Pomoc v boji o vodu

Jak můžete pomoct vrátit vodu do rukou státu nebo obcí?

Pochopte, vodu si musíme ubránit sami. Nikdo to za nás neudělá a já s tím začal přes soudy, poradenství rozumným politikům, projekt PRAVDA O VODĚ, informování zastupitelů a občanů a tvorbou veřejného mínění přes web a sociální sítě.

Pomůžete, když se budete o vodu zajímat, budete dění a věci kolem vody a vodáren chápat a informace budete SDÍLET a šířit známým, rodině a přátelům. Pokud to co dělám chcete podpořit i finančně, tak si vyberte, co je vašemu srdci nejbližší a čemu nejvíce fandíte.Boj o vodu je pro ty, kdo chápou skutečné hodnoty vody

Koncerny a jejich "političtí" pochopové sami nic napravovat nebudou. Na absurdním systému, kdy zisky tečou do zahraničí přece profitují. Náprava je možná, pokud budeme společně vyžadovat nápravu a jednání v zájmu občanů, měst a státu.

Voda a vodárenské odvětví má být v rukou státu nebo samospráv, tzn. veřejnou službou. Jedině tak budeme platit za vodu rozumnou cenu a  budeme mít opravené trubky. Doma nám poteče čistá a pitná voda a to, co vodárnám zaplatíme, skončí v obnově trubek a ne v jachtách magnátů. Jedině tak nebude naše zem koncernová kolonie a my budeme svobodní lidé ve svobodné zemi. Stane-li se z vody prostředek kšeftu, nic z výše uvedeného nebude zachováno. Pak se staneme otroci koncernů v zemi, kterou magnáti koncernů nazývají Czech-lií.Finanční pomoct konkrétních kroků

Chápete, ža pro obranu vody je potřeba peníze? Chcete podpořit to, co dělám? Pak děkuji, protože toto léta financuji sám:

 1. PRÁVNÍKY NA VEDENÍ SOUDNÍ OBRANY VODÁREN
 2. TVORBU VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ A TLAK NA POLITIKY
 3. ZPŘÍSTUPNĚNÍ A ŠÍŘENÍ INFORMACÍ LIDEM PŘES WEB A FACEBOOK

Číslo účtu: 102 275 320 / 0300  banka ČSOB

DO POZNÁMKY PŘÍKAZU NAPIŠTE, ŽE JDE O DAR NA VODU

vlastník účtu: Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚO podobnou "pomoc" nemám zájem

Koncerny, resp.  jejich "političtí" pochopové se různými způsoby pokouší mne zastrašit, pošpinit a přichází také pokusy koupit NEEXISTENCI informací a jejich šíření. Za portál www.pravdaovode.cz jsem nedávno dostal nabídku 49 mil. Kč s tím, že zájemce ze Slovenska mi nabízel "pomoc" i v tom, že  převezme financování žalob, abych prý nemusel platit právníky.

Pochopil jsem, že mi nenabízí pomoc. Snaží se mně koupit a tím zbavit příležitosti dokončit soudy a šířit pravdu o vodě k lidem. Chce ze mne udělat kolaboranta a tím dostat PRAVDU O VODĚ  do rukou nohsledů nějakého koncernu. Vyzval jsem ho, ať nabídku pošle na elektronicky a popíše, jak garantuje zachování kontinuity soudů a pravdy o vodě. Už se neozval.Spolufinancování šíření informací o vodě přes Facebook VODA LIDEM

Pokud chcete finančně pomoct přivést pozornost lidí k vodě, tak přes FB jde oslovit lidi cíleně a tito lidé poté dál informace šíří. Žádný koncern, ani politická či mediální cenzura na téma vody nezabrání šíření těchto informací k lidem.

Funguje to. Zaplatil jsem na FB reklamu cílenou na jedno velké město. Video REPORTÉRI ČT - BOJ O VODU, vidělo za 7 dnů 22.690 lidí a řada dalších lidí přes SDÍLENÍ. Pro srovnání na mém kanálu YOU TUBE ho vidělo za 2 měsíce "pouze" 2.348 lidí.

Dovedete si představit, kolik lidí by se o dění ve  vodě dozvědělo, kdybych mohl zaplatit reklamu na FB pro všechna velká města např. nad 100 tisíc obyvatel a pro všechny okresy v ČR?


Spolufinancování šíření informací o vodě přes web PRAVDAOVODĚ.CZ

Většina dat na webu pravdaovode.cz je přístupná lidem a politikům zdarma.

Proč ZDARMA?

Protože lidé berou vodu jako samozřejmost a nic neví. Proč by platili za informace o vodě, když jí nevěnují pozornost? Když informace odstanou pochopí, že jsou z nich platící otroci a z ČR kolonie. Pak chtějí nápravu a já jim ukážu, že je možná. Tím přivedu k vodě jejich pozornost. Proto jsou na www.pravdaovode.cz informace zdarma i když jejich správa a aktualizace stojí mnoho peněz, času, práce a úsilí. Jsou k dispozici na CENA VODY, VODÁRNY, NEWS & MAGAZIN, ZASTUPITELŮM.


Spolufinancování soudní obrany vodáren a zajištění důkazů pře soudy

Obrana vodáren = data + čas + práce + peníze + právníci

Ozval se mi pán, Čech žijící v Norsku! Napsal mi: "V Bibli se píše, že dělník je hoden své mzdy. Vy jste odvedl kus práce pro naši vodu a pro lidi u nás. Pošlete mi prosím číslo účtu ..." Zaplatil jsem 12 tis. Kč za Ústavní stížnost proti zvůli Nejvyššího soud, který nerespektuje Ústavní soud a 36 tis. za vyjádření k Vrchnímu soudu ke sporům od roku 2002. Přispěl mi částkou 10 tis. Kč.

 • PLATBA PRÁCE ADVOKÁTŮ - K JEDNÁNÍ U VRCHNÍHO SOUD
  PLATBA PRÁCE ADVOKÁTŮ - K JEDNÁNÍ U VRCHNÍHO SOUD

  Politici kooperujcí s koncerny najímají nejdražší právníky a ti veškeré soudní jednání natahují, prodlužují a vymýšlí neuvěřitelné kličky, jen aby tunel a tok peněz do zahraničí pokračoval.

 • PLATBA PRÁCE ADVOKÁTŮ - K JEDNOMU KROKU V DANÉM ROCE
  PLATBA PRÁCE ADVOKÁTŮ - K JEDNOMU KROKU V DANÉM ROCE

  Během roku se dle počtu sporů a rychlosti soudů píše a reaguje na výzvy soudů či vyjádření protistrany přibližně 3-4 x. Tyto náklady na právníky u jedné vodárny jsou cca 80-100 tis. Kč/ročně + další náklady na spis, valné hromady a konzultace. Obranu vodáren přes soudy a právníky vedu od roku 2002. Byly doby, kdy jsem bránil 6 vodáren.Finanční pomoc přes koupi informací o vodě

Pokud chcete pomoct a nevíte, co podpořit, tak si kupte podrobnější informace a ty šířite mezi známé. Své 15 leté zkušenosti jsem sepsal do e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA. Nabízím ji společně s ANALÝZAMI, s názory SOUDCŮ a se záznamem ze Semináře. Dozvíte se zásadní věci a Váš finanční příspěvek použiji na doplňování webu a šíření informací. 

Někteří lidé koupili více knih a dali je známým. Jiní si postupně koupili všechny publikace.


shadow-ornament

DOST BYLO ZDRAŽOVÁNÍ VODY...

Ukázka z on-line semináře

Celý záznam semináře můžete získat za příspěvek, kterým mi pomůžete financovat projekt PRAVDA O VODĚ, rozšiřovat a aktualizovat obsah stránek www.pravdaovode.cz a financovat obranu vodárny přes soudy, s cílem vytvořit soudní precedens vrácení vody zpět do rukou měst a obcí, resp. do jejich vodáren. Za to Vám děkuji.

190 Kč

shadow-ornament

Obrana nás, vody a vodáren

Důkazy nemohou být na vodě

Já i lidé, kteří se  mnou vodu brání, musíme mít přesné  informace a důkazy a vše co tvrdím můsím doložit důkazy a konzultovaný s právníky. Jinak by lidé informace neměli a neexistovala by možnost dosáhnout rozsudků, které vrátí vodu do rukou obcí.

Co dělám detailně Detail toho, co dělám pro nápravu

Názor politiků, kteří se mnou vodu bránili a brání

, MUDr. Michal Chromec, předseda představenstva Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. a člen zastupitelstva města Přerov

Jak jsem pana Novotného poznal? Když jsem se spolu s dalšími lidmi začal bránit tomu, aby se s našimi vodárnami stalo to, co se stalo s jinými. Zoufale jsem hledal argumentaci. Některé věci jsem sice byl schopen vypočítat, ale bylo lepší, když čísla poskytne inženýr, ne doktor. Inženýra jsem hledal a našel. Aniž bych ho vyzval, tak jsem dostal text, který přesně odpovídal mým potřebám a propočtům. Byl od inženýra Novotného.

Svatopluk Kvaizar, bývalý místopředseda Vak Mladá Boleslav a primátor Statutárního města Mladá Boleslav Svatopluk Kvaizar, bývalý místopředseda Vak Mladá Boleslav a primátor Statutárního města Mladá Boleslav

"Pane Novotný! Děkuji nejen za video, ale především za Váš aktivní přístup k uvedené problematice. Přerovský příklad přesně popisuje i situaci v r. 2002 u nás v Mladé Boleslavi. Chvála bohu jsme byli rozdílem dvou hlasů v zastupitelstvu rozumní a nepodlehli jsme stranou ODS prosazovanému „odprodeji hlasovacích práv“ VaKu MB. Dnes sice nemáme nejnižší cenu vody, ale díky evropským fondům ve výši tří čtvrtin miliardy zhodnocený majetek pro budoucnost, a tím i vysoce ceněnou společnost pro svou stabilitu a racionální kroky ve správě „obecní studny“. Ještě jednou děkuji."Staňte se fanouškem www.facebook.cz/vodalidem