Pravda o vodě ve Zlíně v roce 2017

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Výroční zprávy Zlín
Soudy a Vak Zlín
Zlín x ČT a občanům

LÉTA CHCI VRÁTIT VODU DO RUKOU MĚST A OBCÍ, ve Zlíně, PROTO JSEM PODAL ŽALOBY NA DAREBÁKY A INFORMUJI OBČANY I ZASTUPITELE O TOM, JAK JEJICH POLITICI PENĚŽENKY DRANCUJÍ

PAN GAZDÍK MLUVIL V TV ROZUMNĚ, PROTO JSEM HO A VEDENÍ HNUTÍ STAN INFORMOVAL O TOM, CO PÁCHÁ JEJICH ZÁSTUPCE LÉTA VE ZLÍNĚ A POŽÁDAL JSME JE O POMOC.

Informace a prosba o pomoc zaslaná vedení STAN a panu Gazdíkovi

Zde si můžete stáhnout dopis ve formátu PDF, kde jsou funkční i internetové odkazy.

  • František Jurásek

    Proč to všechno? Vždyť je to tak jednoduché. Za vším jsou peníze. Zahraniční koncerny se k nám přišly napakovat. Nevýhodné smlouvy uzavřely naši tak zvaní zastupitelé lidu, pochopitelně dostatečně finančně motivovaní a ty občane plať. Jak z toho ven? Nejschůdnější by bylo všechny tyto nevýhodné smlouvy zrušit, popřípadě zavést povinnost vyvést jen 10% ze zisku a zbytek investovat v ČR. Dá se však říci, že je to naše chyba. Co jsme si zvolili to máme.

     

Primátor Zlína Adámek /STAN/ udržuje 7 let v chodu toto:

Zisky z vody Zlín

Odpověď GAZDÍKA je šílená!

"Nemá důvod nedůvěřovat panu Adámkovi a vedení Zlínské radnice, on řeší a vyřeší vše, jak nejlépe umí!"

STAN se změnili S(a)TAN?

Pan Gazdík je ze Zlínska a byl předseda politické strany STAN. V programu sice STAN má napsáno, že bude usilovat o vrácení vody do rukou samospráv, ale  jeho zástupce v postavení primátora Zlína (STAN) dělá 7 let dělá vše proto, aby voda zůstala v rukou koncernu a aby protiprávní stav pokračoval. Více ZDE

Oba znají usnesení soudce Krajského soud v brně už z roku 2010, i pravomocná usnesení  soudců Vrchního soudu v Olomouci a ví, že vedení města Zlín léta páchá ve Vaku Zlín protiprávní jednání.

To, co pan Adámek umí, se nedá popsat, ale jde to vyčíslit, stálo to občany Zlínska 500 mil. Kč. Ty skončily na účtu koncernu. Pokud pan Gazdík tvrdí a věří, že Adámek dělá vše co umí, pak co umí dokládá tento objem peněz vybraný od lidí na Zlínsku, který skončil v cizině. A dle našeho názoru nemá co dělat nikde, kde je správa cizího majetku, nechť si takto sprvuje vlastní majetek, ale ne majetek města či státu .

Jeho kolega Adámek přes rozsudky soudů od roku 2010 ve Zlíně, udržuje v chodu nemravný a provomocně protiprávně zavedený systém. Díky tomu zisky z vody, které platí lidé v ceně vody, dál tečou do zahraničí místo do obnovy trubek.

Odpověď p. Gazdíka na prosbu o pomoc při vrácení vody do rukou samospráv, je pro mne důkaz, že pan Gazdík, ani vedení hnutí STAN pro nápravu a pro lidi nic neudělají a proto jsou pro mne NEVOLITELNÍ i když mezi starosty ze STAN znám řadu slušných lidí, ale ti nic nezmůžou, pokud jejich vedení jde dokonce proti vlastnímu programu.


Závěry soudců na to, co se páchá ve Zlíně

Rozsudky soudců