Cena vody Koncerny Soudci a soudy Vodárny

Poslední soud: 14.-15.11.2016 proběhne rozhodující soudní bitva o českou vodu. Držte palce!

Příležitost ukončit kšeftování s vodou a vrátit jí do rukou měst a občanů. Pokud vyhraji bitvu o českou vodu, pak zde bude rozhodující pravomocný rozsudek.

Pokud vyhraji soudní bitvu o ukončení tunelování městské vodárny, pak vzniká rozhodující rozsudek a tím soudní precedens i důkaz pro lidi a politiky, že obrana vody, vodáren a zájmu občanů i měst přes soudy má smysl. Vzniká také důkaz, že Česká republika je právní stát, kde korupce na nejvyšších postech, kolaborace politiků s koncerny a často impotentní jednání státních institucí, některých soudců, policie a vrcholových politiků, nemá proti PRAVDĚ a PRÁVU šanci, i když magnáti disponují miliardami a mají know-how, jak si zaplatit moc mezi politiky a v řadě veřejných a státních institucí.

Je před námi rozhodující boj a zlomová příležitost

Zrušit nemravné tunely instalované do řady okresních vodáren po celé České republice často velmi pokoutným způsobem. Pokud uspěji, pak bude možné vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou měst a obcí, resp. jejich vodáren. Díky tomu půjde přes soudy postupně odsunout od vody z České republiky zahraniční koncerny stejně, jako šlo odsunout z České republiky vojska Sovětského svazu po okupaci v roce 1969.

Soudci Vrchního soudu v Olomouci rovněž rozkryjí jednání Hadů na radnicích a protiprávní jednání organizované skupiny osob, díky kterému tečou stamilióny korun vybrané od lidí za vodu na účty koncernů do zahraničí.

SOUDY 2

 

Poslední soud

Jsem přesvědčen, že procesy, které vedly k uzavření smluv s koncerny a k předání vody, resp. hospodaření s ní koncernům, provázely manipulace, lži, korupce a podvodné jednání.  Soudci Vrchního soudu v Olomouci v 14.-15. listopadu (již v pondělí a v úterý) provedou poslední dokazovaní a poté pravomocně rozhodnou o neplatnosti zavedení systému, který vedl k šílenému zdražování vody, vybydlování vodárenských trubek a nemožnost financovat jejich obnovu z dotací EU v jednom okresu. 

Obdobný pochybný systém instalovali v řadě regionů České republiky političtí pochopové pracující skrytě pro koncerny, během posledních 15 let. Mezi vodou a lidmi tak stojí zahraniční penězovody, kterými tečou peníze vybrané od lidí za vodu do zahraničí. Jde o tzv. provozní modely/tunely. Já jsem tento pokoutný a nemravný systém pochopil, zdokumentoval a pak jsem se mu začal bránit přes soudy.

Jako každý občan ČR mám právo hájit svá práva, rodinu, majetek, svobodu a svůj život.

Voda je život a můj život, ani život mých dětí, do rukou koncernů rozhodně nepatří!

Vrchní soud v Olomouci již v září 2016 provedl rozsáhlé dokazování v kauze vytunelované okresní vodárny. O tom, že šlo o nemravný a protiprávní proces je přesvědčen také státní zástupce, který je účastní soudních jednání jako vedlejší účastník.

Toto, co výše uvádím, od roku 2002 důkazně popisuji a dokumentuji v rámci projektu PRAVDA O VODĚ  a tyto důkazy předkládám soudům. Požaduji, aby tunely ve vodárnách soudy zastavily a zrušily.

Zvu všechny na jednání dne 14.11.2016 v 8:30 hodin na Vrchní soud v Olomouci

V listopadu proběhnou u soudu tato jednání:

Účastník řízení Valná hromada Kde? Kdy? sp.zn.
VaK Zlín, a.s. 30.4.2002 VS Olomouc 14.11.2016 v 10:00 hod. 5 Cmo 202/2014
VaK Zlín, a.s. 28.8.2002 VS Olomouc 14.11.2016 v 8:30 hod. 5 Cmo 109/2012
VaK Zlín, a.s. 3.12.2002 VS Olomouc 13.9.2013 v 13:00 hod. 5 Cmo 111/2012
VaK Zlín, a.s. 11.12.2003 VS Olomouc 15.9.2016 v 8:30 hod. 5 Cmo 105/2012

SOUV.ČLÁNKY

 1. Držte palce: Vrchní soud rozhodne o ukončení tunelování vodárny a drancování peněženek lidí
 2. Jaké stanovisko na tunelování okresní vodárny má státní zástupce?

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

29Komentáře

 • Petr Bohuslavský

  14 listopadu, 2016

  Svobody v této republice pro obyčejné lidi tohoto státu se stále a stále zmenšují a Listina základních práv a svobod se nadále porušuje a byl bych velice nerad,abychom my občané ČR skončili jako obyvatelé Severní Koreye:Jen více takových schopných občanů,jako jste Vy a lidí snad pochopí,co je to vlastně právní stát.Děkuji a držím Vám palce za všechny rozumné občany ČR.

 • Michal M.

  14 listopadu, 2016

  Držíme palce !

 • Edita Hrbáčková

  14 listopadu, 2016

  Pane Novotný, vážím si vás, fandím vám a věřím, že vaše mnohaleté úsilí dokázat pravdu o vodě a odhalit obyčejným lidem to, co se děje v zákulisí bude mít vítězný konec. Děkuji vám jménem všech občanů naší malé obce Sazovice na Zlínsku. Přeji vám hlavně tolik potřebné zdraví a rodinnou pohodu. S úctou Edita Hrbáčková,

 • I.Jandová

  13 listopadu, 2016

  Velice Vám fandím a věřím v příznivý výsledek soudu. S vyznamenáním pro Vás plně souhlasím.
  Kdyby se našlo více takových poctivých a houževnatých bojovníků i proti jiným nepravostem, tak by to bylo úžasné. Hodně štěstí !

 • Jana Procházková

  12 listopadu, 2016

  Pane Novotný, držíme palce všichni a věříme, že i u soudu zavládne právo a rozum.

  • Radek Novotný

   13 listopadu, 2016

   Právo a zdravý rozum, po tom volám 15 let. Věřím, že ČR je právní stát, proto se přes soudy bráním – http://pravdaovode.cz/us-zaznam/

 • Kovařík Vladimír

  12 listopadu, 2016

  Tak tohle je moc dobrá zpráva. Ti kteří platí za odběr vody (tedy vodné i stočné) obcím, mohou potvrdit, že ceny jsou opravdu nižší a navíc o tom rozhodují zastupitelé obcí a tedy ČEŠI ! Jen se dost těžko chápe, kdo zapřičinil, že se tak důležité majetky octli v rukou zahraničního kapitálu, kapitalistických dravců. To by měli soudci Vrchního soudu při rozhodování také objasnit. A myslím si, že viníci by měli být exemplárně potrestáni.

  • Radek Novotný

   13 listopadu, 2016

   Já myslím, že již čím dál více lidí ví, že jde o lumpárnu, na které se podíleli různí Hadi na radnicích, kteří kooperovali a jednali v zájmu koncernů. Důkazy, které předkládám soudu jasně dokazují, že bez kolaborace by se koncer nikdy k stmiliónovým ziskům z vody, které platí lidé v ceně vodného astočného – nedostal. Tady je ukázka, co se dělo: http://pravdaovode.cz/zlin/

 • Jaroslava Hillová

  12 listopadu, 2016

  Pane inženýre, Vy byste měl dostat od prezidenta vyznamenání za Vaši houževnatou, tolik potřebnou práci pro občany. Moc Vám přeji úspěch, vždyť z něho budeme mít prospěch především my, lidé v ČR. Hodně zdraví!

  • Radek Novotný

   13 listopadu, 2016

   Můj cíl je rozjet nevratně vrácení vody zpět do rukou měst a obcí. Odměna pro mne bude, pokud vyhraji soud, protože to je k tomu první krok. 🙂 Pokud chce pan prezident něco udělat , tak ať pomůže při diskusi o tom, kdo mám mít vodu a hospodaření s ní v rukou a jak ji do rukou státu a obcí vrátit. To bude mít pro mne větší cenu než nějaká medaile. 🙂 Navrhněte mu, ať se přidá k petici 🙂 – http://pravdaovode.cz/voda-300/ a když se přidá, budu to brát jako vyznamenání.

 • kroupa Bohumil

  12 listopadu, 2016

  Dobrý den.
  Také se připojuji k ostatním a držím palce aby jste měl v jednání úspěch.

 • Jarmila Olexová

  12 listopadu, 2016

  Pane Novotný,
  jsem Vám velice vděčná za to, co pro nás všechny děláte, děkuji Vám a prosím vydržte. Je to velmi záslužná věc pro nás všechny a doufám, že soud rozhodne spravedlivě, ve prospěch všech občanů ČR. Možná by Vaše snaha měla být podpořena peticí. Držím palce!!!

 • JanaM

  12 listopadu, 2016

  Mnohokrát Vám děkuji a držím palce.

  • Radek Novotný

   12 listopadu, 2016

   Děkuji i já a věřte, že tu podporu vás všech rád příjmám a potřebuji. Je to někdy hodně těžké především psychicky, ale vím, že jte třeba vydržet.

 • Pavel Opočenský

  12 listopadu, 2016

  Pane Novotný,
  pokud se Vám to podaří, měl by jste dostat státní vytnamenání a pořádnou finanční odměnu. Všichni malí spotřebitelé by Vám byli vděční. A lumpové, ketří takovou zlodějinu provedli a podporovali mají být řádně odsouzeni, potrestáni, včetně úhrady škod. Těch zlodějských lumpů určitě není málo.
  Pokud by to neprošlo tak je nám všem jasné kdo ty gaunrery podporoval ,podporuje a také se přiživuje. Proto bychom měli dělat vše, aby bylo dosaženo spravedlnosti a řádného trestu.

  • Radek Novotný

   13 listopadu, 2016

   Už jsem na toto někomu odpovídal. Můj cíl je vyhrát soud.. 🙂 Pokud chce pan prezident něco udělat , tak ať se začně věnovat vodě a vrácení vody do rukou státu a obcí. To bude mít pro věc větší cenu než medaile. 🙂 Pokdu přisěje i finančně on nebo stát, tak proti tomu nic nemám. 15 let financuji právníky cca 20 tis. měsíčně, pokud se rozhodně půlu z toho zaplatit – tak to beru a navrhněte mu, ať se přidá k petici 🙂 – http://pravdaovode.cz/voda-300/ a když se přidá, budu to brát jako vyznamenání. 🙂

 • Zdenka Trojanová

  12 listopadu, 2016

  Pane Novotný, vážím si vaší práce a ráda bych vás podpřila aspoň malým finančním příspěvkem – soudy jsou drahé. Prosím o info kam mohu peníze poslat. Držím palce.

  • Radek Novotný

   13 listopadu, 2016

   Pro lidi, kteří chtějí pomoci k vrácení vody do rukou obcí z rukou cuzinců jsem napsal samostatnou stránku – http://pravdaovode.cz/pomoc/ Najdete tam i číslo účtu. Děkuji za ochotu se přidat. 🙂 .

 • Jaroslav Souhrada

  12 listopadu, 2016

  Držím palce a moc děkuji za Vaši práci!!!!!!!!!!!!!!!§

 • Jaroslav Souhrada

  12 listopadu, 2016

  Držím palce a moc děkuji za Vaši práci!

 • Z.Vajc

  12 listopadu, 2016

  Pravda je jasná, pokud je soud nezávislý, rozhodne ve prospěch občanů republiky.
  Z.Vajc

  • Radek Novotný

   12 listopadu, 2016

   V to věřím, jinak bych se do boje s tuneláři a Hady na radnicích nepouštěl. Stát je náš, země i voda je naše, ale my si to musíme uvědomit a podle toho jednat. Starat se o to, co nám patří. Jinak o to přijdeme a sami za to můžeme. http://pravdaovode.cz/voda-300/

  • Radek Novotný

   12 listopadu, 2016

   Už začíná chápat víc a víc lidí, že se musíme spojit.:-) Tak mi i nám pomozte – http://pravdaovode.cz/chci-vodu-v-rukou-samosprav/

   • Pavel Opočenský

    12 listopadu, 2016

    Nechte podepsat petici. Můj komentář se nezobrazil. Nevím proč.

    • Radek Novotný

     12 listopadu, 2016

     Potice DOST ZDRAŽOVÁNÍ VODY, resp. výzva lidí politikům k nápravě a jednání v zájmu občanů, měst a státu již běží. Najdete ji zde – http://pravdaovode.cz/chci-vodu-v-rukou-samosprav/ – Přidejte se, odkaz SDÍLEJTE a šiřte k známým, přátelům a rodině.

     Děkuji VŠEM za pomoc 🙂 a ochotu vodě věnovat pozornost.

     Radek Novotný autor projektu PRAVDA O VODĚ. http://pravdaovode.cz/

 • Alžběta

  12 listopadu, 2016

  Děkuji pane Radku Novotný co vše děláte pro cenu vody jste jednička škoda že takových jako jste vy není více.Děkuji Alžběta Daskova Teplice

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE