Francouzský koncern Veolia Zlín, Moravská vodárenská a Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., Vak Zlín,

Hospodaření s vodou je ze 100% v rukou cizinců, konkrétně francouzkého koncernu VEOLIA


PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

Ve Zlíně platíte léta nejdražší cenu vody v kraji. Vodu Vám prodávají cizinci a zisky z vody, které platíte v ceně vody, končí v zahraničí místo v obnově trubek a proto je Vak Zlín bez dotací z EU.

Kdo připravil Vak Zlín i obce o dotace z EU? Kdo předal zisky z vody Francouzům? Kdo může za drahou vodu? Kdo je za to vše odpovědný?

Vedení Statutárního města Zlín a Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s.

Myslíte si, že by toto mohli dělat Adámek a Březík v Paříži?

 Fráze, aby si mohli mastit kapsy a na lidi kašlou

Politici Zlína a zástupci Vaku Zlín instalovali v roce 2004 mezi lidi a vodu soukromý penězovod. Dnes udržují tok zisků z vody na účet koncernu. "Primátor" města Zlín, Adámek (STAN), může tunel zastavit, už od roku 2010, ale on ho udržuje. Dělá to přes lidi, které dosadil do vedení Vaku Zlín. Místo, aby je vyhodil, jim schvaluje odměny 4,7 mil. Kč/rok a na valných hromadách mlčí, nechce nic vědět a hlasuje PRO, když stovky milionů od lidí ze Zlínska tečou do zahraničí.

Pro koho "politici" pracují?

Ve Zlíně to je jasné. Soudy rozhodly v roce 2010 a znovu v roce 2014, že to, co proběhlo v roce 2004, bylo a je nemravné a protiprávní, ale vedení Vaku se proti rozsudkům ve prospěch Vaku Zlín odvolává a tím dál udržuje tok zisků z vody od lidí do ciziny. Díky tomu lidé ze Zlínska poslali na účty koncernu do zahraničí:

více než 750 miliónů korun.

Nové vedení Zlína ví, že jde o tunel na který lidé doplácí. Udržuje ho dál v chodu. Přišel STAN nebo S(a)TAN?

Tunel pokračuje a oni to prostě koncernu hlídají. Vždyť to voličům slíbili.

"Politici" lidem lžou o skutečných důvodech drahé vody na Zlínsku.

Moravské Palermo

Kupte nebo zastrašte ty, co se obrátili při obraně vodárny na soudy a tunel chtějí přes soudy odinstalovat!

Moravské Palermo? Triada město Zlín, Vak Zlín a zahraniční koncern?

2015 -2016

Zastrašte je nebo je kupte
 • Jirka Ohrazenice

  Děkuji za informaci a držím i nadále palce v boji za vodu.Obdivuji Vaší výdrž proti té mafiánské polistopadové sebrance, které vlastní zisky jsou nad všechno. Pro tohle jsem v listopadu 89 klíčema na demonstracích neklikal. A jistě nejsem sám. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za boj, který je bojem za nás za všechny.

 • Jana Svobodová

  „Vážený „Pane“, Novotný. Chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaši statečnost, vytrvalost a schopnost nedat se! Zdá se mi, že se to všechno spolu s hrdostí -jsem z Moravy – dnes už nenosí. Ještě tak u starší generace. Nu což, vše je jak má být :-(. Ale stejně Vám chci říct, jak moc si toho co děláte pro lidi, moc vážím. Hodně zdraví a štěstí Vám přeji z celého srdce!“

primátor Zlína, Miroslav Adámek

Od roku 2010 má možnost zastavit tok zisků z vody do Francie a vrátit vodu do rukou měst. Místo toho tunel udržuje a za jeho "vlády" k fr.Veolii odteklo téměř 500 mil. Kč, které zaplatili lidé v ceně vody.

člen představenstva Vak Zlín, Svatopluk Březík

"Adámkova ruka" ve Vaku Zlín. Za 108 tis.Kč měsíčně udělá cokoliv. Udržuje tok zisků z vody do ciziny, rozjel "informační smrad" a dál manipuluje s akcionáři i veřejností.


 • Zdeněk Kloboučník

  Celé mi to připomíná italský seriál „CHOBOTNICE“, kde komisař Cattani bojuje proti mafii. Nemá to vůbec snadný a až ve chvíli, kdy najde spojence na vyšších místech, zaznamenává první úspěchy.

  Naše vodní mafie, která stále mlčí a když má, nebo může něco vysvětlit, tak před oponu vyšoupne pár užitečnejch idiotů. Oni samozřejmě moc dobře vědí, že to není košer, proto jen koktají, nebo věší hlavy. Možná, že se i trochu stydí, ale od žlabu nepůjdou, vědí, že na jejich místo nastoupí hned další. A že těch všehoschopných je pěkná řada, není pochyb. Že jejich žlab je jen almužna proti tomu, co teče za oponou, no a co, nejsou to jejich peníze.

 • Ing. Juraj Stepanov - Zlín

  Děkuji za Vaše  informace o vodě ve Zlíně a vůbec na Moravě. Jsem už starší člověk, je mne 83 let, ale snažím se sledovat život v okolí i v republice. Budu sledovat Váš seminář a přidám se k petici: VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.

  Je katastrofou v ČR že je možné uzavírat dlouhodobé „okrádačské smlouvy!“ a že tyto není možné ukončit, přes soudy. No jo, zákony jsou pro ZLODĚJE, resp. svinstvo legalizují. Platí to i v těch nejvyšších kruzích. Mnozí chápou demokracii takto: všechny výhody pro mne, pro moji kapsu. Je to hrůza, moc děkuji, že bojujete proti tomuto zlu a obdivuji Vaši vytrvalost.


Z vlastníků monopolu vody se stali "pohůnci" koncernu?

Město Zlín, prosazující předání vody Veolii, si koupilo "loajalitu" manažerů Vaku Zlín. Soldán, zástupce Zlína, namotivoval a zabezpečil p.Bernarda. Ten se po předání zisků z vody Veolii stal jejím generálním ředitelem a nejen to...

Martin Bernard

Soldán si kupuje Bernarda?

Martin Bernard  je velmi schopný a spokojený ...

Soldán si kupuje Bernarda?

... a pozice pohůnků se vyměnila?


JAK A DÍKY KOMU SE DOSTALO HOSPODAŘENÍ S VODOU DO RUKOU KONCERNU VEOLIA?

Za drahou vodu, stav s dotacemi i stav ve Vaku Zlín je zcela odpovědné vedení Statutárního města Zlín a Vaku Zlín, a.s.

Jak se stalo, že vodu ve Zlíně prodávají Francouzi a tečou k ní stamilióny?

 1. krok: Ovládnutí Vaku Zlín soukromou firmou a příprava jeho vytunelování

Dění, kolem společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, Česká infrastrukturní, Jižní vodárenská, statutárního města Zlín, Česká spořitelna a Vivendi (dnes Veolie) v období let 2001 - 2003

2. krok: vytunelování Vaku Zlín 2004 a odtok zisků z vody do ciziny

Zastupitelé města Zlín hlasovali PRO předání vody Veolii a NEVÍ proč!

Vymývání mozků a dění kolem společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, Jižní vodárenská, Moravská vodárenská,  magistrátu města Zlín, Česká spořitelna a Veolie v období let 2004 - 2010

3. krok: udržování toku peněz do zahraničí, drancování rozpočtů lidí a obcí

Nové vedení Zlína a Vaku Zlín,, přes rozsudky soudů, brání vrácení vody do rukou měst, získání dotací i ukončení penězovodu do zahraničí

Od roku 2010 znají politici města Zlína stanovisko soudu, které umožňuje nevýhodný stav ve Vaku Zlín ukončit a zisky z vody vrátit zpět do rukou obcí. Lidé přesto dál posílají stamilióny do ciziny. Dění, kolem vody ve Zlíně v období let 2010 - 2015

Názory politiků města Zlín, kteří se tunelu postavili

Těm, co chtějí nápravu ve vodě, ve prospěch lidí,

2011-2014

Majitel Veolie se má dobře. Ano, bude hůř, kupte si Stan

Majitel koncernu se koupe v penězích, s ním několik Hadů na radnici a všechno to platí lidé v ceně vody.

2014

Martin Janečka

Město Zlín: Martin Janečka ČSSD - VAK ZLÍN

od 2000

Tomáš Úlehla

Město Zlín: Tomáš Úlehla ODS - VAK ZLÍN

od 2000

Milan Soldán

Město Zlín: Milan Soldán KDU-ČSL - VAK ZLÍN

od 2000

Miroslav Adámek

Město Zlín: Miroslav Adámek STAN - Vak Zlín

od 2010

Patrik Kamas

Město Zlín: Patrik Kamas ANO - Vak Zlín

od 2014


Co dělají, aby tento tunel pokračoval a peníze místo obcím tekly do zahraničí?

arrow
Zastrašte je nebo je kupte

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU!

Nakolik je obchod s vodou výhodný? ....

Odpovědi na otázky o vodě, její ceně a dění kolem vodáren, který si můžete zdarma stáhnout:

Magazín Czechindustry a představení pravdaovode

privacy Nemám rád SPAM, svůj e-mail můžete vždy odhlásit