K SOUDU "O VODU" V KLADNĚ JSME PŘIZVALI I STÁTNÍ ZASTUPITELSTVÍ. POLICIE TAK VÍ O PROTIPRÁVNOSTI TOHO, JAK SE VEOLIE DOSTALA K STAMILIÓNŮM Z PRODEJE VODY V KLADNĚ

Hned po valné hromadě 15.9. 2004, na které vyvrcholil komplot, kterým podvedení zastupitelé odsouhlasili vyvedení prodeje a zisků z vody z městské Vodárny Kladno - Mělník (VKM) na Veolii, jsme začali VKM bránit i přes soudy. Aby bylo jasné, že lumpárnu rozkryjeme a tunel VKM ukončíme, pozvali jsme do soudního řízení i státní zastupitelství.

Soud tak bude pokračovat, i kdybychom žalobu pod nátlakem gangsterů stáhli. Aby soud kauzu nevyšetřil, museli by darebáci zastrašit či zkorumpovat také státní zastupitelství.

 

Závěr: Státní zastupitelství vstoupilo v roce 2010 do soudního řízení a policie od té doby ví, že proces, kterým se Veolie dostala k vodě na místo městské VKM, byl protiprávní a prováděla ho organizovaná skupina lidí zevnitř i vně VKM.

V obdobné a souběžně páchané kauze ve Zlíně soudci potvrdili, že máme pravdu.

Stanovisko soudu v Brnětunel Vak Zlín

Jednání na valné hromadě 15.9.2004 bylo mimořádně nemravné

Jsme přesvědčeni, že tzv. provozní model s Veolií byl realizován obcházením zákonů ČR. Přijetím usnesení valné hromady vyvrcholilo cílené jednání řada osob (právnických i fyzických) započaté v roce 2001-2002. Obecně se dá uzavřít, že každý vztah měl svůj smysl, každý vztah byl předem načasován, stejně jako jednání každé právnické nebo fyzické osoby. Žádný vztah, žádné jednání nelze označit za nahodilé.

Rozhodnutí valné hromady, jako výsledek tohoto pokoutného procesu, považujeme za mimořádně nemravné (viz ustanovení § 31 občanského zákoníku a ustanovení §1 odst. 2 obchodního zákoníku). Dle nás jde o organizovaný protiprávní komplot.

VODA JE STRATEGICKÁ SUROVINA. JEJÍ PRODEJ A SPRÁVA NEPATŘÍ DO RUKOU PŘEKUPNÍKŮ A ZAHRANIČNÍCH KONCERNŮ. SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Ústavní soudu ČR dal v roce 2017 za pravdu zakladateli Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, R. Novotnému i v další věci. Potvrdil, že nižší soudy porušují ústavní práv na spravedlivý proces a nařídil vše řádně posoudit v čase a v souvislostech.

Budou-li soudci v Praze pracovat řádně a v souladu se zákony, jako soudci v Olomouci, pak musí dojít k stejným závěrům jako soudci v Olomouci -  je to nemravné a protiprávní.

Nález Ústavního soudu ČRtunel Vak Kladno - Mělník

Hned v prvním vyjádření státního zastupitelství zaslaném soudu nám SZ  dalo za pravdu. Dochází k rozsáhlému protiprávnímu jednání a soudy řádně nepracují.

Státní zástupce opakovaně soudu potvrdil, že souhlasí s naším názorem, který říkáme od počátku - jde o organizovaný komplot vedoucí k vytunelování VKM díky porušování zákonů České republiky.

 

CHCI ZNÁT CELÉ VYJÁDŘENÍSTÁTNÍHO ZÁSTUPCE

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný. Pojďme ho ukončit.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬