Kdo je odpovědný za to, že v Kladně a Mělníku prodává vodu lidem koncern a stamilióny od lidí mizí v cizině?
Důkazy i rozsudky prokazují komplot při instalaci koncernu k miliardám z vody. Výroční zprávy Středočeské vodárny, a.s., Veolia, Veolia Kladno, Vodárny Kladno - Mělník, a.s., VKM. Kolik stojí kubík vody?
Prodej vody, peněžní toky z vodného a stočného a miliónové zisky z vody na Kladensku ovládá díky protiprávnímu jednání části "politiků" a části vodařů od roku 2004 fr. koncern Veolia
Politici toto kryjí bez ohledu na ekonomické dopady, důkazy a stanoviska soudu. Obdobně ve Zlíně a Prostějově.
Smlouvy s ČS byly protiprávní a celý proces v Kladně je komplot
celý proces je protiprávní
Souhlas k uzavření smluv s Veolií byl vydán na základě lží a proto protiprávně
zatím nepravomocné
Vodárenskou infrastrukturu VKM provozuje od roku 2004 francouzský koncern Veolia přes společnost Středočeské vodárny
KLADNO, MĚLNÍK, NERATOVICE, KRALUPY NAD VLTAVOU
Prodej vody i cenu vody určuje v Kladně a Mělníku fr. koncern Veolia, který inkasuje z vody vysoké zisky od roku 2004. Veolia je prodejce vody a VKM "pouze" vlastní vodárenské sítě, které Veolii pronajímá. Dle názoru mnohých došlo k protiprávnímu vytunelování VKM.
1) Veolia VKM před rozdělením a uzavřením provozních smluv mezi VKM a Veolií ovládla i když to stanovy VKM neumožňovaly!
2) Poté na základě smlouvy o prodeji provozní části podniku ze dne 16.9.2004 uzavřené mezi společností Vodárny Kladno - Mělník, a.s. jako prodávající a společností Středočeské vodárny, a.s. jako kupující byla prodána část podniku společnosti Vodárny Kladno - Mělník, a.s. označená jako Provozní divize, která představuje samostatnou organizační složku podniku společnosti Vodárny Kladno - Mělník, a.s. ve smyslu ust. § 487 obchodního zákoníku, společnosti Středočeské vodárny, a.s.
3) Osoby odpovědné za stav v okrese Kladno a Mělník www.volby.cz
Zastupitelstvo města Kladna, Kralup n. Vltav., Mělník, Neratovice, Mšeno, Hořín, Všetaty, Velvary, Unhošť 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, 2014-2018
4) V roce 2004 „připravilo“ představenstvo VKM, a.s. lidé z Veolie zavedení „provozního modelu“ a předložilo ho k schválení akcionářům na valné hromadě konané dne 15.9.04. Zmanipulovaní a někteří „motivovaní“ akcionáři zavedení provozního modelu odsouhlasili. Provozní model byl do VKM zaveden dne 30.11.2004.
5) VKM přišel o možnost získat dotace z EU, slibovaný inflační růst cen není dodržován, naopak cena je jedna z nejdražších v ČR. VKM přišel o monopolní pozici a realizoval ztrátou 110 mil. Kč. Naopak Veolia vydělala na vodě za 10 let téměř půl miliardy Kč.
Zajímavý názor. Takže investovat musí dál vlastník- města, ale zisky a peněžní toky z vody ovládá koncern.
Výroční zprávy, účetní závěrky, rozvahy, výsledovky
Středočeské vodárny, a.s., Veolia, Veolia Kladno, Vodárny a kanalizace Kladno - Mělník, a.s., VKM
Komu a co platíte v ceně vody? Kde končí peníze?
Investuje se u vás do obnovy sítí nebo poteče z kohoutů závadná voda? Kdo vám vodu prodává? Jak hospodaří městská vodárna a jak zahraniční koncern? Čerpá region dotace z EU nebo vše platí lidé a obce? Koho nemáte volit, kdo sedí v orgánech soukromých společností? Jak jsou „vyvážené“ smluvy se zahraničním koncernem? Kdo na vodě vydělává a kdo financuje investice?
- O vodárně z pohledu vlastnického a akcionářského
- O vodárně a koncernu a o prioritách, které prosazují
- O tom, zda vodárna čerpá nebo nečerpá dotace z EU
- O vodárně a koncernu a o infrastruktuře a jejím provozování
- O vodárně a koncernu - ekonomicka a investice
Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!
Požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.
SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.
Dokumenty, kde najdete informace o ceně vody, investicích, dotacích, vlastnictví a vodárně od roku 1994 a v případě Veolie 2004
Výroční zpráva
obsahuje informace, které umožňuje sledovat dění, priority a jednání kolem vody v regionu i porovnat okolní vodovody a kanalizace mezi sebou. Výročné zprávy v čase umožňují porovnat, jaké dopady na ceny, na lidi, na investice má instalace cizinců do pozic prodejců vody.
Na jaké otázky dostanete odpověď?
Kde končí zisky, které platí lidé v ceně vody? Investují se u vás do obnovy sítí nebo končí v cizině? Kdo vám vodu prodává? Jak hospodaří městská vodárna a jak zahraniční koncern? Komu a co platíte v ceně vody?
Čerpá region dotace z EU nebo vše platí lidé a obce? Koho nemáte volit, kdo sedí v orgánech soukromých společností?
Jak jsou „vyvážené“ smluvy se zahraničním koncernem? Kdo na vodě vydělává a kdo financuje investice? Vak Zlín "pouze" vlastní vodárenské sítě, které má v rukou Veolia, která je má pronajaté? Prodej vody, stanovení její ceny a rozhodnutí o zisku z vody je v rukou fr. koncernu?
ke stažení:
Francouzský koncern Veolia STŘEDOČESKÉ VODÁRNY, a.s. | Francouzský koncern Veolia STŘEDOČESKÉ VODÁRNY, a.s. |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
rok | ||||||
Další roky najdete zde
Názory lidí, kteří se k obraně vody přidali a cíle NFPOV podporují
DÁVÁ VÁM SMYSL OBČANY INFORMOVAT O TOM, CO SE PÁCHÁ A JAK TO JDE NAPRAVIT ? PAK TO PODPOŘTE.
Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB
966665/0300
nebo rychlou QR platbou
200 Kč
500 Kč
1.000 Kč
nebo
přes darujme.cz
Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.
To nám umožňuje řešit příčinu problému, protiprávní jednání části politiků v zájmu koncernů.
Děkujeme🐬