Kauzu Vaku Zlín projedná v pondělí Ústavní soud

Všechny, koho zajímá fungování justice v ČR, zvu na jednání Ústavního soudu, který shledal oprávněnost mé stížnosti na způsob rozhodování Vrchního soudu, který z cca 10 důvodů neplatnosti valné hromady Vaku Zlín, posoudil pouze první, konstatoval, že mám pravdu a následně Nejvyšší soud, který již neposuzoval všechny důkazy a důvody, konstatoval, že daný důvod neuznává. 10 let práce bylo díky tomu najednou pryč. Proto jsem podal ústavní stížnost a Ústavní soud ji shledal jako oprávněnou a bude ji posuzovat. Zde máte pozvánku na vyhlášení nálezu Ústavního soudu.

Jak Ústavní soud rozhodne nevím, přesto jsem přesvědčen o své pravdě a proto věřím v zdravý rozum a funkčnost justice v ČR.

Tím, že je nařízeno jednání, tak je stížnost přípustná, tj. návrh nemá vady a  není zjevně neopodstatněný. Bude-li vyhověno ústavní stížnosti fyzické nebo právnické osoby podle čl. 87 odst. 1 písm. d) Ústavy, Ústavní soud a) zruší napadené rozhodnutí orgánu veřejné moci. 

 

ÚSTAVNÍ SOUD 13.10.14

 

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

9 Komentářů

 • Jiří

  Odpověď Odpovědět Říjen 10, 2014

  Moc držím palce!!!!!
  Jiří

  • M: Červinková

   Odpověď Odpovědět Říjen 13, 2014

   Obdivuji Vaši odvahu a vytrvalost. Držím palce a věřím že Vaše oprávněná stížnost prosadí. Děkuji za maily.

 • Přeji úspěch. Vodu prodala lůza, kterou jste si volili.

 • Jana Vaňková

  Odpověď Odpovědět Říjen 11, 2014

  Pane Novotný, obdivuji Vás! Držím nám všem palce!

 • Milan Feranec

  Odpověď Odpovědět Říjen 11, 2014

  Že voda je život, dnes již ví i malé dítě. To jen někteří se v ní „utápí“ a dělají vše pro to, jakoby to nevěděli. I přesto máme naději, že to někdy „pochopí“.

 • Daniela Pospíšilová

  Odpověď Odpovědět Říjen 11, 2014

  Obdivuji Vaši odvahu a statečnost! Více takových bojovníků za dobrou věc, kteří se nenechají systémem semlít. Rovněž přeji úspěch!

 • Karel

  Odpověď Odpovědět Říjen 12, 2014

  Zdravím a děkuji za posílané informace. Privatizaci v MB jsme ustáli, ale za peníze se dělalo všechno i nemožné. Od té doby udělal VaK hodně investic i za pomoci fondů.Vytrvalost růže přináší, proto věřím, že jednou zvítězí i pravda. Karel Skála

 • Olga Válová

  Odpověď Odpovědět Říjen 18, 2014

  Přeji hodně štěstí!!!
  Nevěřím našim soudcům,někteří nepoužívají zdraví rozum záměrně.

Napište komentář

* Povinné údaje