Kroměříže a Trojských koňů ve vedení vodárny. Postavili jsme se nájezdníkům schovaným za Českou spořitelnu.

Velmi si vážíme práce paní Hebnarové (ODS), která na rozdíl od Malého Miloše (ČSSD), ODMÍTLA pracovat v zájmu naháněčů koncernů. A lidi i vodu s námi bránila.

Zisky: V/S obsahuje ziskovou marži, ta je k dispozici výhradně Vaku Kroměříž. Přes nutnost spolufinancování dotačních projektů, má Vak léta nejlevnější V/S ve Zlínském kraji.

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT LIDI, ABY NEDOŠLO K INSTALACI CIZINCŮ K VODĚ A UDRŽET VE SPRÁVĚ VODY ZÁJMY LIDÍ? PAK NÁM S TÍM POMOZTE...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬