K SOUDU "O VODU" V KLADNĚ JSME PŘIZVALI I STÁTNÍ ZASTUPITELSTVÍ. POLICIE TAK VÍ O PROTIPRÁVNOSTI TOHO, JAK SE VEOLIE DOSTALA K STAMILIÓNŮM Z PRODEJE VODY V KLADNĚ

Hned po valné hromadě 15.9. 2004, na které vyvrcholil komplot, kterým podvedení zastupitelé odsouhlasili vyvedení prodeje a zisků z vody z městské Vodárny Kladno - Mělník (VKM) na Veolii, jsme začali VKM bránit i přes soudy. Aby bylo jasné, že lumpárnu rozkryjeme a tunel VKM ukončíme, pozvali jsme do soudního řízení i státní zastupitelství.

Soud tak bude pokračovat, i kdybychom žalobu pod nátlakem gangsterů stáhli. Aby soud kauzu nevyšetřil, museli by darebáci zastrašit či zkorumpovat také státní zastupitelství.

 

Závěr: Státní zastupitelství vstoupilo v roce 2010 do soudního řízení a policie od té doby ví, že proces, kterým se Veolie dostala k vodě na místo městské VKM, byl protiprávní a prováděla ho organizovaná skupina lidí zevnitř i vně VKM.

V obdobné a souběžně páchané kauze ve Zlíně soudci potvrdili, že máme pravdu.

Stanovisko soudu v Brnětunel Vak Zlín

Jednání na valné hromadě 15.9.2004 bylo mimořádně nemravné

Jsme přesvědčeni, že tzv. provozní model s Veolií byl realizován obcházením zákonů ČR. Přijetím usnesení valné hromady vyvrcholilo cílené jednání řada osob (právnických i fyzických) započaté v roce 2001-2002. Obecně se dá uzavřít, že každý vztah měl svůj smysl, každý vztah byl předem načasován, stejně jako jednání každé právnické nebo fyzické osoby. Žádný vztah, žádné jednání nelze označit za nahodilé.

Rozhodnutí valné hromady, jako výsledek tohoto pokoutného procesu, považujeme za mimořádně nemravné (viz ustanovení § 31 občanského zákoníku a ustanovení §1 odst. 2 obchodního zákoníku). Dle nás jde o organizovaný protiprávní komplot.

VODA JE STRATEGICKÁ SUROVINA. JEJÍ PRODEJ A SPRÁVA NEPATŘÍ DO RUKOU PŘEKUPNÍKŮ A ZAHRANIČNÍCH KONCERNŮ. SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Ústavní soudu ČR dal v roce 2017 za pravdu zakladateli Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, R. Novotnému i v další věci. Potvrdil, že nižší soudy porušují ústavní práv na spravedlivý proces a nařídil vše řádně posoudit v čase a v souvislostech.

Budou-li soudci v Praze pracovat řádně a v souladu se zákony, jako soudci v Olomouci, pak musí dojít k stejným závěrům jako soudci v Olomouci -  je to nemravné a protiprávní.

Nález Ústavního soudu ČRtunel Vak Kladno - Mělník

Hned v prvním vyjádření státního zastupitelství zaslaném soudu nám SZ  dalo za pravdu. Dochází k rozsáhlému protiprávnímu jednání a soudy řádně nepracují.

Státní zástupce opakovaně soudu potvrdil, že souhlasí s naším názorem, který říkáme od počátku - jde o organizovaný komplot vedoucí k vytunelování VKM díky porušování zákonů České republiky.

 

CHCI ZNÁT CELÉ VYJÁDŘENÍSTÁTNÍHO ZÁSTUPCE

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Marie Holušová
Marie Holušováhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Hospodaření s vodou patří nám a ne cizincům. Ti, co odevzdali vodu cizincům, by měli být potrestáni!
Jaroslav Javor
Jaroslav Javorhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Voda je život a dar. Je potřeba s ní uvážlivě hospodařit. Děkuji nadačnímu fondu Pravda o vodě. - 200 Kč
Michal Rosička
Michal Rosičkahttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Kdybych mohl, daruji vám i mnohem více. Faktem ale je, že by toto vše měli platit ti, kteří ať už svou naivitou a nebo dokonce cíleně v zájmu vlastního profitu, tento pro naše vodárenství tak nevýhodný stav způsobili. Je čas pro nápravu a uvedení současného stavu do normálu. Voda je naše nerostné bohatství a patří nám všem bez rozdílu. NIKDO nemá právo se skrze ni obohacovat na úkor ostatních a už vůbec ne kdosi ze zahraničí. Ti kdo toto umožnili (pokud jsme skutečně právní stát), musí stanout před soudem a plně nést odpovídající následky. - 500 Kč
Jiří Burian
Jiří Burianhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Dobrý den, vřelé poděkování za Vaší obětavou a myslím i svým způsobem nebezpečnou práci. Je skvělé, že se v ČR ještě najdou lidé, kteří nemyslí jen sobecky sami na sebe! Ať se vše vydaří a naše voda je opět NAŠE. Díky J. Burian. - 500 Kč
Jarmil Vepřek st.
Jarmil Vepřek st.https://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Děkuji vám za tento spravedlivý boj. Jarmil Vepřek st. - 100 Kč
Pavel Kamarád
Pavel Kamarádhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Voda a ostatní suroviny patří státu. - 10 000 Kč
Aleš Sůra
Aleš Sůrahttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Děkuji a držím palce ve vašem úsilí! - 200 Kč
Petr Svoboda
Petr Svobodahttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Voda a země je to nejcennější co máme a potřeba to chránit! - 100 Kč
Vladimír Novotný
Vladimír Novotnýhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Děkuji Vám za vaši práci pro občany ČR. - 1 000 Kč
Soňa Záhorková
Soňa Záhorkováhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele
Dobrý den,posílám malou částku, ale když nás bude víc, tak to pomůže. Přeji hodně síly proti těm, kteří se obohacují na daru přírody. - 100 Kč
JIŘÍ ERBEN
JIŘÍ ERBENhttps://www.darujme.cz/projekt/1202560#prispevatele

Děkuji za Váš boj za naši ČESKOU VODU. Češi budou rozhodovat, jak nakládat s vodou. - 200 Kč

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný. Pojďme ho ukončit.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬