Stanovisko státního zástupce na proces vytunelování městské vodárny

Většina občanů České republiky neví, že při procesu rozplétání tunelování okresní vodárny je zapojen i státní zástupce. Policie ví vše.

Vrchní soud v Olomouci podruhé projednávání neplatnost usnesení valné hromady, díky kterým byl Vak Zlín vytunelován a mezi lidi a vodu byl instalován soukromý penězovod do zahraničí. Soudce Krajského soudu v Brně prohlásil toto jednání za neplatné, nezákonné a nemravné, ale vedení tunelované městské vodárny Zlín (dosazené „politiky“ města Zlín) se proti rozsudku již 2x odvolalo.

Tím zabránilo nabytí právní moci daného usnesení a ukončení toku peněz do zahraničí.

Soudu se účastní také zástupce státního zastupitelství

Toto je zásadní stanovisko státního zástupce, sdělené ke kauze Vaku Zlín na jednání soudu 8.9.2016:

„Vážený senáte, státní zastupitelství považuje podané odvolání za nedůvodné a napadené usnesení krajského soudu za věcně správné, přičemž vše podstatné pro tuto chvíli již řekli ostatní navrhovatelé. Vážený senáte vrchního soudu, státní zastupitelství se se svým závěrečným návrhem připojuje k navrhovatelům (pozn. akcionáři, kteří podali žalobu) a) až c). Napadené rozhodnutí považuje za věcné správné a navrhuje jeho potvrzení.“

 

Proč jsem do soudní obrany vodárny pozval státního zástupce?

Státní zastupitelství jsem požádal, aby se stalo účastníkem sporu z důvodu, že se jedná o celospolečenský závažnou kauzu. Státní zájem na vodě je prioritní a pokud bude účastník sporu i státní zástupce, nelze ukončit spor s tím, že mne někdo zlikviduje, protože by totéž musel udělat i se státním zástupcem.

Vedla mne k tomu zkušenost s gangsterskými praktikami na mne páchanými

Druhý důvod vycházel z mé reálné zkušenosti, kdy se poté, co jsem v roce 2002 podal žaloby a začal politiky informovat, se od roku 2003 stupňovaly doslova gangsterské praktiky vůči mně a mé rodině.zapalené auto 5 Začaly v roce 2003, kdy mi zapálili u domu auto, poté, co jsem zaslala ministerstvům Analýzu českého vodárenství, ve které jsem upozornil na to, že naháněči koncernů skupují od obcí protiprávně akcie okresních vodáren, skrytě vodárny ovládají a připravují jejich vykuchání ve prospěch koncernu.

Následně přišel fyzický útok, kdy mne u domu přepadli a zmlátili dva muži, (napadena byla i má žena, která mi přišla na pomoc), poté, co jsem v meziresortní Komisi předložil rozbor, jakými postupy koncerny často protiprávně a přes manipulace ovládají naše okresní vodárny, do kterých je následně instalován model znamenající vyvedení zisků z vody do zahraničí. Následovaly vyhrůžky násilí na mé rodině, pokud se z komise nestáhnu. Což jsem po dohodě s ministrem učinil.

Vrcholem byla falešná křivá obvinění vykonstruovaná „právníky“ koncernu, která skončila pro koncern fiaskem.

Státní zástupce po podání mé stížnosti, za pouhých 19 dnů mé křivé obvinění zrušil jako protiprávní a stejně dopadl druhý pokus mne touto cestou pošpinit a zastrašit, abych neinformoval a nebránil sebe, vodu a lidi přes soudy.

Podobné praktiky zažili i další lidé, kteří vodu bránili.

Názor soudu na pokoutnou instalaci cizinců do pozice monopolního prodejce vody

Od roku 2010, kdy poprvé rozhodl soudce Krajského soudu v Brně, že je toto jednání protiprávní a jde o pokoutný a nemravný proces, peníze od lidí na Zlínsku do zahraničí téct nemusí, ale vedení radnice města Zlín, dosadilo do vedení Vaku Zlín lidi, kteří tok peněz do zahraničí udržují. S plným vědomím, že to lze ukončit a Vak Zlín i celý region by díky tomu navíc mohl navíc čerpat dotace na obnovu vodárenské infrastruktury z EU, ve výši 500-600 mil. korun. Do zahraničí přitom lidé v ceně vodného a stočného poslali od roku 2010 téměř 500 mil. korun.

Dělení zisku z vody mezi města a koncern          Takto se „dělí“ zisky z vody mezi koncern a města

O tom, že byl realizován nemravný a protiprávní tunel jsem přesvědčen, ale jeho neplatnost musí konstatovat soud

Proto jsem podal žaloby a soudům dokládám léta důkazy, které nyní provedl a dal do souvislostí Vrchní soud v Olomouci.  Jeho názor na to co se spáchalo je ještě tvrdší.

 

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Postavili jsme se protiprávní komercionalizaci vody v ČR přes soudy a projekt PRAVDA O VODĚ. Soud potvrzují, že máme pravdu.

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Prosazujeme:

Vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR.

 

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

nfpov - souvis članky

Machinace, voda v rukou cizinců a rozdílné výsledky policie v cizině a v ČR

Poslední soud: 14.-15.11.2016 proběhne rozhodující soudní bitva o českou vodu. Držte palce!

#pravdaovode, #nadacnifondpravdaovode, #cenavody, #voda, #vodalidem, #vodajezivot

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

4 komentáře

  1. Vážený pane Novotný, jak už jsem psala moc vám děkuji za vše co děláte pro nás všechny a vodu jste jednička ,z vás by si měli naši Zákonodárci vzít příklad, přeji vám mnoho úspěchů.Alžběta Daskova

    1. Vážený pane Novotný,i když jsem v pokročilém věku 83 let,od začátku jsem sledoval a podrobně studoval všechny Vami poslané informace.Všechny mám uloženy.Opakovaně Vám vyslovují svůj obdiv,že jste tak dlouho vytrvale bojoval za vodu ve Zlíně,za jej cenu a hlavně, aby zisky netekly, neoprávněně Veolii.Držím palce,aby rozhodnutí soudu bylo ve prospěch lidí ve Zlíně.Ještě jednou Vám děkuji za Váši vytrvalost a důslednost při vysvětlování a zdůvodňování problému vody na Zlínsku.Se srdečným pozdravem a úctou Ing.Juraj Stepanov.

  2. Pane Novotný, Vy a všichni Ván podobní jste novodobí hrdinové. Moc Vám děkuji, že i za nás bojujete o VODU. Bohužel si málokdo uvědomuje,jak je to důležitá strategická surovina SSkláním se před Vámi a přeju hodně zdraví, štěstí a lásky celé Vaší rodině. Ještě jednou dík. Plutíková Táňa

Podobné články