Máte DOST drahé vody? Pomozte šířit informace o vodě, přes web PRAVDAOVODE.CZ a facebook VODA LIDEM

Lidé se mne ptají, jak mohou pomoct, aby platilo, že voda patří LIDEM, aby došlo k nápravě a k vrácení vody zpět do rukou obcí či státu.

Pochopte toto:

Voda a vodárenské odvětví má být v rukou státu nebo samospráv, tzn. veřejnou službou. A toto musí nejen vědět lidé, ale také to musí chtít a musí to po politicích vyžadovat. Jen VEŘEJNÉ MÍNĚNÍ je schopno zvednout zadky politiků a přinutit je pracovat pro lidi. Když neuděláme nic, pojede vše v koncernových kolejích. 

PŘIDEJTE SE K TĚM, CO POŽADUJÍ NÁPRAVU – ZDE.

Jedině tak budeme platit za vodu rozumnou cenu a  budeme mít opravené trubky. Doma nám poteče čistá a pitná voda a to, co vodárnám zaplatíme, skončí v obnově trubek a ne v jachtách magnátů. Jedině tak nebude naše zem koncernová kolonie a my budeme svobodní lidé ve svobodné zemi. Stane-li se z vody prostředek kšeftu, nic z výše uvedeného nebude zachováno. Pak se staneme otroci koncernů ve vlastní zemi, kterou magnáti koncernů nazývají Czech-lií.

Obrana vody stojí na třech nohách:
  1. PRÁVNÍCI A VEDENÍ SOUDNÍ OBRANY VODÁREN
  2. TVORBA VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ A TLAK NA POLITIKY
  3. ZPŘÍSTUPNĚNÍ A ŠÍŘENÍ INFORMACÍ LIDEM PŘES WEB A FACEBOOK

Pokud chcete pomoci, tak každý může udělat minimálně to, že bude VODĚ a dění kolem ní VĚNOVAT POZORNOST a bude informace šířit a SDÍLET na své kontakty a lidem na sociálních sítích: např. na svém faceboooku.  Pokud toto uděláte, tak mi pomůžete hodně, protože média o vodě nepíší, někteří novináři mají o ni zákaz psát a ČT se vodě zatím věnuje 1x za 4 roky.

Takže informovanost lidí o skutečném dění a skutečných příčinách drahé vody je minimální a to je prostor pro manipulaci s lidmi a zastupiteli, který koncernoví-naháněči a lobbisté velmi rádi využívají.

Chcete platit méně za vodu a chcete vodu v rukou státu a samospráv, nikoliv v rukou cizinců?

Pak se přidejte mezi fanoušky FB VODA LIDEM a SDÍLEJTE informace o vodě, které vás zaujmou se svými známými, přáteli a kolegy:

fb voda lidem

TLACITKO FB

Klikněte na obrázek FB, projděte si příspěvky a staňte se fanoušci  FB VODALIDEM

Děkuji VŠEM za pomoc 🙂 a ochotu vodě věnovat pozornost.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články