PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

Hospodaření s vodou je ze 100% v rukou cizinců, konkrétně francouzkého koncernu VEOLIA

Francouzský koncern Veolia Zlín, Moravská vodárenská a Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., Vak Zlín,

Kdo připravil Vak Zlín i obce o dotace z EU? Kdo předal zisky z vody Francouzům? Kdo může za drahou vodu? Za systém vedoucí k tunelování Vaku Zlín? Kdo je za to odpovědný?

Vedení Statutárního města Zlín a Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s.

Martin Janečka

Město Zlín: Martin Janečka ČSSD - VAK ZLÍN

od 2000

Tomáš Úlehla

Město Zlín: Tomáš Úlehla ODS - VAK ZLÍN

od 2000

Milan Soldán

Město Zlín: Milan Soldán KDU-ČSL - VAK ZLÍN

od 2000

Miroslav Adámek

Město Zlín: Miroslav Adámek STAN - Vak Zlín

od 2010

Patrik Kamas

Město Zlín: Patrik Kamas ANO - Vak Zlín

od 2014


Pro koho "politici" pracují?

Politici Zlína a zástupci Vaku Zlín instalovali v roce 2004 mezi lidi a vodu soukromý penězovod. Dnes udržují tok zisků z vody na účet koncernu. "Primátor" města Zlín, Adámek (STAN), může tunel zastavit, už od roku 2010, ale on ho udržuje. Dělá to přes lidi, které dosadil do vedení Vaku Zlín. Místo, aby je vyhodil, jim schvaluje odměny 4,7 mil. Kč/rok a na valných hromadách mlčí, nechce nic vědět a hlasuje PRO, když stovky milionů od lidí ze Zlínska tečou do zahraničí.

Ve Zlíně platíte léta nejdražší cenu vody v kraji. Vodu Vám prodávají cizinci a zisky z vody, které platíte v ceně vody, končí v zahraničí místo v obnově trubek a proto je Vak Zlín bez dotací z EU.

Ve Zlíně to je jasné. Soudy rozhodly v roce 2010 a znovu v roce 2014, že to, co proběhlo v roce 2004, bylo a je nemravné a protiprávní, ale vedení Vaku se proti rozsudkům ve prospěch Vaku Zlín odvolává a tím dál udržuje tok zisků z vody od lidí do ciziny. Díky tomu lidé ze Zlínska poslali na účty koncernu do zahraničí:

více než 760 miliónů korun.

primátor Zlína, Miroslav Adámek

Od roku 2010 má možnost zastavit tok zisků z vody do Francie a vrátit vodu do rukou měst. Místo toho tunel udržuje a za jeho "vlády" k fr.Veolii odteklo téměř 500 mil. Kč, které zaplatili lidé v ceně vody.

člen představenstva Vak Zlín, Svatopluk Březík

"Adámkova ruka" ve Vaku Zlín. Za 108 tis.Kč měsíčně udělá cokoliv. Udržuje tok zisků z vody do ciziny, rozjel "informační smrad" a dál manipuluje s akcionáři i veřejností.


Jak se stalo, že vodu ve Zlíně prodávají Francouzi a tečou k ní stamilióny?

Za drahou vodu, stav s dotacemi i stav ve Vaku Zlín je zcela odpovědné vedení Statutárního města Zlín a Vaku Zlín, a.s.

 1. krok: Ovládnutí Vaku Zlín soukromou firmou a příprava jeho vytunelování

Dění, kolem společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, Česká infrastrukturní, Jižní vodárenská, statutárního města Zlín, Česká spořitelna a Vivendi (dnes Veolie) v období let 2001 - 2003


Zastupitelé města Zlín hlasovali PRO předání vody Veolii a NEVÍ proč!

2. krok: vytunelování Vaku Zlín 2004 a odtok zisků z vody do ciziny

Vymývání mozků a dění kolem společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, Jižní vodárenská, Moravská vodárenská,  magistrátu města Zlín, Česká spořitelna a Veolie v období let 2004 - 2010


Nové vedení Zlína a Vaku Zlín,, přes rozsudky soudů, brání vrácení vody do rukou měst, získání dotací i ukončení penězovodu do zahraničí

3. krok: udržování toku peněz do zahraničí, drancování rozpočtů lidí a obcí

Od roku 2010 znají politici města Zlína stanovisko soudu, které umožňuje nevýhodný stav ve Vaku Zlín ukončit a zisky z vody vrátit zpět do rukou obcí. Lidé přesto dál posílají stamilióny do ciziny. Dění, kolem vody ve Zlíně v období let 2010 - 2015

Proti tunelu ve Vaku Zlín se postavila část politiků ti bojují s Hady na radnici

2011-2014

Těm, co chtějí nápravu ve vodě, ve prospěch lidí,

Na radnici a ve vodárně je objevena další kolaborace!

2014

Majitel koncernu se koupe v penězích, s ním několik Hadů na radnici a všechno to platí lidé v ceně vody.

město Zlín = moravské Palermo

Nové vedení vodárny dostalo nový úkol. Zkorumpujte nebo zastrašte ty, co se obrátili na soudy a chtějí tunel odinstalovat!

2015 -2016

Před oligarchy Zlína a zájmy koncernu poklekli i zastupci nových stran na radnici (STAN)?

Takto jedná vedení vodárny a města Zlín se starosty a akcionáři Vaku Zlín


PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

 • Zdeněk Kloboučník

  Celé mi to připomíná italský seriál „CHOBOTNICE“, kde komisař Cattani bojuje proti mafii. Nemá to vůbec snadný a až ve chvíli, kdy najde spojence na vyšších místech, zaznamenává první úspěchy.

  Naše vodní mafie, která stále mlčí a když má, nebo může něco vysvětlit, tak před oponu vyšoupne pár užitečnejch idiotů. Oni samozřejmě moc dobře vědí, že to není košer, proto jen koktají, nebo věší hlavy. Možná, že se i trochu stydí, ale od žlabu nepůjdou, vědí, že na jejich místo nastoupí hned další. A že těch všehoschopných je pěkná řada, není pochyb. Že jejich žlab je jen almužna proti tomu, co teče za oponou, no a co, nejsou to jejich peníze.

 • Ing. Juraj Stepanov - Zlín

  Děkuji za Vaše  informace o vodě ve Zlíně a vůbec na Moravě. Jsem už starší člověk, je mne 83 let, ale snažím se sledovat život v okolí i v republice. Budu sledovat Váš seminář a přidám se k petici: VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.

  Je katastrofou v ČR že je možné uzavírat dlouhodobé „okrádačské smlouvy!“ a že tyto není možné ukončit, přes soudy. No jo, zákony jsou pro ZLODĚJE, resp. svinstvo legalizují. Platí to i v těch nejvyšších kruzích. Mnozí chápou demokracii takto: všechny výhody pro mne, pro moji kapsu. Je to hrůza, moc děkuji, že bojujete proti tomuto zlu a obdivuji Vaši vytrvalost.