Poslední soud: 14.-15.11.2016 proběhne rozhodující soudní bitva o českou vodu. Držte palce!

Příležitost ukončit kšeftování s vodou a vrátit jí do rukou měst a občanů. Pokud vyhraji bitvu o českou vodu, pak zde bude rozhodující pravomocný rozsudek.

Pokud vyhraji soudní bitvu o ukončení tunelování městské vodárny, pak vzniká rozhodující rozsudek a tím soudní precedens i důkaz pro lidi a politiky, že obrana vody, vodáren a zájmu občanů i měst přes soudy má smysl. Vzniká také důkaz, že Česká republika je právní stát, kde korupce na nejvyšších postech, kolaborace politiků s koncerny a často impotentní jednání státních institucí, některých soudců, policie a vrcholových politiků, nemá proti PRAVDĚ a PRÁVU šanci, i když magnáti disponují miliardami a mají know-how, jak si zaplatit moc mezi politiky a v řadě veřejných a státních institucí.

Je před námi rozhodující boj a zlomová příležitost

Zrušit nemravné tunely instalované do řady okresních vodáren po celé České republice často velmi pokoutným způsobem. Pokud uspěji, pak bude možné vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou měst a obcí, resp. jejich vodáren. Díky tomu půjde přes soudy postupně odsunout od vody z České republiky zahraniční koncerny stejně, jako šlo odsunout z České republiky vojska Sovětského svazu po okupaci v roce 1969.

Soudci Vrchního soudu v Olomouci rovněž rozkryjí jednání Hadů na radnicích a protiprávní jednání organizované skupiny osob, díky kterému tečou stamilióny korun vybrané od lidí za vodu na účty koncernů do zahraničí.

SOUDY 2

 

Poslední soud

Jsem přesvědčen, že procesy, které vedly k uzavření smluv s koncerny a k předání vody, resp. hospodaření s ní koncernům, provázely manipulace, lži, korupce a podvodné jednání.  Soudci Vrchního soudu v Olomouci v 14.-15. listopadu (již v pondělí a v úterý) provedou poslední dokazovaní a poté pravomocně rozhodnou o neplatnosti zavedení systému, který vedl k šílenému zdražování vody, vybydlování vodárenských trubek a nemožnost financovat jejich obnovu z dotací EU v jednom okresu. 

Obdobný pochybný systém instalovali v řadě regionů České republiky političtí pochopové pracující skrytě pro koncerny, během posledních 15 let. Mezi vodou a lidmi tak stojí zahraniční penězovody, kterými tečou peníze vybrané od lidí za vodu do zahraničí. Jde o tzv. provozní modely/tunely. Já jsem tento pokoutný a nemravný systém pochopil, zdokumentoval a pak jsem se mu začal bránit přes soudy.

Jako každý občan ČR mám právo hájit svá práva, rodinu, majetek, svobodu a svůj život.

Voda je život a můj život, ani život mých dětí, do rukou koncernů rozhodně nepatří!

Vrchní soud v Olomouci již v září 2016 provedl rozsáhlé dokazování v kauze vytunelované okresní vodárny. O tom, že šlo o nemravný a protiprávní proces je přesvědčen také státní zástupce, který je účastní soudních jednání jako vedlejší účastník.

Toto, co výše uvádím, od roku 2002 důkazně popisuji a dokumentuji v rámci projektu PRAVDA O VODĚ  a tyto důkazy předkládám soudům. Požaduji, aby tunely ve vodárnách soudy zastavily a zrušily.

Zvu všechny na jednání dne 14.11.2016 v 8:30 hodin na Vrchní soud v Olomouci

V listopadu proběhnou u soudu tato jednání:

Účastník řízení Valná hromada Kde? Kdy? sp.zn.
VaK Zlín, a.s. 30.4.2002 VS Olomouc 14.11.2016 v 10:00 hod. 5 Cmo 202/2014
VaK Zlín, a.s. 28.8.2002 VS Olomouc 14.11.2016 v 8:30 hod. 5 Cmo 109/2012
VaK Zlín, a.s. 3.12.2002 VS Olomouc 13.9.2013 v 13:00 hod. 5 Cmo 111/2012
VaK Zlín, a.s. 11.12.2003 VS Olomouc 15.9.2016 v 8:30 hod. 5 Cmo 105/2012

SOUV.ČLÁNKY

 1. Držte palce: Vrchní soud rozhodne o ukončení tunelování vodárny a drancování peněženek lidí
 2. Jaké stanovisko na tunelování okresní vodárny má státní zástupce?

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

29 Responses

 1. Svobody v této republice pro obyčejné lidi tohoto státu se stále a stále zmenšují a Listina základních práv a svobod se nadále porušuje a byl bych velice nerad,abychom my občané ČR skončili jako obyvatelé Severní Koreye:Jen více takových schopných občanů,jako jste Vy a lidí snad pochopí,co je to vlastně právní stát.Děkuji a držím Vám palce za všechny rozumné občany ČR.

 2. Pane Novotný, vážím si vás, fandím vám a věřím, že vaše mnohaleté úsilí dokázat pravdu o vodě a odhalit obyčejným lidem to, co se děje v zákulisí bude mít vítězný konec. Děkuji vám jménem všech občanů naší malé obce Sazovice na Zlínsku. Přeji vám hlavně tolik potřebné zdraví a rodinnou pohodu. S úctou Edita Hrbáčková,

 3. Velice Vám fandím a věřím v příznivý výsledek soudu. S vyznamenáním pro Vás plně souhlasím.
  Kdyby se našlo více takových poctivých a houževnatých bojovníků i proti jiným nepravostem, tak by to bylo úžasné. Hodně štěstí !

 4. Pane Novotný, držíme palce všichni a věříme, že i u soudu zavládne právo a rozum.

 5. Tak tohle je moc dobrá zpráva. Ti kteří platí za odběr vody (tedy vodné i stočné) obcím, mohou potvrdit, že ceny jsou opravdu nižší a navíc o tom rozhodují zastupitelé obcí a tedy ČEŠI ! Jen se dost těžko chápe, kdo zapřičinil, že se tak důležité majetky octli v rukou zahraničního kapitálu, kapitalistických dravců. To by měli soudci Vrchního soudu při rozhodování také objasnit. A myslím si, že viníci by měli být exemplárně potrestáni.

  1. Já myslím, že již čím dál více lidí ví, že jde o lumpárnu, na které se podíleli různí Hadi na radnicích, kteří kooperovali a jednali v zájmu koncernů. Důkazy, které předkládám soudu jasně dokazují, že bez kolaborace by se koncer nikdy k stmiliónovým ziskům z vody, které platí lidé v ceně vodného astočného – nedostal. Tady je ukázka, co se dělo: http://pravdaovode.cz/zlin/

 6. Pane inženýre, Vy byste měl dostat od prezidenta vyznamenání za Vaši houževnatou, tolik potřebnou práci pro občany. Moc Vám přeji úspěch, vždyť z něho budeme mít prospěch především my, lidé v ČR. Hodně zdraví!

  1. Můj cíl je rozjet nevratně vrácení vody zpět do rukou měst a obcí. Odměna pro mne bude, pokud vyhraji soud, protože to je k tomu první krok. 🙂 Pokud chce pan prezident něco udělat , tak ať pomůže při diskusi o tom, kdo mám mít vodu a hospodaření s ní v rukou a jak ji do rukou státu a obcí vrátit. To bude mít pro mne větší cenu než nějaká medaile. 🙂 Navrhněte mu, ať se přidá k petici 🙂 – http://pravdaovode.cz/voda-300/ a když se přidá, budu to brát jako vyznamenání.

 7. Dobrý den.
  Také se připojuji k ostatním a držím palce aby jste měl v jednání úspěch.

 8. Pane Novotný,
  jsem Vám velice vděčná za to, co pro nás všechny děláte, děkuji Vám a prosím vydržte. Je to velmi záslužná věc pro nás všechny a doufám, že soud rozhodne spravedlivě, ve prospěch všech občanů ČR. Možná by Vaše snaha měla být podpořena peticí. Držím palce!!!

  1. Děkuji i já a věřte, že tu podporu vás všech rád příjmám a potřebuji. Je to někdy hodně těžké především psychicky, ale vím, že jte třeba vydržet.

 9. Pane Novotný,
  pokud se Vám to podaří, měl by jste dostat státní vytnamenání a pořádnou finanční odměnu. Všichni malí spotřebitelé by Vám byli vděční. A lumpové, ketří takovou zlodějinu provedli a podporovali mají být řádně odsouzeni, potrestáni, včetně úhrady škod. Těch zlodějských lumpů určitě není málo.
  Pokud by to neprošlo tak je nám všem jasné kdo ty gaunrery podporoval ,podporuje a také se přiživuje. Proto bychom měli dělat vše, aby bylo dosaženo spravedlnosti a řádného trestu.

  1. Už jsem na toto někomu odpovídal. Můj cíl je vyhrát soud.. 🙂 Pokud chce pan prezident něco udělat , tak ať se začně věnovat vodě a vrácení vody do rukou státu a obcí. To bude mít pro věc větší cenu než medaile. 🙂 Pokdu přisěje i finančně on nebo stát, tak proti tomu nic nemám. 15 let financuji právníky cca 20 tis. měsíčně, pokud se rozhodně půlu z toho zaplatit – tak to beru a navrhněte mu, ať se přidá k petici 🙂 – http://pravdaovode.cz/voda-300/ a když se přidá, budu to brát jako vyznamenání. 🙂

 10. Pane Novotný, vážím si vaší práce a ráda bych vás podpřila aspoň malým finančním příspěvkem – soudy jsou drahé. Prosím o info kam mohu peníze poslat. Držím palce.

  1. V to věřím, jinak bych se do boje s tuneláři a Hady na radnicích nepouštěl. Stát je náš, země i voda je naše, ale my si to musíme uvědomit a podle toho jednat. Starat se o to, co nám patří. Jinak o to přijdeme a sami za to můžeme. http://pravdaovode.cz/voda-300/

 11. Děkuji pane Radku Novotný co vše děláte pro cenu vody jste jednička škoda že takových jako jste vy není více.Děkuji Alžběta Daskova Teplice

Podobné články