Voda vydělává. Jak Veolia a Suez přes korupci a lži bohatnou na vodě?

Francouzský dokument Water Makes Money – Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě, podrobně a detailně odhaluje, co je ve skutečnosti to zázračné „know-how“ francouzských koncernů Veolia a SUEZ. Dokument odhaluje i Hady v oblecích skrytě jednající pro koncerny. Odhaluje důvody drahé voda, její neustálé zdražování, miliard z vody mimo odvětví na účtech potentátů a důvod zanedbané obnovy trubek.

 

:
 

Dokument odhaluje mnohem více:

  1. Odhaluje rozsáhlé korupční praktiky největších vodárenských společností světa
  2. Dokládá kolaboraci politiků s koncerny
  3. Ukazuje, že priority lidí berou za své, již v okamžiku, kdy začal nájezd na vodu
  4. Odhaluje, že voda je pro koncerny jen zdroj dolování zisků
  5. Potvrzuje, že poté co ovládnou monopol prodeje vody a začnou vysávat veřejné i rodinné rozpočty, bez ohledu na stav infrastruktury, kvalitu vody a problémy s jejím nedostatkem.
  6. Ukazuje, že koncerny se v honbě za mamonem neštítí ničeho ve Francii, v Německu, v Africe i Americe.

 

zde máte celý dokument

 

Dokument potvrzuje celosvětový trend návratu správy vody do správy v podobě služby vodárnami v rukou měst.

Podívejte se a pochopíte, že tam, kde lidé začali sebe, své rodiny a vodu bránit tam koncerny od vody vyhnali, korupčníky pozavírali a kolaboranty z řad politiků odhalili a z veřejné správy vyhnali. Voda je díky tomu spravována městskými vodárnami, kde pracují vodaři, kteří hájí zájmy lidí (i své, protože v daném regionu žijí i jejich rodiny). Správa vody má podobu služby a ne kšeftu.

 

 

 

Potvrzuje správnost i reálnost cílů Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

„Jediný způsob, jak dlouhodobě udržet kvalitu vody, zajistit lidem rozumnou cenu vody, kdy neplatí za vodu 2-3x více než musí, je eliminovat koncerny a překupníky v pozicích subjektů ovládající monopol vody, peněžní toky z vody a zisky z vody. Jde o jediný způsob, jak zajistit investování do obnovy trubek na desetiletí dopředu a tím zajistit, aby peníze vybrané od lidí za vodu byly reinvestovány zpět v odvětví místo toho, aby tekly na účty koncernů do daňových rájů.“

 

Nenechte si ujít ta nejlepší VIDEA o vodě!
Přihlaste se k odběru VIDEÍ

Charta voda 300

Tento dokument jsme s lidmi, kteří chápou důležitost vody, předali 300 vrcholným politikům v senátu, v poslanecké sněmovně a ve Vládě ČR, spolu s materiály dokládajícími, že se v ČR kolem vody děje totéž jako ve Francii a v Německu. Politiky jsme vyzvali k nápravě, jako již probíhá ve Francii a v Německu.

Více: Charta VODA 300

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Vrací do správy vody zájmy lidí a měst: čistou vodu, řešení sucha a obnovu trubek. Kde nás poslechli, tam se investuje a lidé platí za vodu o 7-18 Kč/m3 méně než tam, kde ne. Vše kolem obrany vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit podstatu – protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

3 komentáře

  1. Nevěřím že se podaří mí slušné vodárenské společnosti které nelžou svým odběratelům, nemají je jako rukojmí a primárně je zajímá je kvalita vody a její dostupnost a následné zpracování odpadních vod. Ne shánění osobních údajů k marketingu, způsoby jak a na čem vydělat třeba i v rozporu s fyzikálními zákony a zdravým rozumem. Lhaní vyhrožování a podvody.
    Přesto Vám fandím a děkuji za to že to alespoň zkoušíte.

  2. Zajímá mně, kdy a kdo za tyto ptraktiky bude potrestán! Už by se to v Česku mělo konečně pohnout !

Podobné články