Pravda o vodě ve Zlíně v roce 2017

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Výroční zprávy Zlín
Soudy a Vak Zlín
Zlín x ČT a občanům

LÉTA CHCI VRÁTIT VODU DO RUKOU MĚST A OBCÍ, TZN. UKONČIT TUNELOVÁNÍ VODÁRNY  ZLÍN, PROTO JSEM PODAL ŽALOBY NA DAREBÁKY A INFORMUJI OBČANY I ZASTUPITELE O TOM, JAK JEJICH POLITICI DRANCUJÍ PENĚŽENKY LIDÍ

PAN GAZDÍK MLUVIL V TV ROZUMNĚ, PROTO JSEM HO A VEDENÍ HNUTÍ STAN INFORMOVAL O TOM, CO PÁCHÁ JEJICH ZÁSTUPCE LÉTA VE ZLÍNĚ A POŽÁDAL JSME JE O POMOC.

Odpověď GAZDÍKA je šílená!

"Nemá důvod nedůvěřovat panu Adámkovi a vedení Zlínské radnice, on řeší a vyřeší vše, jak nejlépe umí!"

Primátor Zlína Adámek /STAN/ udržuje 7 let v chodu toto:

STAN se změnili S(a)TAN?

Pan Gazdík (ze Zlínska), předseda politické strany STAN a celý STAN se pěkně vybarvil. V programu sice STAN má napsáno, že bude usilovat o vrácení vody do rukou samospráv, ale ve Zlíně dělá 7 let pravý opak. Jeho zástupce v postavení primátora Zlína (za STAN) dělá 7 let pravý opak. Dělá vše proto, aby voda zůstala v rukou koncernu a aby protiprávní stav pokračoval.

Oba znají usnesení soudce Krajského soud v brně už z roku 2010, i pravomocná usnesení  soudců Vrchního soudu v Olomouci a ví, že vedení města Zlín léta páchá ve Vaku Zlín protiprávní kolaboraci.

To, co pan Adámek umí, se nedá popsat, ale jde to vyčíslit, stálo to občany Zlínska 500 mil. Kč. Ty skončily na účtu koncernu. Pokud pan Gazdík tvrdí a věří, že Adámek dělá vše co umí, pak nemá co dělat nikde, kde je správa cizího majetku, natož v poslanecké sněmovně, v politice nebo nedej bože ve školství (původně je učitel).

Jeho kolega Adámek přes rozsudky soudů od roku 2010 ve Zlíně, udržuje v chodu nemravný a provomocně protiprávně zavedený systém. Díky tomu zisky z vody, které platí lidé v ceně vody, dál tečou do zahraničí místo do obnovy trubek.

Realita dokazuje, že prohlášení Gazdíky v TV jsou jen populistické řeči. Odpověď p. Gazdíka na prosbu o pomoc při vrácení vody do rukou samospráv, je pro mne důkaz, že pan Gazdík, ani hnutí STAN pro náprvu a pro lidi nic neudělají a proto jsou NEVOLITELNÍ.


Informace a prosba o pomoc zaslaná vedení STAN a panu Gazdíkovi

Zde si můžete stáhnout dopis ve formátu PDF, kde jsou funkční i internetové odkazy.

  • František Jurásek

    Proč to všechno? Vždyť je to tak jednoduché. Za vším jsou peníze. Zahraniční koncerny se k nám přišly napakovat. Nevýhodné smlouvy uzavřely naši tak zvaní zastupitelé lidu, pochopitelně dostatečně finančně motivovaní a ty občane plať. Jak z toho ven? Nejschůdnější by bylo všechny tyto nevýhodné smlouvy zrušit, popřípadě zavést povinnost vyvést jen 10% ze zisku a zbytek investovat v ČR. Dá se však říci, že je to naše chyba. Co jsme si zvolili to máme.

     

Závěry soudců na to, co se páchá ve Zlíně

Rozsudky soudců